Přejít na obsah


Fotka

neaktualizuji se statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 21:42

Ahoj, posledni dobou se stava, ze se statistiky nalezu nektualizuji. aktualne je posledni aktualizace 4 dny stara z 2009-09-08 Cim to? Diky
  • 0

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 22:16

pezik1 napsal/a:
Ahoj,
posledni dobou se stava, ze se statistiky nalezu nektualizuji.
aktualne je posledni aktualizace 4 dny stara z 2009-09-08
Cim to?
Diky


Mám pocit, že se to nepouští automaticky a tak to admini jednou za čas dělají ručně ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 21:26

kolombo napsal/a:
Mám pocit, že se to nepouští automaticky a tak to admini jednou za čas dělají ručně ...

ja myslim, ze ne, protoze kolikrat jsem dologoval, kouknul jsem se na statistiky a zalogovane kesky tam byly.
Asi nekde neco spadlo, ze to nefunguje.
  • 0

#4 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 21:48

Nevim, nevim jak je to s automtickou aktualizací. Jako svou 100 kešku jsem si odlovila 8.9. v úterý odlovila referenční kešku a stále ve statistice nejsem, takže automaticky asi přepočet fungovata nebude. Nebo je potřeba ještě udělat nějaký krok, než se jenom zalogovat?
  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 22:09

pezik1 napsal/a:

kolombo napsal/a:
Mám pocit, že se to nepouští automaticky a tak to admini jednou za čas dělají ručně ...

ja myslim, ze ne, protoze kolikrat jsem dologoval, kouknul jsem se na statistiky a zalogovane kesky tam byly.
Asi nekde neco spadlo, ze to nefunguje.


Ano, tak to donedávna fungovalo, ale teď se to chová jinak.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 22:30

Daku napsal/a:
Nevim, nevim jak je to s automtickou aktualizací. Jako svou 100 kešku jsem si odlovila 8.9. v úterý odlovila referenční kešku a stále ve statistice nejsem, takže automaticky asi přepočet fungovata nebude. Nebo je potřeba ještě udělat nějaký krok, než se jenom zalogovat?

Ne, není. Jen pokorně čekat.
  • 0

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 12:59

Daku napsal/a:
Nevim, nevim jak je to s automtickou aktualizací. Jako svou 100 kešku jsem si odlovila 8.9. v úterý odlovila referenční kešku a stále ve statistice nejsem, takže automaticky asi přepočet fungovata nebude. Nebo je potřeba ještě udělat nějaký krok, než se jenom zalogovat?

Kterou si odlovila?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 13:12

pepa.z.pocernic napsal/a:

Daku napsal/a:
Nevim, nevim jak je to s automtickou aktualizací. Jako svou 100 kešku jsem si odlovila 8.9. v úterý odlovila referenční kešku a stále ve statistice nejsem, takže automaticky asi přepočet fungovata nebude. Nebo je potřeba ještě udělat nějaký krok, než se jenom zalogovat?

Kterou si odlovila?


Kunětickou horu, ale dneska už jsem se ve statistice objevila.
  • 0

#9 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 18:14

Tak když už jsem se ve statistikách objevila, mám za nickem cizinec? tuzemec?, zkusila jsem kliknout na tuzemec, aby bylo jasno, ale nic se nestalo. Jak nastavím, že jsem tuzemec? Díky za radu :-)
  • 0

#10 schema

schema

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 20:34

Daku napsal/a:
Tak když už jsem se ve statistikách objevila, mám za nickem cizinec? tuzemec?, zkusila jsem kliknout na tuzemec, aby bylo jasno, ale nic se nestalo. Jak nastavím, že jsem tuzemec? Díky za radu :-)


Musíš odlovit 3 referenční keše, nebo u mě to tak bylo.
  • 0

#11 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:49

schema napsal/a:
Musíš odlovit 3 referenční keše, nebo u mě to tak bylo.


Tak jsem se dival na referencni cache, ze bych odlovil dalsi, abych nebyl bezdomovec. Nahodou jsem narazil na cache GCR696 a GCZ5W9. Jsou archivovany a posledni nalez maji v lonskem roce. Mozna by se mistni mohli poohlednout po nahrade.

EDIT: To je fofr. Kouknu sem za dve hodky a vyse zminovane cache v seznamu jiz nefiguruji. Davam palec nahoru!
  • 0

#12 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:07

Daku napsal/a:
Tak když už jsem se ve statistikách objevila, mám za nickem cizinec? tuzemec?, zkusila jsem kliknout na tuzemec, aby bylo jasno, ale nic se nestalo. Jak nastavím, že jsem tuzemec? Díky za radu :-)


To se jednou za čas vyhodnotí a zpracuje, další věc, co se asi dělá ručně ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:47

Původně se to mělo nastavovat podle toho, co tam lidi sami nastaví. Ale protože tam někteří dávali nesmysly to jednou za čas po ověření nastavuju ručně.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 9:52

pepa.z.pocernic napsal/a:
Původně se to mělo nastavovat podle toho, co tam lidi sami nastaví. Ale protože tam někteří dávali nesmysly to jednou za čas po ověření nastavuju ručně.

Rád bych tě pozval na pivo abysis mne mohl "ověřit", ale Počernice jsou trochu z ruky. Na druhou stranu metod ověření je tolik (například adresa) že nevidím důvod proč by to mělo trvat tolik měsíců.
  • 0

#15 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 7:35

Tak jak je to prosím s cizinci a tuzemci - odlov 3 referenčních keší je asi nesmysl, protože to může odlovit i cizinec. Na druhou stranu, pokud mám vyplněné v profilu korektně bydliště, tak by to mohlo fungovat automaticky a admin by měl ušetřenou práci. Kdo tam má nesmysl, tak by byl homeless :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama