Přejít na obsah


Fotka

Anketa (Téma: Studium VŠ vs. práce)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2009 - 23:36

Majus napsal/a:
Chtelo by to upravit moznosti u typu dokonceneho vzdelani. Nevejdu se ani do: - "VS - standardni doba studia do 5 let" ani do - "VS - doktorske a pod." Mam VS - standardni doba studia 6let coz je nad 5 let - ale je to magistersky program, ne doktorsky. Zaskrtla jsem to do 5 let, jelikoz to odpovida typove...


Výborně. :)
  • 0
Není keš jako keš...

#22 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 6:49

Mas to tam ;);) ,nemel jsem problem to vyplnit ;) A nenech se rozhodit nekterymi rejpaly, je to preci tvuj dotaznik a mas jiste duvody proc je napsan zrovna tak jak je. Zadny dotaznik neni dokonaly ;);) Nedavno jsem vyplnoval v praci dotaznik, ktery byl specialne pripraveny pro nas dokonce nejakou odbornou firmou.Melo to 50 otazek a kazda mela minimalne tri (spise vsak 4 - 5) odpovedi. Presto tam byly otazky u kterych jsem vahal co odpovedet.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#23 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2009 - 11:58

lubik napsal/a:
... Nedavno jsem vyplnoval v praci dotaznik, ktery byl specialne pripraveny pro nas dokonce nejakou odbornou firmou.Melo to 50 otazek a kazda mela minimalne tri (spise vsak 4 - 5) odpovedi. Presto tam byly otazky u kterych jsem vahal co odpovedet.


To už je celkem rozsáhlá věc. Ono když jdeš do detailů, tak se většinou obtížně dělají kategorie, tak aby respondent odpověděl spontánně a nemusel přemýšlet kam se zařadit. Někdy jsou ale tak otázky koncipovány schválně, aby se přišlo na to jak tázaný uvažuje, ale to už záleží na tom, co se zkoumá. :)
  • 0
Není keš jako keš...

#24 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2009 - 16:54

mtauf napsal/a:
Tak jsem to sice vyplnil, ale protože na otázky 5 a 6 zásadně neodpovídám (a to ani "anonymně" ), tak jsem neodeslal. S něčím, co nebude zasahovat do mého soukromí, rád pomohu.


Přesně tak.
  • 0

#25 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 8:21

Tak cca za hodinku to ukončíme, kdo si přeje ještě odpovědět, nechť tak učiní. Dík. :) Už jsem zvědavý na výsledky... :)
  • 0
Není keš jako keš...

#26 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 11:08

Celé fórum zase ukazuje jen, že jsme národ exibicionistů a blbů. Na jasnou prosbu o pomoc S VYPLNĚNÍM DOTAZNÍKU je keců a keců jak bychom to řešili lépe a každej je chytrej jak rádio. Buď pomohu nebo ne. Tečka.
  • 0

#27 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 11:27

strycek skrblik napsal/a:
sorry ale jsem student a nemám žádný trvalý měsíční příjem, čili ti tam chybí možnost - nemám příjem. Nemůžu teda vyplnit.

Ke stavbě "dotazníku" se vyjadřovat nebudu. Bo to nemá cenu. Vyspustit tadyto do světa bych se styděl, ale to bude tím, že jsem už zdeformovaný školou :-D (sociologie-andragogika)


Předpokládám, že dostáváš kapesné. To není příjem :)?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama