Přejít na obsah


Fotka

mystery cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#21 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 8:40

Je nějaký příplatek za dosud nepublikované? Případně rovnou se zápisem do čistého logbooku abych se tam nemusel vláčet? :P:p:p
  • 0

#22 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 8:55

alkes napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
snad vis, jak fungujou online obchody, ne? nejdriv posli prachy. po pripsani na ucet H+ promptne zasle souradnice.

Hele a daj se taky do čtrnácti dnů vrátit? :D


no jasne, ty muzes vratit. ale bylo by naivni cekat, ze vraceni bude oboustranne :D
  • 0

#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 9:05

mtauf napsal/a:
Je nějaký příplatek za dosud nepublikované? Případně rovnou se zápisem do čistého logbooku abych se tam nemusel vláčet?
:P:p:p


tuhle sluzbu H+ planoval, byla dle marketingoveho pruzkumu velice zadana. bohuzel praxe nezafungovala - testovaci provoz totiz ukazal, ze jakmile Hacko vidi prazdny logbook, pres veskerou snahu nastane blackout, orazitkuje a zapise si FTF sam. pak z toho byly zbytecne tahanice se zklamanymi zakazniky, H+ se dokonce radsi vyhybal eventum, nez doslo k mimosoudnimu vyrovnani formou nekolika mysterek zdarma.
  • 0

#24 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 10:46

Dain a Olik napsal/a:

mtauf napsal/a:
Je nějaký příplatek za dosud nepublikované? Případně rovnou se zápisem do čistého logbooku abych se tam nemusel vláčet?
:P:p:p


tuhle sluzbu H+ planoval, byla dle marketingoveho pruzkumu velice zadana. bohuzel praxe nezafungovala - testovaci provoz totiz ukazal, ze jakmile Hacko vidi prazdny logbook, pres veskerou snahu nastane blackout, orazitkuje a zapise si FTF sam. pak z toho byly zbytecne tahanice se zklamanymi zakazniky, H+ se dokonce radsi vyhybal eventum, nez doslo k mimosoudnimu vyrovnani formou nekolika mysterek zdarma.


A já bych ještě potřeboval tuto službu otočit. Mám v šuplíku poměrně slušné množství vyluštěných neodlovených mysterek a někteří nezodpovědní autoři mi je mezitím archivovali. Nešlo by je za tuto drzost nějak penalizovat?
  • 0

#25 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 11:16

mtauf napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

mtauf napsal/a:
Je nějaký příplatek za dosud nepublikované? Případně rovnou se zápisem do čistého logbooku abych se tam nemusel vláčet?
:P:p:p


tuhle sluzbu H+ planoval, byla dle marketingoveho pruzkumu velice zadana. bohuzel praxe nezafungovala - testovaci provoz totiz ukazal, ze jakmile Hacko vidi prazdny logbook, pres veskerou snahu nastane blackout, orazitkuje a zapise si FTF sam. pak z toho byly zbytecne tahanice se zklamanymi zakazniky, H+ se dokonce radsi vyhybal eventum, nez doslo k mimosoudnimu vyrovnani formou nekolika mysterek zdarma.


To by se mi taky líbilo :D B)

A já bych ještě potřeboval tuto službu otočit. Mám v šuplíku poměrně slušné množství vyluštěných neodlovených mysterek a někteří nezodpovědní autoři mi je mezitím archivovali. Nešlo by je za tuto drzost nějak penalizovat?


  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#26 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 12:13

no jasně, vrátit mysterky můžeš i po měsíci, ale peníze už nedostaneš :D EDIT: lehce pozdě, nějak jsem přehlíd druhou stranu :D o co tu vlastně tomu človíčkovi jde? když chcu bodíky, tak najdu tradičky a nemusím si lámat hlavu, ne? B) ách jo, proč se mi museli pokazit oba telefony i s GPSkou najednou... tak bych si šel zalovit :@ :D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#27 Stanik

Stanik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 14:50

jednu sem nasel a jednu ne markus ty souradnice jsou spatne kes tam neni je jinde kamos si s tebe vystrelil dekuju za pomoc fanfuliku dekuju za pomoc kde sou souradnice
  • 0

#28 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 15:14

Tady je jasně vidět, že věci zadarmo nefungují.
  • 0

#29 Stanik

Stanik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 15:24

us ty souradnice mam nasel sem kes byla videt tak sem tam dal kamen sem tam nasel a uz neni videt jak toted napisu na internet pls?
  • 0

#30 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 15:24

anebo, že i při náhodném generování souřadnic se občas podaří :D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#31 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 15:25

podívej se na titulní stránku tohoto webu, třeba tam najdeš odpověď :D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#32 Stanik

Stanik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 15:36

cist me nebavi stejnak dekuju
  • 0

#33 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2009 - 15:45

:D:D:D:D:D:D:D:D mám pocit, že tu právě probíhá další sociální průzkum na téma "jak vytočit kačery" :D:D:D:D:D nechcete ten topic přeřadit do vtipů o geocachingu? B)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#34 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 1:45

Stanik napsal/a:

us ty souradnice mam nasel sem kes byla videt tak sem tam dal kamen sem tam nasel a uz neni videt jak toted napisu na internet pls?
_______________________________________

cist me nebavi stejnak dekuju


...ono to podle toho stylu vypadá, že tě nebaví ani psát.:o
  • 0

#35 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 13:10

já nějak nechápu za co mi děkuješ:o
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#36 LukAnet

LukAnet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 9:32

Nejdříve jsem si říkala, že si z nás Stáník trochu střílí a že je to kačer, který nás chce všechny rozesmát. Postupně mi úsměv trnul. Ovšem věta, že ho číst nebaví :o...tohle prostě nedávám.
  • 0

#37 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 13:40

Docela mě zaráží, že podle jeho nicku na Lide (stanik1991) je asi jenom o rok mladší než já. Si dělá srandu?
  • 0

#38 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 14:45

Jitka_F napsal/a:
Si dělá srandu?


BINGO!
Jenže tady je to samý hopnašpekář...
  • 0

#39 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 14:48

Já jsem si tedy od začátku myslel že to je nějaká sofistikovaná sranda a dobře se bavil.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama