Přejít na obsah


Fotka

Vychodocesky GeoKombajn NENI Trutnovsky kombajn


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#41 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 13:24

a co děti?Mají si kde hrát? aneb co na to Jan Tleskač??
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#42 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 14:49

hplus napsal/a:
Z nasi strany bych rad zduraznil, ze Samanovi bylo zaplaceno jednostranne odstupne ve forme flasky zelene, kterou jsme nechali u nej v lednici. Od te doby platnost teto dohody - ktera byla bezesporu uzavrena ustne - jak to mezi gentlemany chodi, nikdo nezpochybnoval.
Nebo ma snad ctihodny Haggaeus jine poznatky? B)

Vsak ja ji taky nezpochybnuju, jen se mi nezdalo, ze by to byla dohoda na exkluzivni uzivani.
Ta historicka vsuvka je zajimava, vlastnik cache s dodatecnymi podminkami tam pise "pozadal jsem o zmenu na mystery/puzzle, aby nikdo nerikal, ze mu odepiram jeho opravnene nakombajnovany bod", to zni jako pouziti uz vziteho terminu.

Historicky prvni kombajn je zminovan zde (vsichni tri brnensti cacheri na vylete v Praze), ale v tomhle threadu slovo "kombajn" nepadlo.
  • 0

#43 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 15:05

Proboha, to už je zase okurková sezona, že má někdo potřebu řešit takové kraviny? Pokud chce někdo chráněné jméno, ať si ho proboha zaregistruje, zaplatí za to, stejně tak za varianty co nechtějí pustit někomu jinému a je klid....
  • 0
Monte

#44 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 15:09

haggaeus má jasnej bod a zamkněte už to proboha někdo...
  • 0

#45 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 16:31

Proč .. ve kterým vláknu by přeživší kombajn po dnešním boji obhajoval své vítězství??
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#46 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 10:55

Jak to, že tahle kauza nikoho nezajímá?! :-o Tahle kauza MUSÍ zajímat každýho správnýho kačera! A vyžaduje daleko víc času a práce s dohledáním důkazů a výslechů všech zúčastněných a hlavně svědků. Pak se vše předá právníkům. (Nejlépe těm z Plzně :) A pak se to povleče ještě několik let... Sledujte tuhle kauzu, vyjadřujte se k ní a bojujte za pravdu! Pravda, láska a geocaching musí zvítězit nad lží, nenávistí a nudou! Tupé hlavy z hor děkují chytrým Mechovákům za inspiraci a těší se, až zase něco vymyslí, aby to mohli ukrást. (Ale to prokazování bude těžší a těžší. To si pište!) S pozdravem a přáním hezkého lovu hlavní zloděj Montanab PS: další reakce zase zítra mezi šestou a sedmou, až půjde internet. PPS: ještě oficiální prohlášení Trutnovského kombajnu: Trutnovský kombajn nemá NIC společného s Východočeským Geokombajnem a výrazně se od něho distancuje! Vyjmenujme si několi rozdílů: - ano, taky chlastáme, ale s mírou, nezvracíme a neztrácíme mobily (většinou) - dodržujeme předpisy (většinou) - nezabýváme se kravinama, jen podstatnejma věcma, protože jsou ještě jiný věci, který jsou podstatný a to je důležitý. - většinou má každý z nás jedno děvče (http://photos-g.ak.f...4_7533139_n.jpg) - ano, jsme taky magoři, ale ne takový magoři! - a plno jiných podstatných rozdílů Tak si nás prosím nepleťte! Protože to ani nejde!
  • 0

#47 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 11:07

- ano, taky chlastáme, ale s mírou, nezvracíme a neztrácíme mobily (většinou)

Dovoluji si podat návrh na oficiální nápoj Trutnovského kombajna ... no a když to zelená být nemůže, proč ne třeba .....


Vložený obrázek

:D MODRÁ ! :D
  • 0

#48 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 11:18

hmm, modrá je dobrá! A ještě si umyjeme okna kombajnu! Stejně si mažem na chleba indulonu, tak přestanem pít francovku a dáme se do okeny, no. PS: je lepší Okena nebo Iron?
  • 0

#49 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 11:55

Montanab napsal/a:
hmm, modrá je dobrá! A ještě si umyjeme okna kombajnu!
Stejně si mažem na chleba indulonu, tak přestanem pít francovku a dáme se do okeny, no.
PS: je lepší Okena nebo Iron?

jedině iron filtrovaný přes tvrdý chleba, z okeny ti bude maximálně špatně

ps: pokud chcete jet taky v zelené a přesto se lišit, tak zkuste absinth
  • 0

#50 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 12:11

KaMo_cz napsal/a:

jedině iron filtrovaný přes tvrdý chleba, z okeny ti bude maximálně špatně

ps: pokud chcete jet taky v zelené a přesto se lišit, tak zkuste absinth


My se nechceme lišit, my se lišíme.
(A ještě ke všemu jsme lepší. Nebo liší? Nebo liščí? Nebo lisší?)
  • 0

#51 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 14:33

Koukam, ze konecne sel v Trutnove chvili internet, tak mi to neda a musim reagovat... B)

Montanab napsal/a:
"Tupé hlavy z hor děkují chytrým Mechovákům za inspiraci"

Musis se nejdriv podivat, komu chces dekovat. Z Mechova je jen Qnik a ten je jeste navic naplavenina, ktera tam ani netravi vetsinu casu (a chytrej teda taky neni!). ;)

Trutnovský kombajn nemá NIC společného s Východočeským Geokombajnem a výrazně se od něho distancuje!
Vyjmenujme si několi rozdílů:
- ano, taky chlastáme, ale s mírou, nezvracíme a neztrácíme mobily (většinou)

- Fakt? Viz. http://picasaweb.goo...757259205335458 a http://picasaweb.goo...757269310690002

- dodržujeme předpisy (většinou)

- Myslim, ze vedete na odebrany ridicaky minimalne 1:0 B)

- nezabýváme se kravinama, jen podstatnejma věcma, protože jsou ještě jiný věci, který jsou podstatný a to je důležitý.

- Do tohohle fora jsi taky prispel. :D

- většinou má každý z nás jedno děvče (http://photos-g.ak.f...4_7533139_n.jpg)

- Zbytecny plytvani, kdyz se vezme jedno devce pro oba robotky, tak se usetri misto v aute. ;)

- ano, jsme taky magoři, ale ne takový magoři!

- Fakt? :) http://img.geocachin...1bb193d2b82.jpg

- a plno jiných podstatných rozdílů

Zatim nejpodstatnejc se lisis svym profilem na foru. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#52 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 15:20

:) S těma řidičákama na vás taky dojde! Spánek je zdraví a posiluje (a když je společnost nudná, je to dobře strávený čas) :) Budit někoho uprostřed spánku je mučení - to dělali fašisti a estébáci! S těma babama to musíme ještě pořešit (je fakt, že jsme brali buď každej svou, nebo žádnou. A teď fakt nevím, co je lepší :/ ... nebo horší. (Dobrá inspirace, tenhle nápad vám taky ukradneme. I když nevím, nevím, v našem věku ...) Do fora jsem přispěl, protože to musí každý, to je důležitá věc, a pak jsou ještě jiný důležitý věci... a to je podstatný. Za profil nemůžu, to se prostě někdo tak narodí... :/ PS: Škoda, že jsem nemohl na event, mohli jsme to probrat u pěny ;) Tak snad někdy jindy. Musím končit, za chvíli zase vypnou net....
  • 0

#53 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 18:02

to vam tam v Trutnově jdou blbě hodiny, že vám jde net před půl čtvrtou?..nebo jste už v nějakým jiným časovým pásmu? :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#54 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 19:12

Qnik napsal/a:
to vam tam v Trutnově jdou blbě hodiny, že vám jde net před půl čtvrtou?..nebo jste už v nějakým jiným časovým pásmu? :-D

My vždycky čekáme až nám to pustěj. (A někdy to jde v práci i v průběhu dne, ale to nikde neříkej, že používám služební net! My pak platíme všechny připojení, který tady za ten den přes modem škvrkaly...)
PS: vám to jde normálně i přes den? :o
  • 0

#55 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2010 - 22:04

PS: ještě by nám mohl někdo ze závistivců prozradit, kam zmizelo naše kombajnovský razítko! Páč si ho někdo snad omylem odnesl z Trutnovskýho Geopivního eventu. :( Nebo si snad máme myslet, že kačeři kradou?:o
  • 0

#56 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 11:25

Chlapci , chlapci , nechytl jsem toto vlákno v aktuální době ale když jsem sem dnes zavítal, tekly mi smíchy slzy.Už jsem se na cezetku hodně dlouho takto dobře nepobavil. Hoši díky;).
  • 0

#57 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 16:09

Haha, ja som si to tiez vsimol az dnes a bavim sa. Haggaeus ma pravdu, prvi sme boli my Prazaci :D Tu je logo nasho slavneho teamu: Vložený obrázek
Informacia pre Hacko: ten zbytok hnusnej zelenej co ste mi nechali doma konecne dopila Veronika z Basti teamu tento mesiac na ping-pongovej kalbe u mna doma B)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#58 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 18:39

Saman napsal/a:
Haha, ja som si to tiez vsimol az dnes a bavim sa. Haggaeus ma pravdu, prvi sme boli my Prazaci :D
...
Informacia pre Hacko: ten zbytok hnusnej zelenej co ste mi nechali doma konecne dopila Veronika z Basti teamu tento mesiac na ping-pongovej kalbe u mna doma B)

Saman jako tradicne minimalne v jednom tvzeni LZE. :D (Ja Ti dam hnusnou zelenou, Ty holomku!!) B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#59 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 21:01

Teda hlásit se brilantní slovenštinou k pražské přislušnosti je dosti napováženou ale hanit Háčkovi fefrmincku, to už si koleduješ ho úraz. Co já vím z ověřených zdrojů, tak Hčka kojila vodnice, protože odmítal mateřské mléko, neb se mu zdálo málo zelené :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama