Přejít na obsah


Fotka

logování po 6 měsících?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#1 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:13

Ahoj lidi, chtěli bychom znát váš názor. Dnes nám jedna kačerka zalogovala 2 kešee s půlročním zpožděním od nálezu. Kešky jsme adoptovali před cca pěti měsíci a tudíž nemáme původní logbook, abychom mohli ověřit oprávněnost logu. Ne že by jsme kvůli tomu nemohli spát :), ale přijde nám to trochu podivné. Podotýkáme, že dotyčná má asi 17 nálezů. Máme to nechat plavat, nebo to máme nějak začít rozebírat? Stalo se někomu z Vás už něco podobného a jestli ano, jak jste to řešili? Nám zatím logovalo pár kačerů s cca 1-2 měsíšním sekerou, ale většinou to byli cizinci. Tak "baby" raďte....:D Díky
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#2 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:18

Nechte to byt. I nam se sem tam stalo, ze jsme neco zapomenuli a zjistili to po delsi dobe. B)
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:21

Jo, stalo a nebyl jsem sám. Sice to asi nebude přímo tvůj případ, ale jednalo se o toto: http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
V mém případě nastalo delete a nebyl jsem sám.
  • 0

#4 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:36

uz ted mam asi mesic a pul sekeru s logama... kdyz zatim probehne adopce bez logbuku tak bych to asi nelogoval. U jedne me opozdene byla kes znicena nez sem zalogoval tak sem mel tez smulu...
  • 0

#5 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:51

wlfmann napsal/a:
uz ted mam asi mesic a pul sekeru s logama... kdyz zatim probehne adopce bez logbuku tak bych to asi nelogoval. U jedne me opozdene byla kes znicena nez sem zalogoval tak sem mel tez smulu...

to by mě zajímal důvod, proč máš u logování 1,5m sekeru?
chápu 2-3 týdny pokud jsi někde na dovolený, což se mě taky stalo. ale ty přístup k webu máš. a 1/2 roku je dlouho i na lov pod everestem.
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 1:50

KaMo_cz napsal/a:
to by mě zajímal důvod, proč máš u logování 1,5m sekeru?
chápu 2-3 týdny pokud jsi někde na dovolený, což se mě taky stalo. ale ty přístup k webu máš. a 1/2 roku je dlouho i na lov pod everestem.

Zname pripady, kdy to jeden chce mit logovany pekne za sebou (kvuli budoucim statistikam, majlstounum, atd.), takze se zasekne na nejaky kesi v minulosti a mezitim mu naskace par stovek nalezu (to je par vikendu) a uz se to vlece... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 5:10

No ja logoval jednou se zpozdenim cca 4 mesice. Proste jsem prehledl jednu kes, co jsem mel nalezenou, v seznamu nalezenych. Nastesti to bylo nalezeno v ramci jednoho eventu, takze by nebyl problem to eventualne dolozit svedectvim. Vlastnik kese se ale neozval, stacila mu nejspis moje omluva za pozdni logovani. Takze osobne bych to nechal byt. Ono, co z toho budes mit, kdyz to smazes? Jako delat vedu z jednoho podivneho logu mezi desitkami ci stovkami normalnich, me prijde zbytecne. Nereknu pripad toho logovani pred publikaci kese, to je ocividne nejaka provokace. B)B)
  • 0

#8 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 7:27

Nevim kolik ma kdo z vas kesi, ale kdyz bych mel ja mazat logy ktere nemohu overit a ze to fakt nejde kdyz nekdo ukradne logbook, tak bych asi nasiral zbytecne lidi. Log se ma mazat kdyz muzes overit, ze na kesi kacer prokazatelne nebyl. Nechavam lidi logovat zpetne kam az chteji a hlavne zacatecniky kteri jeste nevedeli ze budou chtit mit vlastni nick a chodili na krabicky s nekym jinym. Neni to jen o jejich pocitu a o me toleranci. Kesujeme prece pro radost! ;)
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#9 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 7:38

Nemazat. Pokud na keši dotyčný nebyl, sám se připravil o zážitek a ještě to celé, chudák, musel pracně naklepat do logu. Proč mu tedy brát tu radost :D. Souhlasím ale s názorem, že něco jiného je logování před publikací - to musí pryč!
  • 0

#10 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 7:40

No, tak si někdo něco zalogoval, no a? Pokud v původní keši dotyčný nebyl, tak spadne svět? Jestli tam byl, tak na to má právo, jestli ne, tak si na něj ukážeme prstem a vyloučíme jej z klubu dobrých kačerů? Nežerte to tak, uleví se Vám, i nám.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#11 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 11:19

tohle je zas druhý extrém. dologovat za dlouhou dobu. pokud jde o krabku, tak to bordel nenadělá, jenže se to děje i s tb/gc :( první extrém je zas netrpělivost toho po mě, ikdyž mu u tb/gc nechám vzkaz, že ho zaloguju po dovolené xx.yy. (vezl jsem do francie) naštěstí se to neděje každý den a je pak aspoň o čem psát :)
  • 0

#12 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 11:21

Díky všem za názory, jen jsme chtěli vědět jak by postupovali jiní. Samozřejmě jsme neměli v úmyslu log smazat, jen nás to velice udivilo. B)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#13 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 14:05

Je dobře že jste ho nasmazali,třeba by se vám to taky stalo a někdo vám ho smazal tak by vás to taky naštvalo.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#14 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 15:40

handa napsal/a:
Je dobře že jste ho nasmazali,třeba by se vám to taky stalo a někdo vám ho smazal tak by vás to taky naštvalo.

1) sorry, ale tohle je bordelářství, 6 měsíců! to si pamatuje? nebo našla v gps záznam?
2) ano, mohu logovat později (viz níž), ale do logu to napíšu
3) mě to spíš připadá ála dandymona nebo se překlapl při logování, což by se dalo ověřit/dohledat
  • 0

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 16:40

KaMo_cz: predstav si, ze ja si vzpomnel na 2 cache, ktere jsem nasel vice nez pred rokem a opravdu jsem je zapomnel zalogovat. Uplne jednoduse jsem projizdel fotky z dovolene a najednou vidim dve vyfocene cache a docvaklo me, ze je nemam zalogovane. Osobne jsem je nelogoval, protoze by mi to rozhodilo statistiky atd, ale jak vidis, stat se to muze.
  • 0

#16 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 20:43

S474N napsal/a:
KaMo_cz: predstav si, ze ja si vzpomnel na 2 cache, ktere jsem nasel vice nez pred rokem a opravdu jsem je zapomnel zalogovat. Uplne jednoduse jsem projizdel fotky z dovolene a najednou vidim dve vyfocene cache a docvaklo me, ze je nemam zalogovane. Osobne jsem je nelogoval, protoze by mi to rozhodilo statistiky atd, ale jak vidis, stat se to muze.

takže bod 1)
kašli na statistiky, důležité jsou body (ty pozdě logované se počítají ovšem za polovic)
  • 0

#17 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 20:55

Hele, treba Lonos ma zalogovano nejakejch 800 kesi, ale prokazatelne ma vic.. vzdycky rika... ja neloguju... ja lovim... :)
  • 0

#18 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 21:30

Podle mě jde o začátečníka, který si zpětně dologovává pár keší, kde byl než si založil vlastní účet. Logbook bych neřešila, stejně se nejspíš při návštěvě nezapsal.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#19 Roode

Roode

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 21:59

Sice jde o zábavu a kvůli bodu svět opravdu nespadne,nadruhou stranu když se vyprdnem na pravidla tak si můžem navzájem zalogovat všechny keše po republice a dřepět doma.A pak řvát,že mi někde zmizel coin,jelikož ho někdo nelogoval.Proč by logoval,ne?Stačí že ko odnesl. Já se včera 31.10.2009 kolem jedenácté večer dočkal jiné kuriozity.To mi zalogoval jeden málonálezce DNF ze 25.ledna 2009.Tomu říkám poctivost.
  • 0

#20 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 22:30

to by mě zajímal důvod, proč máš u logování 1,5m sekeru?


Normálka. Za pátek+sobotu+neděli jsem teď udělal nějakých 50 keší. Zalogoval jsem si jich teď 10 a už mě to neba. TFTC stylem logovat nechci, takže budu pokračovat až se mi bude chtít. A to může být taky za ???? A mezitím něco dalšího ulovím a už jedu :o)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama