Přejít na obsah


Fotka

Taky uz vas to stve


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:10

nazdar lidicky posledni dobou me dost stve ze vsichni delaji Micro kesky i kdyz se da na danym miste vpohode udelat i Regular , proc to mu tak je? Ja osobne radeji udelkam alespon Small nez mikro samozrejme nekde to jde ale kdyz vidim jaka je tam velka skras a pak tam najdu fotokrabku tak je to dost na ni c
  • 0

#2 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:16

Jestli je v listingu ta micro alespoň propracovaná nebo kvalitně provedená,tak v tom nevidím problém..lepší než zaneřáděná regularka ve městě..;)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#3 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:17

jo to je problém ve městech to ještě chápu ale venku v lese na místě kam by se dal schovat malí tank mě vždy muže vzít čert jak autora proklínám.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#4 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:17

Možná je to tím, že udělám smallku-regularku. Uložím jí plnou. Po měsíci jdu na kontrolu a uvnitř jsou dva kamínky, peříčko, rozbitej zip a půlka kinder blbiny. Vysypu to, dodám nějaké trade. Při další kontrole už tam chybí i tužka a ořezávatko. Přidám nějaké trade a vzápětí někdo krabku ukradne :). Pak si člověk řekne, není lepší small, nebo micro? P.S. Ne, že by mě bavily mikrošky uprostřed lesa :)
  • 0

#5 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:35

Jako ve meste to chapu ale taky jen nekdy ted jsem lovil v Olomouci a nektery micro az nano sou super ale nektery skryse sou tak velky ze se tam vlezou i dve 2 litrovy petky tak opravdu nevidim duvod tam dam alespon smal
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:48

Kazdy autor se svobodne rozhodnul, jakou velikost kesky udela. Ma pro to jiste hromady duvodu a proste se tak rozhodl. Je to jeho keska, ma na to plne pravo! Muzes mit na vec jiny nazor, ale jestli te to dokonce stve, tak to spise zavani netolerantnosti k cizimu nazoru. B) Ze vas to bavi porad dokolecka probirat takoveto blbiny. Co tim asi vyresite? S par lidmi si zanotujete, ale nic to nezmeni. Prekvapive najednou vsichni nepobezi predelavat sve mikrosky na large. Nebo se tu dokonce pohadate s temi, kteri maji jiny nazor. Ani to nepovede k zadnemu vysledku a kesky zustanou porad stejne.
  • 0

#7 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 20:38

štve mě to, ale to je tak všechno :) - respektuji - je to volba autora. Do logu většinou napíšu, co si myslím - slušně a ve vší úctě!! Ale jinak je toto věčné téma :) Navrhuji, pokud se ti to nelíbí, napsat do logu.
  • 0

#8 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 20:48

Schrek napsal/a:
proc to mu tak je?


Na mých keších tomu tak je proto, že nejsem fanoušek trejdování a zastávám názor, že to geovetešnictví nadělá víc škody než užitku.
Jinak ale ostatním ownerům nebráním v zakládání větších keší, ani je za to nekritizuju, takhle já jsem tolerantní. ;)
  • 0

#9 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 21:00

respektuju to jo ale jen me to stve
  • 0

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 21:35

Dalsi flame vlakno. Jestli te to stve, tak si vytrid kesky podle velikosti a sbirej jen od small k vetsim. To by nebyl tyden aby se tu neobjevilo vlakno s tim, ze nekoho neco stve. At uz mikra v prirode, nebo zakladani kesi novacky nebo kes na nepeknem miste. No jo no, Cesi, co se taky od nich da cekat, ze jo. Nespokojenost maji v krvi. :D:D
  • 0

#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 6:24

Po poslednim stazeni kesi do GSAKu mi to ukazuje, ze v CR je neco pres 11 tisic kesi, ktere NEJSOU mikro. Takze chapu, ze Te to stve - proste neni co lovit. Chjo. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 6:42

Mysli pozitivně! A na nějaké štvaní se vy.... Je hloupost si kazit náladu. Zvlášť takovou prkotinou.
  • 0

#13 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 9:49

Schrek napsal/a:
se da na danym miste vpohode udelat i Regular , proc to mu tak je?


jedna z možných odpovědí:
Každá keš je zároveň obrazem autorovy zkušenosti s lovci i s místními poměry.

Dodám vl. příklad: Měla jsem u nás v obci regulárku. V době rekonstrukce silnice jsem ji odstranila a disablovala. Po skončení rekonstrukce jsem musela úkryt vyčistit od hromady odpadků (byl jich pytel), které tam schovávali stavební dělníci. Navíc utrpěla i ochranná zeleň v okolí úkrytu, takže je z dálky vidět, že je tam něco, co tam nepatří. Prozatím jsem tam strčila small a snad ji později vyměním zpátky za regulárku. Pokud ji do té doby někdo neukradne, protože kačeři se nějak neobtěžují ji znovu přikýt tím šutrem, co jsem tam na to speciálně donesla... Dost mě to štve když v logu čtu, že keš je vidět už z dálky nebo dokonce z auta! Kdo to má pořád chodit maskovat???? Pokud se ztratí, lípnu si asi pod vlastní parapet magnetickou tiktakovku a bude poftákách!B)
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#14 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 10:41

Někdy mě naštve když vypočítám nějakou složitou multinu nebo mysterku a na konci najdu pixličku od filmu nebo nevyfouknutou flašku v dutině stromu, kam by se vešla regulárka. Já osobně mikrošky moc nemusím protoŽe je v nich většinou popsanej a zmačkanej logbook, ale když je na pěknym místě a listing je pěkně zhotovený, tak no je v pohodě.
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#15 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:34

Já osobně s tím problém nemám. Jak už zde psal/a Mauricie, každá založená cache je obrazem autorovo zkušenosti s daným místem. Já osobně nemám ani jednu micro, ale silně o jedné přemýšlím - vždyť i micro může být moc hezká;) Většinu z mých keší tvoří smallky. Do základu je bohatě naplním, a po týdnu je tam kámen a dva kindršroty. Mikro tedy postačí. Navíc, micro se líp maskují:) Takže každého volba. Pkud se mi nelíbí, lovit je nebudu ;) A jeden příklad suprový micorkešky: GCZH7E
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#16 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:48

To je věc autora jakou si udělá keš. Když se nelíbí microkešky, tak je přeci nejdu lovit, nebo ne? :) Mně je celkem jedno jaká to je keš, beztak v nich nic zajímavého není. Jsem rád za to, když není dopsaný či promočený logbook, abych mohl bez problémů svou návštěvu zalogovat :)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#17 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 15:19

Tak jsem Ti tam dnes, Schreku, dal moje CWG, snad Tě to uspokojí ;)
  • 0
Don't panic!

#18 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 10:20

mě například štve že bych chtěla fialovýho slona na bruslých a pořád ho nemám. Můj názor je takový že pokud se jedná o snadno dostupnou tradičku,stačí micro,protože to aby člověk pak každej tejden chodil vyhazovat šrot a makal by jen na kešky.A VĚC KTEROU ABSOLUTNĚ NECHÁPU JE TO ŽE KDYŽ JE NAPSANÝ ŽE JE TO MICRO,PROČ TAM TEDA CHODÍTE,KDYŽ SE VÁM TO NELÍBÍ??STRAŠÍ TO NA MAPĚ?HODÍM TO DO IGNORACE A JE TO!!!Ale to nééé,to by se pak nebylo na co stěžovat
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#19 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 10:46

fanfulik napsal/a:
mě například štve že bych chtěla fialovýho slona na bruslých a pořád ho nemám.
Můj názor je takový že pokud se jedná o snadno dostupnou tradičku,stačí micro,protože to aby člověk pak každej tejden chodil vyhazovat šrot a makal by jen na kešky.A VĚC KTEROU ABSOLUTNĚ NECHÁPU JE TO ŽE KDYŽ JE NAPSANÝ ŽE JE TO MICRO,PROČ TAM TEDA CHODÍTE,KDYŽ SE VÁM TO NELÍBÍ??STRAŠÍ TO NA MAPĚ?HODÍM TO DO IGNORACE A JE TO!!!Ale to nééé,to by se pak nebylo na co stěžovat


Tak projevil svůj názor, na což má také právo a nikdo by z něj neměl dělat nevim co, či ho nějak ztrapňovat apod. !

Mrzí mě např., že může micro "zabírat" místo někomu, kdo by třeba zde udělal větší krabičku. Micro v místech, kde to není třeba moc též nechápu, respektuji, ale mrzí mě to.... žádné TB, žádné GC, žádné zajímavé věci.... jen zmuchlaný narvaný papír v tubě s nečitelnými mikro vzkazy či jen jmény... (samozřejmě i nekteré mikro jsou krásná umělecká díla!!)

A btw na cache se nechodí jen kvůli krabičce, ale i kvůli místu, proto není to "hození do ignorace". No a když už je člověk na místě, tak proč to zase neodlovit, že?
  • 0

#20 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 11:32

Mau Loftin napsal/a:


Tak projevil svůj názor, na což má také právo a nikdo by z něj neměl dělat nevim co, či ho nějak ztrapňovat apod. !

Mrzí mě např., že může micro "zabírat" místo někomu, kdo by třeba zde udělal větší krabičku. Micro v místech, kde to není třeba moc též nechápu, respektuji, ale mrzí mě to.... žádné TB, žádné GC, žádné zajímavé věci.... jen zmuchlaný narvaný papír v tubě s nečitelnými mikro vzkazy či jen jmény... (samozřejmě i nekteré mikro jsou krásná umělecká díla!!)

A btw na cache se nechodí jen kvůli krabičce, ale i kvůli místu, proto není to "hození do ignorace". No a když už je člověk na místě, tak proč to zase neodlovit, že?


Vsimas si, jak si v poslednich dvou odstavcich odporujes?

HaLuMa to napsal za vsechny. Owner jedinej vi co se na miste deje. On tam chodi velmi casto na udrzbu apod. Ale vy ostatni tam prijdete jen jednou pro pikslu a vite prd, proc tam ma tu "zasranou mikro v lese".
Jeste vyslovim kacirskou vetu, klidne me proklejte. Ale az geocachersky dospejete, tak takove kraviny resit nebudete. Pozor! Nad nikym se nepovysuju, ale je to tak, prijdete na to taky. Uz tohle forum sleduju patym rokem a vidim jak se jednotlivi diskuteri vyviji. Az k memu nazoru. Cozpak neni jedno, jestli mikro, nebo regular? To je ten plast tak rozdilny? Snad jenom deti mohou byt smutne, ale H+ zde napsal, ze je vic jak 11.000 vetsich kesi. Tak co resite
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama