Přejít na obsah


Fotka

Nové 15 místné odemykací kódy nefungují


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 14:47

Pokud si stáhnete teď nějakou cartridge tak po jejím odehrání se vám nejspíše zobrazí 15 místný odemykací kód, který bohužel nefunguje. Jedinou možností jak cartridge odemknout je nahrát na stránky wherigo.com soubor s GWS příponou.
  • 0

#2 Brasik

Brasik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 16:13

Zrovna koukam, ze mi to nejak nefunguje. Jak si ted zapisu Orientacni beh, kdyz jsem ho delal na OpenWIGu a nemam ten save? :(
  • 0

#3 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 16:37

Brasik napsal/a:
Zrovna koukam, ze mi to nejak nefunguje. Jak si ted zapisu Orientacni beh, kdyz jsem ho delal na OpenWIGu a nemam ten save? :(


OpenWIG nepouživám, ale někde jsem zahlédl, že se snad dá v Options toho programu zapnout logovaní, možná je tam možnost i uložení.

Prosím o vyjádření nějakého zkušeného uživatele OpenWIG nebo přímo autora, děkuji.
  • 0

#4 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 17:40

Taky potvrzuji, mám Oregon 300, a odemykací kódy mi při dvou wherigo (během posledních asi 14 dni) nefunguji. Také jsem nahrál uloženou, dokončenou hru.
  • 0

#5 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 17:55

Maxinoha napsal/a:

Brasik napsal/a:
Zrovna koukam, ze mi to nejak nefunguje. Jak si ted zapisu Orientacni beh, kdyz jsem ho delal na OpenWIGu a nemam ten save? :(


OpenWIG nepouživám, ale někde jsem zahlédl, že se snad dá v Options toho programu zapnout logovaní, možná je tam možnost i uložení.

Prosím o vyjádření nějakého zkušeného uživatele OpenWIG nebo přímo autora, děkuji.


Zapnout logování se dá a aktuální verze i ukládá.
  • 0
Hczech

#6 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 17:56

Jen, asi nejsem tak zkušený uživatel, ale není onen soubor spíš GWL?
  • 0
Hczech

#7 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 18:18

ukládá, ale savegames nejsou kompatibilní a tak nejdou k odemčení použít. alternativní řešení je v procesu, ale zatím není ;e)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#8 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:01

A co k problémům říkají takové kapacity jako Sutech a me2d09?
  • 0

#9 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:20

Maxinoha napsal/a:
Pokud si stáhnete teď nějakou cartridge tak po jejím odehrání se vám nejspíše zobrazí 15 místný odemykací kód, který bohužel nefunguje.

Jedinou možností jak cartridge odemknout je nahrát na stránky wherigo.com soubor s GWS příponou.


Tak to je nějaké divné mě se Dělová koule na Špilberku povedla odemknout a byl tam právě 15ti místný kod. Staženo 27.10. a odehráno 28.10.
  • 0

#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:29

Ja jsem zkousel odemknout 24.10.2009 orientační běh stažený 23.10.2009 neúspěšně.
  • 0

#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 11:09

"Kapacita" Sutech na to neříká nic, protože je mu to úplně šuma fuk ;) Ostatně celý ten koncept dvojího logování a odemykání hry je naprosto zbytečný, měl by smysl jen tehdy, kdy by vznikaly i jiné typy wherigo, než jen wherigo cache (ony i sice vznikají, ale nikdo je nehraje). Takže má rada - vykašlete se na odemykání, používejte wherigo.com jen ke stahování cartridgí (i když po svých zkušenostech už ani to nedoporučuji) a logujte jen na gc.com. A pokud to už máte opravdu potřebu řešit, zkuste příslušná vlákna na forum.gc.com, tam se to již určitě řeší. Ale vzhledem k postupné degradaci celého konceptu wherigo ze strany GS pochybuju, že by se situace zlepšila :D
  • 0

#12 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 13:21

pravda. a taky na wig.com existují jenom dva typy poznámek, "played" a "note", tak tam prostě napište played a hotovo
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#13 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 21:21

Pokud se to nějak nevyřeši předělám cartridge aby se ten kod nezobrazoval, když nefunguje.A dam tam jen info ať hrači použiji GWS soubor k odemčení.
  • 0

#14 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 23:24

Sutech napsal/a:
"Kapacita" Sutech na to neříká nic, protože je mu to úplně šuma fuk ;)
Ostatně celý ten koncept dvojího logování a odemykání hry je naprosto zbytečný, měl by smysl jen tehdy, kdy by vznikaly i jiné typy wherigo, než jen wherigo cache (ony i sice vznikají, ale nikdo je nehraje).
Takže má rada - vykašlete se na odemykání, používejte wherigo.com jen ke stahování cartridgí (i když po svých zkušenostech už ani to nedoporučuji) a logujte jen na gc.com. A pokud to už máte opravdu potřebu řešit, zkuste příslušná vlákna na forum.gc.com, tam se to již určitě řeší. Ale vzhledem k postupné degradaci celého konceptu wherigo ze strany GS pochybuju, že by se situace zlepšila :D


Správně! Tuhle koncepci razím již od začátku a do cartridgí víceméně píšu, že logy na wig.com nesleduji ;) Důležitý je pocit z odlovu a nalezení kešu, čili slovy matějčíka: "ty vaše cartridge jsou mi celkem ukradené ;)
  • 0
Retired slowcacher

#15 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 17:34

wmh: ;e) ostatní: komu nešlo odemykat, spočítejte si počet znaků v "15-místném" odemykacím kódu. pokud je jich 16, zkuste použít kód bez posledního znaku. co jsem zatím zkoušel, tak mi to fungovalo
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#16 HADovo

HADovo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 10:46

3.11. jsem hral GC1NG77 na PDA s oficialnim Wherigo Playerem a mohu potrvdit, ze pro odemceni zafungoval zpusob zkraceni kodu z 16 na 15 znaku.
  • 0
HAD

#17 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 15:35

U wherigo Stare zamecke schody v. 2.4 a IN LINE Troja v. 1.9 je nově nasezeno na zkoušku zkracování odmykacího kódu na 15 znaků.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama