Přejít na obsah


Fotka

Délka logů aneb další téma do diskuse.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
151 odpovědí na toto téma

#81 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 5:21

Mně krátké logy až tolik nevadí. Víc mi vadí , pokud se kačeři začnou rozepisovat o svém vyměšování. http://www.geocachin...7f-ecacceed0392 Protože, koho to zajímá, že. A pak jsem několikrát četla, jak owneři nadávají návštěvníkům do debilů, tak takové kaše taky nemusím.
  • 0

#82 wooder

wooder

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 5:57

Mnohem zábavnější jsou logy, ve kterých kačeři kritizují kešku tím stylem, že "po prvním zafoukání větru keš spadne" nebo "po silnějším dešti keš odplave", přičemž vůbec nevěnují pozornost tomu, že keš je na místě už hojný čas a nejspíš tedy přežila všechny druhy počasí. Kritiku keše chápu, ale tohle je fakt moc. .)
  • 0

#83 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 5:59

bubbu napsal/a:
Mně krátké logy až tolik nevadí. Víc mi vadí , pokud se kačeři začnou rozepisovat o svém vyměšování.

http://www.geocachin...7f-ecacceed0392

Protože, koho to zajímá, že.

A pak jsem několikrát četla, jak owneři nadávají návštěvníkům do debilů, tak takové kaše taky nemusím.


Ja spis nepochopil, proc mu nebyl prvni log uznan. :o
  • 0

#84 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 6:08

No protože vylezl jen do půlky a Řepa mu ji přenesl. Aspoň tak to chápu já.
  • 0

#85 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 6:11

bubbu napsal/a:
No protože vylezl jen do půlky a Řepa mu ji přenesl. Aspoň tak to chápu já.


No jestli se podepsal do logbooku tak mohl zustat treba na zemi a nikdo mu log mazat rozhodne nemohl. Tak to zase chapu ja. ;)
  • 0

#86 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 6:21

bubbu napsal/a:
A pak jsem několikrát četla, jak owneři nadávají návštěvníkům do debilů, tak takové kaše taky nemusím.


Lidé jsou různé. Vím o člověku, který založil řadu nádherných cachí ale chová se jako cholerický hulvát; spolehlivě ho nastartuje když mu vytknete, že je cache plná starých zmačkaných logbooků (ty totiž zásadně nechává v cachi). Na druhou stranu někteří návštěvníci si o ostřejší odezvu od ownera přímo říkají, jsou takoví, co si v logu stěžují, že to bylo k finálce 1,5km do kopce a vůbec nejlepší byl ten, co ownerovi cache s pětkovým terénem vynadal, že si to plete s horolezeckým výstupem.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#87 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 6:28

Aviatik napsal/a:
....vůbec nejlepší byl ten, co ownerovi cache s pětkovým terénem vynadal, že si to plete s horolezeckým výstupem.


No fuj, že se owner nestydí, takhle trápit kačery :D

Ale k tématu. Podle mého je log jedinou odměnou ownera za tu veškerou snahu a čas, kterou věnoval přípravě listingu a pak samotné krabičky v terénu Takže pokud chci poděkovat, tak sice můžu napsat díky, ale určitě potěší delší log než log o pěti slovek a to 5xdíky.

Podle mého každý, kdo to myslí s geocachingem trochu vážně, by si měl založit aspoň jednu krabičku. Až mu tam budou lidi psát krátký logy, tak ho to možná naštve a pochopí, že on je píše úplně stejně a napraví to... ale to jsem asi moc velký optimista;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#88 Bimbrlata

Bimbrlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 7:22

bubbu napsal/a:
Mně krátké logy až tolik nevadí. Víc mi vadí , pokud se kačeři začnou rozepisovat o svém vyměšování.

http://www.geocachin...7f-ecacceed0392

Protože, koho to zajímá, že.

A pak jsem několikrát četla, jak owneři nadávají návštěvníkům do debilů, tak takové kaše taky nemusím.


Hezky popsaný odlov, myslím že pobavil i ownera. Já bych tam nevylez ani pro zlaté FTF. ;)
  • 0
www.bimbrlata.cz

#89 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 8:56

bubbu napsal/a:
Mně krátké logy až tolik nevadí. Víc mi vadí , pokud se kačeři začnou rozepisovat o svém vyměšování.

http://www.geocachin...7f-ecacceed0392

Protože, koho to zajímá, že.


No bože, napsal jedno trochu vulgární slovo. Myslel jsem, že tam popisuje, jak vykonával při lovu svoji potřebu, a on zatím píše o svém strachu z výšek (asi se z toho po...). B)

Já osobně bych smazání logu neřešil, i kdyby mu tu kešku někdo jiný podal. Zapsal se, není co řešit. Je to každého věc, jestli si takový bodík zaloguje, nebo ne. Mně je tohle vcelku jedno. Vždyť o nic přece nejde. :)
  • 0

#90 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 9:26

Taky si myslim, ze to s konkretnim vymesovanim nema nic spolecneho. Pouze hledac pouzil trosicku expresivnejsi slovnik no.
  • 0

#91 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 9:55

Jednomu vadí krátký logy. Když se nálezce rozepíše o svém zážitku, zas to vadí druhýmu. Co si má chudák kačer počnout ? Lidi, nežerte to tak.
  • 0

#92 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 10:38

No hlavně nevím, proč řešíte "kvalitu" logů u záčátečníků s pár nálezy, kteří jsou třeba rádi, že vůbec zvládli zalogovat. Vaše logy byly hned od začátku stylisticky vytříbené? Logovat se holt člověk postupem času učí, stejně jako hledat.
  • 0

#93 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 10:54

No tak k úvodnímu tématu:
Logy jsou vizitkou i kvality cache, pokud logy budou typu: Dik, TFTC apod. značí to jen to, že cache jen další tutovka, kde se nic v podstatě ani zažít nedá, tak co tam jako mám psát? Už jsem dospěl do stádia, kde se snažím něco napsat, ale né vždy je jednoduché to vymyslet. Když jsem viděl tuctový výhled z kopce a click-clack krabičku pod kamenem, nějak prostě už nevím, co tam napsat - nic proti takovým keším, to ne, jen nikdo pak nemůže nic mít proti odpovídajícímu logu.
Nebo mi poraďte, co se tam jako píše? Dík za originální typy :)

Všimněte si, že u kvalitních, nápaditých a zajímavých cachí na zajímavém místě je takových logů minimum.
  • 0

#94 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 11:05

bubbu napsal/a:
Mně krátké logy až tolik nevadí. Víc mi vadí , pokud se kačeři začnou rozepisovat o svém vyměšování.

http://www.geocachin...7f-ecacceed0392

Protože, koho to zajímá, že.


Shodou okolností jsem majitelem téhle keše - a takové logy oceňuji. Jsem rád, že si někdo bude asi dlouho pamatovat zážitek, který jsem mu takhle nabídl. Takže klidně ať píše o vyměšování, dokud si vyměšuje do svého, ať si to užívá :-)
  • 0

#95 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 11:08

k-lord napsal/a:

bubbu napsal/a:
No protože vylezl jen do půlky a Řepa mu ji přenesl. Aspoň tak to chápu já.


No jestli se podepsal do logbooku tak mohl zustat treba na zemi a nikdo mu log mazat rozhodne nemohl. Tak to zase chapu ja. ;)


Nikomu logy nemažu. V listingu je prosba, aby logoval jen ten, kdo se dostane až ke keši. Mám-li nějaké podezření, požádám dotyčného, aby found změnil na note. Nikomu nic nemažu a když mě dotyčný neposlechne, netrápím se tím. Proto si cením toho, že se moji prosbu někdo respektuje a dokonce se rozhodne se tam vydat napodruhé a logovat tak jak si to přeji :-)
  • 0

#96 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 11:23

JJ, Byl jsem s nim na CITO v Oldrichove a peovedl jsem je po par kesich. Na GC1FGNA jsme se bavili o komine a rikal, ze menil na note. tak jsme ho hecovali, ze to neni problem a zvladl jsem to i ja co se boji stoupnout si na zidli, tak pro nej to nebude problem. A opravdu tam sel B):D
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#97 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 15:37

Chryseis napsal/a:
No hlavně nevím, proč řešíte "kvalitu" logů u záčátečníků s pár nálezy, kteří jsou třeba rádi, že vůbec zvládli zalogovat. Vaše logy byly hned od začátku stylisticky vytříbené? Logovat se holt člověk postupem času učí, stejně jako hledat.


Souhlas! :)
  • 0

#98 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 22:51

Taky si myslim, ze to tu nekdo moc zere. Jsem skromnym majitelem dvou skromnych kesi a logu typu TFTC mam nepatrny zlomek. Drtiva vetsina kaceru se rozepise a to me uspokojuje dost na to, aby me u tech par strucnych logu ani nenapadlo neco resit. Pro me je odmenou, ze moje kes nekoho zaujala natolik, ze si dal praci s vylustenim a odlovem. To je skutek. Co pak napise, to muze byt jen formalita. O to stojite? Zakladejte kese, ktere berou dech jako Vzpoura mozku, Setkani s Charonem, Veverske vorisky nebo Kernitani a budete mit logy, ktere berou dech. Jsou kese, ktere jsou pro mne nezajimave a banalni, ale odlovim je, protoze dost cestuji a mam je pri ceste. Tak me taky uz moc nenapada, co psat do logu (ale snazim se). Nekdo je holt spisovatel, nekdo ne. Prestante brecet nad logy a bezte lovit.
  • 0

#99 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 23:03

Mimochodem, kdyz se vecer vratim ze sluzebky, kde se mi krome prace povedlo odlovit osm kesi a mam to jeste vecer zalogovat, aby v tom nebyl bordel a jeste se bavit s rodinou, opousti me fantazie. A reknete, jaky je rozdil mezi logy "Pohodovy odlov behem sluzebni cesty do Ostravy" a "TFTC" ? Ta druha varianta ma v sobe alespon podekovani byt ve zkratce. Mate vetsi radost z te delsi verze?
  • 0

#100 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2010 - 23:26

100% větší radost z toho delšího logu!!!
  • 0
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama