Přejít na obsah


Fotka

CWG pro Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#81 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:06

První tři pokusy a pokaždé se objeví hláška, že aplikace bohužel přestala pracovat ( pokus o synchro)
  • 0

#82 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:16

Neco je spatne na SGS3 mi to ctyrikrat po sobe prestalo pracovat. Jinak vidim pouze bilou obrazovku, nejsou tam ani zadne ovladavi prvky .... Co s tim?
  • 0

#83 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:26

Libor.29 napsal/a:
Neco je spatne na SGS3 mi to ctyrikrat po sobe prestalo pracovat. Jinak vidim pouze bilou obrazovku, nejsou tam ani zadne ovladavi prvky ....
Co s tim?

Synchronizace se vyvolává přes tlačítko menu a "Aktualizovat seznam". Po prvním spuštění se to vyvolá automaticky (požadavek na zadání jména a hesla). Každopádně mi teď chodí reporty o těch pádech, takže se na to budu muset mrknout. Mi to stahuje bez problémů, zkoušel jsem na dvou telefonech a tabletu.
  • 0

#84 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:28

Dalších x pokusů, načetlo se mi pouze 99CWG, ale pořád padá. Jinak to vypadá fakt slibně, díky. HTC Evo 3D
  • 0

#85 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:31

4CatPaws napsal/a:
Vyborne, ja som vcera zacal upravovat tu povodnu android aplikaciu (na webe su k nej zdrojaky), aby fungovala podobne a brala priamo export z cwg.gcm.cz, takze sa aspon nemusim trapit :-). Tvoja aplikacia po dvoch crashoch zacala fungovat a nacitala zoznam a vyzera fajn. Pri importe ale dovrzalo dve mena cwg (celkovy pocet vyzera byt ale korektny):
http://cwg.gcm.cz/cwg/index/11894
http://cwg.gcm.cz/cwg/index/5603
Mozes to prosim pozriet?


Na parsování xml používám třídu třetí strany, která má problém s některými názvy. Zatím jsem vypozoroval chyby, pokud název obsahuje znak "&", ale někdy mi zlobily i závorky nebo mezery. Zajímavé je, že u některých CWG se mi to po pár dnech zobrazovalo už dobře. Možná probíhají nějaké úpravy i na straně API u cwg.gcm.cz, které to ovlivňují. Proto jsem tam přidával tu možnost přejmenovat si CWG lokálně, čímž se to s trochou úsilí dá vyřešit.
  • 0

#86 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 18:55

Popokatepetl07 napsal/a:
Dalších x pokusů, načetlo se mi pouze 99CWG, ale pořád padá. Jinak to vypadá fakt slibně, díky.
HTC Evo 3D


Jak se Ti podařilo dosáhnout stavu, kdy u některého CWG nemáš uveden počet kusů? V profilu na cwg.gcm.cz u Tebe vidím počet "170±" a po přejetí kursorem to píše, že někde není počet uvedený. Zkoušel jsem u nějakého svého CWG počet smazat, ale web neumožní takovou změnu uložit. Prověřím načítání těch údajů u sebe, jestli to nepadá kvůli toho.

Pro Libor.29: Jestli se mi podaří opravit chyby při synchronizaci i ve Tvém případě, tak jsem sám zvědavý, jestli nenarazíš na nějaký výkonnostní limit s Tvým počtem CWG. Ať už v exportu do XML, nebo ve zobrazení v ListView v aplikaci. Uvidíme.

Dík za zpětné reakce a prosím o trpělivost ;)

EDIT: Publikoval jsem novou verzi s pár opravama. Ošetřil jsem načítání dat z XML, kde u některých CWG podle všeho nejsou vyplněny všechny informace, u kterých jsem předpokládal, že budou vždy (počet ks, datum přidání do sbírky). Uvidíme, jestli to zabere pro všechny.

Na Play storu se aktualizace objeví až s určitým zpožděním (v řádu hodin). Půjde o verzi 1.1
  • 0

#87 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:57

Po aktualizaci proběhlo vše korektně, diky.
  • 0

#88 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 7:48

Mě se stáhly i ty, co mám označené jako "shání". Ale to mi nevadí. Díky.
  • 0

#89 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 16:53

No nevím co dělám špatně, ale mně to prostě nefunguje vůbec. Mám dva účty na cwg.gcm.cz ale na oba dva mi to hlásí: "Pro zadané užiatelské jméno a heslo nebyly nalezeny žádné záznamy" :o(
  • 0

#90 sturteam

sturteam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:48

... mám stejný problém jako Libor - nevíte někdo, co s tím? Předem díky.
  • 0


#91 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 18:49

Publikoval jsem verzi 1.2 (do pár hodin by se měla nabídnout ke stažení)
Changelog:
- do kolekce se nově nezařazují CWG označené jako "Shání"
- synchronizace byla rozšířena o mazání položek, které již v kolekci nejsou (nutnost např. při přepnutí účtu)
- přidána možnost manuálního smazání CWG z kolekce. Probíhá pouze lokálně a lze použít např. pro obnovu původního názvu. Pokud se smazané CWG stále vyskytuje v kolekci, bude po příští synchronizaci obnoveno.
- po synchronizaci vypsány počty přidaných, aktualizovaných a odebraných položek


Libor.29:
Můžeš prosímtě zkusit zadat můj testovací účet?
Login: mori_test
Heslo: aaaaaa

Pokud Ti to stáhne dvě CWG, tak není problém v telefonu nebo připojení. Pak by bylo dobré zkontrolovat, jestli není chyba na straně cwg.gcm.cz. To můžeš udělat tak, že si stáhneš XML, které moje aplikace parsuje:
http://cwg.gcm.cz/ap...&format=fullxml
V tomto odkazu nahraď uživatelské jméno (mori_test) a heslo (aaaaaa) svými údaji. Pokud se stáhne validní XML, tak bys jej mohl někam uploadnout, abych to mohl zkusit načíst v aplikaci a zjistit, co tam ve Tvém případě zlobí.
  • 0

#92 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 21:59

Tak už se publikuje verze 1.3. Našel jsem jiný XML parser, který nemá problém s načítáním názvů CWG. Po aktualizaci doporučuji přihlásit se na jiný účet a pak zpět na svůj, aby se všechny názvy přegenerovaly. K přehlášení může posloužit ten můj testovací účet (viz. předchozí příspěvek). Zabere také odinstalace a čistá instalace aplikace, ale to přehlášení je rychlejší. Doufám, že se použitím jiného parseru neobjeví nové problémy, ale každopádně uvítám jakoukoli zpětnou vazbu od vás. Díky.
  • 0

#93 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 22:20

takze mori_test mi funguje, jeste zkusim stahnout to moje Xml
  • 0

#94 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 22:24

Posli mi pres SZ mail jam chces poslat to XML
  • 0

#95 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 5:53

SZ s emailem odeslána. Pokud ten včerejší pokus byl ještě ve verzi 1.2, zkus prosím před odesláním XMLka aktualizovat aplikaci na poslední verzi a vyzkoušej to ještě s ní. Dík.
  • 0

#96 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 9:50

Dnes jsem stahl a mam jen bile okno :(
  • 0

#97 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 10:22

mikelord napsal/a:
Dnes jsem stahl a mam jen bile okno :(


Mám stejný problém...

EDIT: aha, stahuje to s určitou prodlevou... takže funguje
  • 0

#98 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 11:06

Pro informaci: Po prvním spuštění by to mělo nabídnout obrazovku pro zadání uživatelského jména a hesla. Pokud se tak nestane a je vidět pouze bílá obrazovka, tak je třeba vyvolat aktualizaci přes menu a položku "Aktualizovat seznam". Ta operace chvilku trvá, záleží na množství CWG a rychlosti připojení. Až doběhne, tak zobrazí zprávu - buď o úspěšném dokončení, nebo o chybě (něco v tom smyslu, že pro zadané uživatelské jméno nebyla nalezena žádná data). Možná bych mohl v průběhu aktualizace zobrazit nějaké loadovací kolečko nebo alespoň textík, ať je vidět, že se něco děje. Píšu si do TODO listu ;)
  • 0

#99 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 11:37

spustil jsem a mam tan jen okenko kam se da psat. Napsal jsem svuj nick a odentroval, tim se mi jakoby zapsala polozka, kde jsou nejake detaily. Jinak s tim nic nejde. Nerikam ze to nefacha, ale obrazek uzivatelskeho okna byl jinej... PS: tak se nemuzu dostat asi do menu
  • 0

#100 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 12:00

Tak to úplně nevím, které okno popisuješ :) Pokud to vyzve k zadání jména a hesla, tak by měl vyskočit dialog a mělo by jít vidět několik řádků: Nadpis okna "Zadejte přihlašovací údaje (cwg.gcm.cz)", pod tím je pole pro zadání přihlašovacího jména, pak pole pro zadání hesla a pak zatrhávací pole "Zapamatovat" pro uložení těch údajů. Pod tím vším je tlačítko OK pro potvrzení. Pokud se nedostaneš do menu a nevidíš tento dialog, tak by nemělo jít nikam psát, jak popisuješ. Možná na menším rozlišení displaye může zlobit ten dialog, pokud máš zobrazenou klávesnici (že to nějak překryje). Každopádně klávesnice by měla jít schovat (třeba tlačítkem zpět) a překliknout mezi vstupními poli. Menu se vyvolává tlačítkem menu, pokud jím telefon disponuje. Pokud ne, mělo by se generovat vpravo nahoře softwareové tlačítko (takové tři tečky), které menu vyvolá. Toto jsem zkoušel na tabletu (bez HW tlačítka menu) a fungovalo bez problémů.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama