Přejít na obsah


Fotka

GEO POST OFFICE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
114 odpovědí na toto téma

#21 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 14:55

Jo to vypadá zajímavě. Ale chtělo by to aby v těch keškách byly nějaký desky s pravidly do kterých by se to dávalo. Kačeři aby měli v profilu i GCadresu pro doručení pohlednice aby pro to nemuseli lítat někam daleko. A každej kurýr by mohl na pohlednici přidat svoje razítko, to by pak bylo ještě zajímavější :D
  • 0

#22 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 15:11

MaK_cz napsal/a:
Jo to vypadá zajímavě. Ale chtělo by to aby v těch keškách byly nějaký desky s pravidly do kterých by se to dávalo. Kačeři aby měli v profilu i GCadresu pro doručení pohlednice aby pro to nemuseli lítat někam daleko. A každej kurýr by mohl na pohlednici přidat svoje razítko, to by pak bylo ještě zajímavější :D


Jasný, to se dá doladit podle invence každého kačera. Záleží na domluvě a fantazii.

To Witko: večer vložím pohlednici Chvaletic, tak potom pošlu, až půjde GC.com
  • 0
Honza

#23 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 15:15

A kromě GC kódu by bylo dobrý připsat i přibližnou polohu v republice, aby každej hned věděl kam má namířeno :D
  • 0

#24 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 17:08

Jo, to taky. Jinak si to místo najdeš pomocí Hide/Seek na GC.com.
  • 0
Honza

#25 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 17:12

Gitt napsal/a:
Jo, to taky. Jinak si to místo najdeš pomocí Hide/Seek na GC.com.

No asi každej u kešky nebude mít notebook s netem. A pak bude blbý, když pohled Praha - Vary skončí v Brně.
  • 0

#26 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 17:15

MaK_cz napsal/a:

Gitt napsal/a:
Jo, to taky. Jinak si to místo najdeš pomocí Hide/Seek na GC.com.

No asi každej u kešky nebude mít notebook s netem. A pak bude blbý, když pohled Praha - Vary skončí v Brně.


No, jasný. Já spíš počítal tím, že ten pohled si vyzvedne a pak doma se podívá. Ale máš pravdu, že když je někdo na lovu třeba 100 km od domácích souřadnic, tak pak by to bylo výhodnější.
  • 0
Honza

#27 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 18:10

tak by se ke GC kodu pripsdalo nejblizsi mesto aby se nestalo ze pohled poleti pres celou republiku a kazdou p*del
  • 0

#28 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 18:15

hej tyjo :) to vypada mocně fajně :) už du kutit nějakou krabku tohodle tipu :) diky za rozšiřeni obzoru :)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#29 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 19:07

hrabosman napsal/a:
hej tyjo :)
to vypada mocně fajně :)
už du kutit nějakou krabku tohodle tipu :) diky za rozšiřeni obzoru :)


Za chvíli bude hotové logo pro GEO-POST OFFICE - dám to do zazipovany archivu i s pravidlama do listingů a bude ta tady!
  • 0
Honza

#30 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 19:32

Návod a prozatímní text do listingů je i společně s logem pro CZ GPO tady:

http://leteckaposta.cz/583370190
  • 0
Honza

#31 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 20:14

Jen rýpu - logo raději PNG, nebo něco bezztrátovýho. Grafickou stránku nehodnotím, líp to asi neumím. B)


A text může být normální txt, proč to zbytečně cpát do .doc?


/// abych jen nekritizoval a něco taky přinesl, přecijen tohle se mi líbí (ač pochybuju, že to bude fungovat) :) jen tak z nudy (ostatně, Vánoce... :) ) jsem si pohrál v InkScape, neumím s grafikou, ale je to od počátku vektorově a není to odvozovaný z ničeho, přikládám SVG a pár PNG v ruzných velikostech, takže feel free to use :) A hlavně jakkoli upravit (vylepšit!) dle libosti. Přikládám v příloze.

// a jen nahled :)
Vložený obrázek

// a samozrejme, GS logo jest inspiraci, nicmene je pravda, ze to neni nutnost.

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  gpo.tar   60K   0 Počet stažení

  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#32 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 20:32

honny napsal/a:
Jen rýpu - logo raději PNG, nebo něco bezztrátovýho. Grafickou stránku nehodnotím, líp to asi neumím. B)


A text může být normální txt, proč to zbytečně cpát do .doc?


Text v .doc proto, aby to někde bylo. Každý, ať s tím naloží, jak chce.

Logo jsem ještě trochu upravil a už je v PNG.
  • 0
Honza

#33 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 23:27

Gitt napsal/a:
...

Text v .doc proto, aby to někde bylo. Každý, ať s tím naloží, jak chce.

Logo jsem ještě trochu upravil a už je v PNG.

Zase budu za rejpala...ale:
1) ta obálka v logu je neúměrně malá (tenké čáry). Při zmenšování to nebude čitelné.
2) není mi jasné, proč česká vlajka v logu - copak je to výhradně pro ČR nebo jen "český" nápad?
3) možná by proti "využití" svého loga protestoval i GS (?) Ale přesné podmínky jsem nestudoval.
P.S. 4) jsem zvědav, kdy na to uvalí "daň" Česká pošta, které utíkají zisky :D (joke)
  • 0

#34 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 1:57

Hoj Já bych měl jen technickou šťouravou připomínku k http://www.geocachin...05-8afad2bd872f - pokud má prezentovat začínající projekt, chtělo by to minimálně opravit pravopisné chyby (psát česky a nepožívat text z automatického překladače, či co to je). Jinak dobré, jakmile bude jasný systém, mohu jednu založit na periferii Prahy.
  • 0
Monte

#35 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 2:02

Kdyby byl problém s právama k logu u GS, tak jsem se nudil a házím do placu takovej návrh, co mě momentálně napadlo... Dodělat a upravit se to dá vždycky;)

Přiložené miniatury

  • logo3.jpg

  • 0

#36 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 2:14

honny napsal/a:
Jen rýpu - logo raději PNG, nebo něco bezztrátovýho. Grafickou stránku nehodnotím, líp to asi neumím. B)

A text může být normální txt, proč to zbytečně cpát do .doc?


Konecne taky nekdo rozumnej, uz se mi z tech nesmyslne pouzivanejch .doc a .jpg zveda zaludek...
  • 0

#37 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 8:37

Co se týče toho loga, tak to moje bylo na rychlo vytvořené, nenapadlo mě, že by mohl být problém s podobností s GS. Česká vlajka proto, že kešky budou po ČR, tak aby to bylo jakoby "odlišeno" od světa. To, co sem přidal Kámen je super, rozhodně nikomu nenutím logo, na tož moje nebo někoho jiného. Co se týče pravopisných chyb, mám už napsaný jiný listing, jen jsem to ještě nestihl dát ke kešce.
  • 0
Honza

#38 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 12:33

Monte-x napsal/a:
Já bych měl jen technickou šťouravou připomínku k http://www.geocachin...05-8afad2bd872f - pokud má prezentovat začínající projekt, chtělo by to minimálně opravit pravopisné chyby (psát česky a nepožívat text z automatického překladače, či co to je).

Taky pravda. Mně teda ale mnohem víc vadí, že celý text listingu cache je (zbytečně) ve formě obrázku a ještě k tomu JPEG (ztrátové, rozmazává). Rozhodně je to naprosto proti pravidlům přístupnosti, viz např. http://www.pravidla-pristupnosti.cz/
Tohle je třeba pro slabozraké naprosto nepřijatelné. A zkus si to sám přečíst třeba v terénu přes HGC :(
  • 0

#39 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 17:22

Witko&Wendy napsal/a:

Monte-x napsal/a:
Hoj

Já bych měl jen technickou šťouravou připomínku k http://www.geocachin...05-8afad2bd872f - pokud má prezentovat začínající projekt, chtělo by to minimálně opravit pravopisné chyby (psát česky a nepožívat text z automatického překladače, či co to je).

Jinak dobré, jakmile bude jasný systém, mohu jednu založit na periferii Prahy.

Tak nešťourej a udělej ty úpravy sám. Já například do listingu své GPO keše napsal pouze zvýrazněný text a myslím že s odkazem by to mohlo stačit


Těžko upravím cizí listing :(......
  • 0
Monte

#40 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 17:05

Jasný, já jsem teď mimo počítač, kde mám všechny věci k obsluze GC.com, takže až budu u zdroje, tak se na to podívám. Díky za připomínky, postupně to budeme vylepšovat. Honza
  • 0
Honza




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama