Přejít na obsah


Fotka

Taky uz vas to stve


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 11:38

Já jsem založil prvni micro, jelikož to bylo špatný místo, dal jsem ji jinam a již zvětšil na regular. Druhou, kteoru mám temporary disable, hledám ukryt pro regular, tudíž zvětším z micro na regular, obě jsou na místech, kde je o regular nouze, proto jsem se rozhodl zvetsit objem, ale podle mne když je micro dobrá je dobrá, pokud je tam jinej úkryt na regular, proč ji tam nedát. Georobotek je vždy sklamanej, když najdeme "jen" micro. Mě samotnýmu micro na hezkým místě nevadí, vadí mi spíš micro na hodně špatným místě, kde není co kvidění.
  • 0
Dartanan

#22 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:05

v&f family napsal/a:
..... Cozpak neni jedno, jestli mikro, nebo regular? To je ten plast tak rozdilny? Snad jenom deti mohou byt smutne, ale H+ zde napsal, ze je vic jak 11.000 vetsich kesi. Tak co resite


Tak pro cache nechodím jen pro sbírání krabiček, ale prostě pixla od filmu narvaná rolí papíru, kam se nevejde ani GC ani TB mě prostě nevzrušuje tolik, jako krabička, ve které jsem alespoň napnutý, jestli tam bude nebo nebude GC či TB a občas tam bývají zajímavé věci, které si mohu prohlédnout či vyměnit, něco dát. Logbook je větší a lze si přečíst i vtipné poznámky apod.... Na logpapíru v micro je tak leda jméno a čas, to moc ke čtení není....

A děti je kapitola sama pro sebe, ty asi micro moc též nepotěší.....

Můj názor je, že micro ano, ale jen kde je třeba a udělat originálně - ta mě i potěší. Ale pokud je to uprostřed lesa, tak alespoň small.....

ale není to tak, že bych se měl z toho zvoknout a zuřit a někomu to nutit, to určitě ne. Krabička je jen jedna ze součástí toho, proč GC dělám, a to ani né ta nejdůležitější. Ale jak říkám, krabička od filmu mě nijak nepotěší, ale taky dnes už ani neotráví.....


Ale konečně by stálo za to, udělat nekdě anketu, jaké velikosti máme nejraději :) - jestli ovšem už taková nebyla.
  • 0

#23 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:23

v&f family napsal/a:
Owner jedinej vi co se na miste deje. On tam chodi velmi casto na udrzbu apod. Ale vy ostatni tam prijdete jen jednou pro pikslu a vite prd, proc tam ma tu "zasranou mikro v lese".

Pokud owner jedinej ví, proč se o tu informaci nepodělí? Stačila by jedna věta v listingu, a bylo by vymalováno. Pokud je na keši v každém třetím logu výtka, proč je uprostřed lesa v neprostupném houští mikro, a ownerovi to nestojí ani za minimální reakci, je to v pořádku? Proč zakládá keše někdo, koho reakce kačerů nezajímají? Zajímá ho vůbec ještě jeho vlastní keš?

Mimochodem názor "když se vám to nelíbí, tak to ignorujte" mi nepřipadá moc chytrý. Raději mám "když se vám to nelíbí, požadujte zlepšení".
  • 0

#24 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:34

pavels napsal/a:
Mimochodem názor "když se vám to nelíbí, tak to ignorujte" mi nepřipadá moc chytrý. Raději mám "když se vám to nelíbí, požadujte zlepšení".


to tvrdím pořád :) Pokud se mi něco nelíbí, tak místo "díky za bod" píšu do logu proč a co mě nenadchlo, tedy ve vší slušnosti a úctě! a naopak naoplátku píšu, co se mi líbilo. Ať si autor s tímto logem poradí jak chce. Ale na většinu mých "upozornění" (resp. jemné naznačení) jsem dostal pozitivní odpověď od autora s díkem.....

ale jinak souhlas s tím, co pavels napsal
  • 0

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 13:09

pavels napsal/a:

v&f family napsal/a:
Owner jedinej vi co se na miste deje. On tam chodi velmi casto na udrzbu apod. Ale vy ostatni tam prijdete jen jednou pro pikslu a vite prd, proc tam ma tu "zasranou mikro v lese".

Pokud owner jedinej ví, proč se o tu informaci nepodělí? Stačila by jedna věta v listingu, a bylo by vymalováno. Pokud je na keši v každém třetím logu výtka, proč je uprostřed lesa v neprostupném houští mikro, a ownerovi to nestojí ani za minimální reakci, je to v pořádku? Proč zakládá keše někdo, koho reakce kačerů nezajímají? Zajímá ho vůbec ještě jeho vlastní keš?


nezkuseny mladik ....... ;) :D ON SI TO TOTIZ NIKDO NEPRECTE :D absolutne zbytecna prace, co nekomu nestoji ani za minimalni cteci soutredeni :)

v listingu Hrebcina Kladruby nad Labem mame uplne hned na zacatku napriklad tohle: po nekolika kradezich presun na jine misto. a vzhledem k tomu, ze z kese mizely coiny, i kdyz krabicka zustavala v poradku - bohuzel i zmena velikosti, aby se coin nedal vlozit. pro male postavy trochu slozitejsi na vyzvednuti, ale vy si poradite .

primo zde u zadniho vchodu hrebcina a ohrad s konmi to vzhledem k ohradam a provozu jinak neni mozne umistit. uvidime, jak vydrzi tahle.


jinak pro predstavu - kes je u ohrad s konmi, aby bylo neco videt, cca 200 metru od zadniho vchodu hrebcina, kudy se vyhaneji kone na pastviny. veskere cele okoli tady tvori vlastne jen silnice a cesty, protoze okraj silnic a cest hned tvori pangejt a ohrada. nic jinyho tady neni. prvni TR pokus small-regular v zivem plote ohrady dopadl po dvou letech tak, jak je popsano v prvnim odstavci. proto nyni magneticke mikro.

no a ackoliv je prvnich par vet listingu venovano vysvetleni, co si asi myslis, ze lidi pisou do logu a do SZ :D proc je tu mikro?.... to nechapu .... urcite se tady da najit misto na regular ..... DO .....E NEDA :D prectete si listing. takze z meho pohledu tihle lide uz mi nestoji za minimalni reakci, protoze si to nezaslouzi, uz jsem to prestal komentovat a jim odpovidat.

TAKZE VYMALOVANO JE UZ LETA, A UZ LETA JE TO K H.... ;)
  • 0

#26 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 14:29

Dain a Olik napsal/a:
TAKZE VYMALOVANO JE UZ LETA, A UZ LETA JE TO K H.... ;)

A já požaduji nápravu. Měls to vymalovat líp. :@:@:@:D:D:D:DB)
  • 0

#27 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 14:36

TAKZE VYMALOVANO JE UZ LETA, A UZ LETA JE TO K H....

je to nějaký čmouhatý a ten odstín taky nic moc:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#28 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 19:39

Mně občas taky naštve micro v lese, ale kdyby autor napsal jednu větu proč to tam je, bylo by to lepší. Sám mám taky několik micro kešek, a byla jen jedna stížnost, že by tam šla ukrýt small, ale nevím kde, aby byla nenápadná. Spíš mě hodně štvě špatné označení velikosti. Dělal jsem sérii keší, kde všechny byli na podobném místě ve stejné krabičce. Byla to velikost micro, ale všechny byli označeny jako small. Proto jsem do každého logu napsal, že to není micro, ale small a vysvětlil jsem proč.
  • 0

#29 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:06

Dain a Olik napsal/a:
...v listingu Hrebcina Kladruby nad Labem mame uplne hned na zacatku napriklad tohle....

TAKZE VYMALOVANO JE UZ LETA, A UZ LETA JE TO K H.... ;)


Jo,kousek od tama máme rodiče a jezdíme se občas dívat na koníčky.kešku jsme odlovili,ale proč je tam vlastně micro,když by se určitě někde poblíž schovala větší ???
  • 0

#30 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:12

Hodně potěšila micro přímo na vrcholu Malínské skály,Žďárské vrchy..doporučuji,je docela adrenalinová
  • 0
Cogito ergo sun ...

#31 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:29

polas N85 napsal/a:
Hodně potěšila micro přímo na vrcholu Malínské skály,Žďárské vrchy..doporučuji,je docela adrenalinová

Adrenalinová pro můj foťák:D:D.Měl jsem ho 14 dní a hned se proletěl ze skalky dolů na skalku, naštěstí nepadal objektivem napřed a taky se rychle zastavil...
  • 0

#32 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 21:21

Dain a Olik napsal/a:
...no a ackoliv je prvnich par vet listingu venovano vysvetleni, co si asi myslis, ze lidi pisou do logu a do SZ :D proc je tu mikro?.... to nechapu .... urcite se tady da najit misto na regular ..... DO .....E NEDA :D prectete si listing. takze z meho pohledu tihle lide uz mi nestoji za minimalni reakci, protoze si to nezaslouzi, uz jsem to prestal komentovat a jim odpovidat.

TAKZE VYMALOVANO JE UZ LETA, A UZ LETA JE TO K H.... ;)


Také se mi stává že občas najdu cache v úkrytu který není zrovna nic moc. Většinou to ale nekritizuju protože během hledání se většinou ukáže že to opravdu jinam schovat nejde. Docela by bylo zajímavé vědět kolik z těchto chytráků má také něco založeno.
Kolikrát by však otázka měla znít ne "proč je ta cache takhle ukrytá" ale spíše "proč vůbec na takové místo strkat za každou cenu nějakou cache".
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama