Přejít na obsah


Fotka

Zviřátka v keších


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 23:24

dneska jsem našel velkej kaštan, tak sem z něj udělal Koblížka.. :-) Mńam
  • 0
PUNK 4 EVER!

#22 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 11:53

No to je nádhera! Jako děti jsme každý podzim tvořili podobná zvířátka. Mně by to v krabičce udělalo radost velikou, protože to dalo práci a je to roztomilé. Otázkou je, zda by se to nepolámalo.
  • 0

#23 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 11:58

Psychoklara napsal/a:
Možná je lepší figurky nenápadně rozmisťovat po městě nebo veřejnejch místech...


to je fajn nápad, mám ráda maličkosti a potkat někde na lavičce kaštanového panáčka, tak se tomu budu určitě usmívat ještě večer :)
  • 0

#24 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 19:57

Je to dobrý nápad,ale myslím že by na to ostatní za chvíli nadávali jako na podle vás "kinderšrot",kdyby se to polámalo,nebo třeba to dej jen do zavíracího pytlíčku a k tomu návod jak to složit:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#25 ZuzP

ZuzP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 21:09

Wickey & Tesix napsal/a:

Psychoklara napsal/a:
Možná je lepší figurky nenápadně rozmisťovat po městě nebo veřejnejch místech...


to je fajn nápad, mám ráda maličkosti a potkat někde na lavičce kaštanového panáčka, tak se tomu budu určitě usmívat ještě večer :)

Souhlas, super nápad! Jako když jeden čas někdo v Praze dával na stojany u tramvajových zastávek andělíčky z polystyrénu - člověku ten pohled prostě spraví náladu. :)

A zvířátka jsou báječný - v keškách by asi nepřežily, ale jinak před plody kreativity smekám! :)
  • 0

#26 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 0:28

Nevíte někdo o nějaké large cachi v blízkosti Prahy 10, kam bych mohl vložit dokonalý obličej z vydlabané dýně, jeíž duši jsem použil při vaření dýňové polévky? Díky Spužva
  • 0
PUNK 4 EVER!

#27 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 0:32

Těla z dýní, duše v polévkách
  • 0
PUNK 4 EVER!

#28 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 21:17

Jsem si vzpomnel na tema, kdyz jsem s prckem delal zviratka :) Spuzvo, nemas nejak dalsi, pro inspiraci.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#29 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 21:31

Parádní úlet:D Rozhodně palec nahoru kreativitě:-) Jen to chce fakt nějak pořešit, aby se z toho v kešce nestala kinder-teda vlastně kaštano-drť:-) Ještě udělej z kaštanů třeba Michaela Jacksona (častečně odloupej tmavý podklad) a kaštan tvořicí hlavu nech na povrchu mírně popraskat a "nenápadně" zadělej tmelem:-) Jo a jednu ruku mírně zalomenou do oblasti třísel.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#30 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 6:46

Anupev napsal/a:
Parádní úlet:D Rozhodně palec nahoru kreativitě:-) Jen to chce fakt nějak pořešit, aby se z toho v kešce nestala kinder-teda vlastně kaštano-drť:-) Ještě udělej z kaštanů třeba Michaela Jacksona (častečně odloupej tmavý podklad) a kaštan tvořicí hlavu nech na povrchu mírně popraskat a "nenápadně" zadělej tmelem:-) Jo a jednu ruku mírně zalomenou do oblasti třísel.


Anupeve, a co kdybys toho Majkla vyrobil ty, místo abys trávil večery op hospodě? A může držet druhou rukou za zadečel Lady Gaga :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#31 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 15:13

No, já osobně bych si takové zvířátko z kešky nevzal, radši figurku z kindera :) Ty zvířátka by to hlavně chtělo dávat do navštěvovaných kešek, zub času na tom zapracuje. . . a to vlastně ať se to vyměňuje, nebo to bude pak v těch keškách ležet několik let.
  • 0

#32 tomi-h

tomi-h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 15:20

Mě se to moc líbí a zdá jako dobrej nápad.
  • 0
Sakra, někde to tu musí být...

#33 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 15:25

Hezké. V mé keši jsou tyto zviřátka vítání!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama