Přejít na obsah


Fotka

Ach jo... :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
26 odpovědí na toto téma

#1 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 17:53

Chápete někdo vůbec kam ten geocaching spěje? Já jsem v novém roce asi nějaky natvrdlý, tak já ne. :( :( :(
Viz. zadani mystery....
GC22FNZ

.....
D = ciferny soucet GPS souradnic adresy kancelari firmy, pro kterou jsem pracoval v roce 2006 (hint: soucasne adresa je asi 300m daleko)

E = ciferny soucet GPS souradnic adresy budovy, ve ktere pracuji nyni (tj. od roku 2007, delitelne 2)

F = nejmensi mozny ciferny soucet cisel autobusu a tramvaji, kterymi to mam nejbliz k 500 odlovene kesi (uvazujte autobusy na rozumne trase, bez zbytecnych prestupu, delitelne 5)
.....


  • 0

#2 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:06

Ježkovi voči, já se picnu:o. Už chápu na co je PM a jeho Ignor list. Asi bude na ignor.......ty.:@
  • 0

#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:08

Uááááááá... Už jsem v GC vymyslel hodně hovadin, ale na tohle zjevně nemám...:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:11

Autor asi nemá kamarády a chce si s někým psát:-D .. dobrej nápad !! :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1159 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:14

Konečně jsem se dostal k dnešnímu obědu, čtu si, co nového ale po shlédnutí tohoto zadání jsem málem vrhnul :@:@:@ To fakt ti lidi už dnes nemají žádnou soudnost?
  • 0

#6 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:14

Qnik napsal/a:
Autor asi nemá kamarády a chce si s někým psát:-D .. dobrej nápad !! :-D

Autor má za kamaráda sám sebe.
  • 0

#7 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:15

No, jo, taky jsem si toho všimla, souhasím s Dáinovou poznámkou, že už chybí jen dotaz na barvu autorových trenýrek :D Ale už jsem dospěla do stavu, kdy mě přiblblá mysterka nechává v klidu. A to mám tuhle hned na první stránce od HC. Jen ať se egocentrik projeví a my se tomu smějme, protože jinak bychom museli brečet.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#8 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:26

O čem asi bude #4 a další? #1 a #2 měli úspěch tak proč nepokračovat?
  • 0

#9 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:26

DeathOfRats napsal/a:
No, jo, taky jsem si toho všimla, souhasím s Dáinovou poznámkou, že už chybí jen dotaz na barvu autorových trenýrek :D
....


Podle téhle mysterky je to zcela jasné. Vzadu hnědý proužek, ve předu žlutá mapa a boky??, ty jsou hold neidentifikovatelné, ale teď hurá ji hodit na ignore list.:D:D
  • 0

#10 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:30

Jak tohle může vůbec někdo schválit. Asi to není proti psaným pravidlůmGC:(.
Zase na druhou stranu, ať si založí každý co chce. Nikdo nás přece nenutí abchom tam chodili.
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:35

No jak se na to koukám, je to obtížnost 4,5 takže nic pro slabé nátury. Pokud se nějakým způsobem zjistí, kdo je daný autor (třebas to na Internetu někde je) tak je pravděpodobné že se ty ostatní údaje také dají v teple domova zjistit. Neodsuzoval bych to dokud bych se to nepokusil řešit - leží to ale mimo mé obvyklé loviště.
  • 0

#12 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:47

Pražáci musej mít furt něco extra. Prosek, rychloevent a teď tohle :D :D :D
  • 0

#13 martinek-2695

martinek-2695

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 18:55

Ja vyzaduju znalost barvy autorovych trenyrek!Bez toho nelustim:D:D:D
  • 0

#14 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 19:05

Ruvit napsal/a:

DeathOfRats napsal/a:
No, jo, taky jsem si toho všimla, souhasím s Dáinovou poznámkou, že už chybí jen dotaz na barvu autorových trenýrek :D
....


Podle téhle mysterky je to zcela jasné. Vzadu hnědý proužek, ve předu žlutá mapa a boky??, ty jsou hold neidentifikovatelné, ale teď hurá ji hodit na ignore list.:D:D


Aby se to rýmovalo, říká se: "Vzadu hnědý proužek, vpředu žlutý kroužek" :D

Jinak dnes jsem měl cestu kolem Asuánu a mrkl jsem se do logbooku na indícii k Na stopě#1. Tu jsem ještě ochoten podstoupit a to ještě nenásilnou cestou - nehodlám stopovat, prostě se budu koukat do logbooků, zda v nich nenajdu další (u Jeslí byl zase nával...). Myslím, že ještě verze 2 měla docela dobrý nápad, trojka mě šokovala.
  • 0

#15 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 19:58

Jendicka sla, dvojka... mno... dejme tomu... ale tohle je prasacka, egocentristicka sracka, jinak to rict neumim... asi jako "najdi si me ve skole a treba ti reknu souradnice" pripadne ... "kdyz me poznate v davu, nebo me dva kamose, tak vam mozna reknem souradnice"... hnuj...
  • 0

#16 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 20:06

Na tohle se dá říct jen: WTF?!


  • 0

#17 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 20:15

No já už jsem se divil, když byla publikována Na Stopě #1. Když se objevila Na Stopě #2, tak jsem si říkal, že tohle už snad nemůže myslet vážně, ale ta #3 to úplně překonala. To už si řikám zlatý mikra u ZŠ(anebo Dainovi mikra;) )... Tohle už je fakt moc...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#18 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 20:37

Moc nechapu, proc to tu tak resite... sem otevrela, precetla, pomyslela neco o cvokovi, zasmala se, otevrela predchozi dve kese "Na stope" a zase je zavrela a smitec, tim to pro me konci. Vic to neresim, nemam potrebu honit se za kazdou kesi nebo resit soudnost autora. Pokud byla schvalena, tak asi vyhovuje pravidlum, ale neni to impuls pro me, abych se za ni hnala.
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 20:45

Vea napsal/a:
Moc nechapu, proc to tu tak resite... sem otevrela, precetla, pomyslela neco o cvokovi, zasmala se, otevrela predchozi dve kese "Na stope" a zase je zavrela a smitec, tim to pro me konci. Vic to neresim, nemam potrebu honit se za kazdou kesi nebo resit soudnost autora. Pokud byla schvalena, tak asi vyhovuje pravidlum, ale neni to impuls pro me, abych se za ni hnala.

moje řeč
  • 0

#20 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2010 - 20:53

Já jsem tomu moc pozornosti nevěnoval (ignore list k tomu ani nepotřebuju :)), protože jsem to ani nějak nepochopil. Ale zjistil jsem, že to existuje, ve chvíli, kdy jsem byl poctěn zapsáním indicie do logbooku v mé kešce.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama