Přejít na obsah


Fotka

GeoKuk - kešky nad mapy.cz - nový desktopový program.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
744 odpovědí na toto téma

#441 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 23:33

V soucasne verzi ne.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#442 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 10:03

Ahoj, už několikrát se mi stalo, že při odesílání Výletů do GeoGetu se mi neodeslali všechny označené keše. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Díky.
  • 0

#443 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 10:40

Daku napsal/a:
Ahoj, už několikrát se mi stalo, že při odesílání Výletů do GeoGetu se mi neodeslali všechny označené keše. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Díky.



Taky se mi to občas stane,ale nevím čím to je.Stačí v Geogetu smazat seznam keší a odeslat je znovu.Někdy se to ovšem podaří až napotřetí.
  • 0

#444 geomary.cz

geomary.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 12:01

mívám stejný problém - funkce "výlet do GG" ne vzdy funguje na 100%, ale ani já jsem žádné zákonitosti nevysledovala.... snad by poradil autor ;) co to může ovlivňovat
  • 0

#445 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 20:06

Opakovane "predani" stejne sady kesi do GeoGuku vyvola vzdy stejne chybejici kese? Pokud ano, je ta chybejici kes v predavanem souboru? Pokud ne, je chyba v exporetnim makru, pokud ano, je chyba v GeoKuku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#446 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 20:34

Stalo se mi to už víckrát, ale pamatuju si jen jak to bylo dneska. Při prvním exportu chyběly dvě keše, při druhém už jen jedna (jedna z těch co chyběli i při prvním exportu) a napotřetí se zadařilo. Chybějící keš, jestli tím myslíš, jestli byla označená pro export, samozřejmě pro export označená byla.
  • 0

#447 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 10:53

gord napsal/a:
Opakovane "predani" stejne sady kesi do GeoGuku vyvola vzdy stejne chybejici kese? Pokud ano, je ta chybejici kes v predavanem souboru? Pokud ne, je chyba v exporetnim makru, pokud ano, je chyba v GeoKuku.



Takže teď jsem zkoušel několikrát předat keše,které budu lovit do Geogetu.Pokud je keší 9 a méně,tak se v Geogetu objeví všechny.Pokud jich je 10 a více nastává výše uváděný problém.Pokud načtu do Geogetu soubor lovim.ggt,tak tam jsou keše všechny.Takže to vypadá na chybu v Geokuku.
  • 0

#448 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 12:05

A kdyz vlezes do toho ggt, nechybi tam treba na konci konec radku? S tim si nektere programy mohou poradit a jine ne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#449 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 12:14

Ja to ted u sebe zkousel, a nejak mi to poprve se dvema kesem zafungovalo a pak uz jsem do GG nedostal ani jedinou. Bude nekde problem ve spolupraci mezi temi programy, v tom predavani. GK pise, ze to predava pres schranku, tak treba v tom by mohl byt zakopany pes.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#450 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 12:23

gord napsal/a:
A kdyz vlezes do toho ggt, nechybi tam treba na konci konec radku? S tim si nektere programy mohou poradit a jine ne.



Poslal jsem ti soubor emailem.
  • 0

#451 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 13:15

Dobry, ale kdyz GG ten soubor zobrazi spravne, asi v nem chyba nebude. GK, jak jsem se dozvedel z tooltipu, predava soubor pres schranku, nikoli pres soubor. Takze chyba bude nekde na te urovni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#452 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 10:28

Nainstaloval jsem si novou verzi pluginu pro GeoKuk a při spuštění z GeoGetu se sice keše uloží, ale GeoKuk se přestal spouštět (i když zaškrtnut 'Znovu spustit'). Měl jsem v pathGeoKuk uvedený LNK soubor z plochy, který se mi nainstaloval z automatické instalace GeoKuku. Zkoušel jsem tam zadat cestu k jar souboru (včetně toho soubortu) a podobně, ale stále nic. Jak přesně mám vypadat ten parameter pathGeoKuk?
  • 0

#453 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 11:28

GeoKuk od verze 1.2 nevyžaduje žádné ruční nastavení. Instalační skript si sám stáhne JAR a uloží ho do složky s pluginem a tam ho také spouští. Stejnou kontrolu provede i samotný plugin při každém svém spuštění. Pokud ti někde zůstal starý soubor geokuk.config.pas, můžeš ho klidně smazat, už je zbytečný. Předpokládám, že jsi stažení povolil a geokuk.jar máš v GEOGET_DATADIR\script\geokuk. Pokud ne, je chyba tady, pokud ano, bude asi problém v samotném spuštění javy.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#454 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 11:36

V GEOGET_DATADIR\script\geokuk je geokuk.jar, nepamatuju se, že bych ho tam dával, nicméně jsem ho zkusil přepsat aktuální verzí a stále žádná změna...
  • 0

#455 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:07

2LudekV Mám téměř stejný problém. Verze 1.1 fungovala normálně, ale po instalaci novější verze se Geokuk nespustí. Mám GeoGet nainstalovaný na FLASHce a cesta k pluginu je - GeoGet\data\script\geokuk. V adresáři je geokuk.jar, problém je v tom, že se po povolené instalaci místo spuštění Geokuku nabídne pouze rozbalení tohoto souboru integrovaným WinRarem a tím to končí. Ručním spuštěním z plochy přes geokuk.jnlp funguje normálně včetně zobrazení čerstvě vygenerovaných keší. V čem je tedy zakopaný pes?
  • 0

#456 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 6:16

krispel napsal/a:
2LudekV Mám téměř stejný problém. Verze 1.1 fungovala normálně, ale po instalaci novější verze se Geokuk nespustí. Mám GeoGet nainstalovaný na FLASHce a cesta k pluginu je - GeoGet\data\script\geokuk. V adresáři je geokuk.jar, problém je v tom, že se po povolené instalaci místo spuštění Geokuku nabídne pouze rozbalení tohoto souboru integrovaným WinRarem a tím to končí.
Ručním spuštěním z plochy přes geokuk.jnlp funguje normálně včetně zobrazení čerstvě vygenerovaných keší. V čem je tedy zakopaný pes?

Ahojky,
Po nainstalování nejnovější verze skriptu Geokuk mám stejný problém jak popisuje výše krispel. Může někdo poradit? Diky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#457 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:10

Mně se po aktualizaci skriptu objevila hláška (bohužel už nevím jaká) a Geokuk se nespustil.Tak jsem celou složku (kde je nainstalovaný skript) smazal a skript nainstaloval znovu.Teď to funguje správně.
  • 0

#458 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:19

Tak jsem to taky smazal a znovu nainstaloval, bohužel to nepomohlo.
  • 0

#459 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 18:13

Zkusil jsem upravit spouštění javy, uvidíme, zda to zabere. Pokud budete mít stále problémy, zkuste zapnout ladicí režim a sledovat, co se bude dít na konzoli. Nejsem javista, pokud jsou nějaké problémy přímo s javou, musí poradit někdo jiný.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#460 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 18:45

Tak oprava nepomohla, ale podíval jsem se do kódu a problém podle mě mají ti, co používají proxy. Chybí tam MakroPath před geokuk.jar. Po doplnění to už funguje.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama