Přejít na obsah


Fotka

TeamWaterloo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 ostende

ostende

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 23:06

Už tady byl Die Hexenschussbrigade, Velkej Vezir, tak co si myslíte o TeamuWaterloo 154 nálezů za den, to je taky na gratulaci http://www.geocachin...47-13d182a51d3b
  • 0

#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 23:12

Vadí ti, že tě přeskočí ve statistice? Já osobně když jdu do terénu a najdu krabičku, tak je mi uplně jedno, jestli existuje waterlootým. Geokešink je hledání krabiček, ne rozčilování se nad stavem skóre, natož nad cizím.
  • 0

#3 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 2:49

hauskaa napsal/a:
Vadí ti, že tě přeskočí ve statistice? Já osobně když jdu do terénu a najdu krabičku, tak je mi uplně jedno, jestli existuje waterlootým. Geokešink je hledání krabiček, ne rozčilování se nad stavem skóre, natož nad cizím.



Božínku, sám bych to neřekl líp!!! Díky!
  • 0

#4 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 7:43

hauskaa napsal/a:
Geokešink je hledání krabiček...

Přesně tak, tak proč by jich nemohli najít 150 za den? (proveditelné to je.)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 7:58

Tak teď mám zkažený celý den ..... (ironie :) ) asi tak: no a? jejich věc, kvalitu mého zážitku to nějak vůbec neovlivní. Takže souhlas s hauskaa. btw co můžeš udělat je, že jim napiš dotaz, jak to udělali. Třeba zjistíš, že je to v pořádku ;)
  • 0

#6 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 8:07

ostende napsal/a:
Už tady byl Die Hexenschussbrigade, Velkej Vezir, tak co si myslíte o TeamuWaterloo 154 nálezů za den, to je taky na gratulaci
http://www.geocachin...47-13d182a51d3b


Kdyz nebudes furt prohledavat statistiky a radeji pujdes ven, tak se tomu dennimu skore taky muzes priblizit. :D:D
  • 0

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 10:18

Dalsi anonymni debil, kterej se tady snazi rozjet flame. ;) Tohle je dost slabej pokus hochu, zaloz novej nick a zkus to znova. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 12:32

jejda, a co se zvednou, jít ven, trochu těch bodů posbírat :)
  • 0

#9 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 19:51

Jak tak koukam, tak u tohoto tymu je hlavni problem v tom, ze jejich log v logbooku nenajdete.
  • 0

#10 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 20:58

Ale ano, zapisuji se i do logbooku! A pokud jde o muj nazor - vubec mi to nevadi. Me zazitky to nijak neochuzuje ;)
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#11 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 21:09

Fotrik ma pravdu. Nezapisujem, lepime nalepky.:o
  • 0
Podpis

#12 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 21:29

LeeHill: Mluvim o TeamWaterloo, ktery nejmene na dvou kesich, o kterych vim, zapsany v logbooku neni a presto si loguje nalez na zaklade toho, ze jeden "clen" tam je zapsany pod svym nickem.
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:04

Ono je to o tom, co je to týmové logování? Týmové statistiky jsou fakt o ničem, tyhle položky mažu ze seznamu a hodnotu pro mně mají kačeři solisté. Co je tedy týmové logování. Musí být na místě všichni členové týmu? Nebo jen 9/10 členů nebo stačí jen jeden? Já jsem schopen uznat variantu 9/10... Jak to ale poznám? Jedna týmová nálepka není záruka. Podpisy všech členů týmu pod sebou se svorkou "toto je tým xy"? Nevím... ... a v jádru věci je mi to totálně jedno. S každou takovou debatou si vzpomenu na školní léta a čůrání na zeď... (netuším jak to maj holky).
  • 0

#14 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:15

sobikovi: Ono je to o tom, ze na petkovem eventu, ktery mel navic dodatecnou logovaci podminku, si loguji ucast na zaklade toho, ze je tam razitko polerok. Pro jistotu po lopate upresnuji, ze zadna zminka o TeamWaterloo v logbooku neni, takze nesplnili ani zakladni pravidlo pro uznani logu. A i kdyby byl, myslim, ze by se dala otevrit zajimava diskuze nejen o tom, zda lze uznat log, ale i o tom, zda lze akceptovat samu registraci tymu na geocaching.com. Ja takovou diskuzi otevirat nebudu, ale at se nesnazi honit body na eventu, jehoz priprava stala velky tym lidi pet mesicu casu a kazdy ucastnik si log tezce vydrel, kdyz nesplni ani zakladni pravidlo zapisu v logbooku, o dalsich podminkach nemluve. Docela by me zajimalo, kolik dalsich kesi si takto dodatecne loguji.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:28

Já tvoje rozhořčení chápu, ale... budou zítra rohlíky levnější? Nebudou. Ten event jsi připravil pro pár lidí a asi se povedl... Ti lidé si to užili, ty máš dobrý pocit, že jsi něco udělal. Polerok tam asi byl... Jestli parta nějakých maníků má radost z toho, že šplhá ve statistikách a nebyla tam, neužila si to. Jejich problém...
  • 0

#16 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:38

Dle logů na mých keší team waterloo loguje za 1 nalezeného člena.
.

Osobně si myslím že za team by se mělo logovat pouze v případě že je přítomna většina členů, např 3 ze 4, 4 z 6, atd.

Ne že jeden tam jede a hned logují za team.

Ale sto lidí sto chutí.
Je to hra a ne nějaký byznys.
Navíc si myslím že v pravidlech nic o teamech není.(nečetl jsem je - ale důležité znám ;) )

fotrik napsal/a:
LeeHill: Mluvim o TeamWaterloo, ktery nejmene na dvou kesich, o kterych vim, zapsany v logbooku neni a presto si loguje nalez na zaklade toho, ze jeden "clen" tam je zapsany pod svym nickem.


LeeHill je členem teamu waterloo :D
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#17 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 9:37

Všude se vytvářejí koncerny, kartely, trusty, federace, unie a co já vím ještě, tak proč ne při geocachingu :). Přejme jim to, když z toho mají radost. Až se sjednotí všichni kačeři do jednoho týmu, to teprve budou statistiky :D Mně osobně je ale taky jedno, jestli se mi do logbooku zapíší všichni, nebo jen jeden. Ale chápu, že kdo honí bodíky a pozice ve statistikách, tomu to připadá jako neférové jednání.
  • 0

#18 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 9:48

Spis kdyz jsem mazal logy lidem, kteri tam byli, ale nezvladli dojit do cile, tak proc nechat log nekomu, kdo tam nebyl?
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:31

fotrik: treba proto, ze rohliky levnejsi nebudou a za pocet odlovenych kesi si nove sedmickove BMW taky nekoupi ani on, ani ty ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:32

fotrik napsal/a:
Spis kdyz jsem mazal logy lidem, kteri tam byli, ale nezvladli dojit do cile, tak proc nechat log nekomu, kdo tam nebyl?

Tome, to je jak v tom vtipu s kozou a chlapem s gaťama na půl žerdi. Některé věci holt nevysvětlíš. Tak maž logy a je to;)
  • 0
Proboha, co tady dělám? Proč sem lezu? Je tady přece keš!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama