Přejít na obsah


Fotka

Sekce Reviewer - odlišení barvou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2009 - 9:26

Chtěl bych poprosit, jestli by bylo možné příspěvky v sekci Reviewer odlišit nějakým grafickým, na první pohled patrným způsobem ve výpisu aktivních témat (Tučné písmo, Barevné písmo apod.) Vím, že je na to jednoduchá odpálkovávací odpověď: "Nauč se číst" nebo "než něco napíšeš, podívej se kam", ale přesto bych se za to přimlouval (Teda pokud to PHPFusion a Administrátorské vytížení umožňují...)
  • 0

#2 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2009 - 15:23

Já bych se taky přimlouval... :) Už se mi taky opakovaně povedlo v zápalu nadšení pro věc odepsat do reviewer fóra. A pak jsem se kál. A tím, že jsme se kál, dostal nakonec reviewer dva maily místo jednoho... :D Jde to zásahem do kódu, podmínkou testující název fóra, na plzeňském geowebu jsme takto pořešili gratulace (na radu zdejších adminů ;)).
  • 0

#3 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2009 - 16:14

Kdyz uz by se delaly zasahy do kodu, tak uz by ve specialnim Reviewer foru rovnou slo zakladat vlakna jako zamcena - pak by do nich mohl prispivat jen autor a moderatori = revieweri.
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2009 - 17:01

venca68 napsal/a:
Já bych se taky přimlouval... :) Už se mi taky opakovaně povedlo v zápalu nadšení pro věc odepsat do reviewer fóra. A pak jsem se kál. A tím, že jsme se kál, dostal nakonec reviewer dva maily místo jednoho... :D

Jde to zásahem do kódu, podmínkou testující název fóra, na plzeňském geowebu jsme takto pořešili gratulace (na radu zdejších adminů ;)).

Mas se kat pres Edit... :D

haggaeus napsal/a:
Kdyz uz by se delaly zasahy do kodu, tak uz by ve specialnim Reviewer foru rovnou slo zakladat vlakna jako zamcena - pak by do nich mohl prispivat jen autor a moderatori = revieweri.

No, ale vzdyt uz ted autor muze vlakno rovnou zamknout, ne? Jde jen o to, aby si to uvedomil. Taky mi to doslo az potom, cos to napsal.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2009 - 17:53

haggaeus napsal/a:
Kdyz uz by se delaly zasahy do kodu, tak uz by ve specialnim Reviewer foru rovnou slo zakladat vlakna jako zamcena - pak by do nich mohl prispivat jen autor a moderatori = revieweri.

tak jsem to zatím udělal tak, že se po založení vlákno automaticky zamkne (jako by to udělal moderátor) a lze ho odemknout. Uvidim, jak to bude fungovat a kdyžtak ten mechanismus změním.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama