Přejít na obsah


Fotka

Ach jo... :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
26 odpovědí na toto téma

#21 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 20:54

sobikovi napsal/a:

Vea napsal/a:
Moc nechapu, proc to tu tak resite... sem otevrela, precetla, pomyslela neco o cvokovi, zasmala se, otevrela predchozi dve kese "Na stope" a zase je zavrela a smitec, tim to pro me konci. Vic to neresim, nemam potrebu honit se za kazdou kesi nebo resit soudnost autora. Pokud byla schvalena, tak asi vyhovuje pravidlum, ale neni to impuls pro me, abych se za ni hnala.

moje řeč

Moje též. :)
  • 0

#22 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 21:54

Hehe, pohled do autorovy fotogalerie na gc.com poskytuje vcelku jasné vodítko k diagnoze :)...
  • 0
Monte

#23 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 21:59

A autorivy jste už někdo napsal? Nebo si zde jen tak ulevujete? Já bych něco takového taky asi neluštil. Ale už se někdo našel, kdo to rozlousknul. Tak to asi někdo vzal jako výzvu.
  • 0

#24 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 22:17

No přijde mi, že to do GC nepatří, ale na druhou stranu, kde je psáno že ne. Někteří už to vyluštili, tak je to asi baví. A to že se to nelíbí vám, neznamená že je to špatné že.
  • 0

#25 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 22:35

gerdik napsal/a:
A autorivy jste už někdo napsal?


Co tím myslíš ?
  • 0

#26 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 22:37

Teda tohle vlákno nás vážně pobavilo :-D Pražákům se zase nelíbí, že něco je těžké a nejde to hned a snadno, co? U Prosek Point A jsme my "hysterky s vyčištěnou Prahou, zděšení z toho, že na něco nemáme koule" neměli bránit v rozvoji zajímavého a originálního nápadu, ale u keše, kterou lze normálně vygooglit, spočítat a najít, se trumfujete v osobních útocích na autora, vykládáte si o stavu jeho spodního prádla a smějete se fotografiím, které narozdíl od některých z vás nemá zas tak naturalistické a každopádně je necpe přímo do listingu. Upřímně řečeno netušíme, podle čeho se řídí barometr nálady přispěvatelů na toto fórum, ale vzhledem k tomu, jak snadno se tu přechází od kritiky keše k prepubertálnímu urážení, nám to je úplně jedno. Rádi však přispějeme dobrou radou, kterou sami často slýcháme: Vždyť vás nikdo nenutí to lovit! Pokud se vám to nelíbí, hoďte to na ignore list :-D
  • 0

#27 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 23:05

Tak jsem na ni ze zvědavosti taky jukl. Mno, poněkud více sebestředné. :D Ale vážně - vypadá to na zajímavou a originální googlicí mysterku. Zase přece jen něco jiného. Něco, co vypadá lépe, než "A rovná se třetí cifra v letopočtu založení kláštera", "B rovná se počet písmen v latinském názvu kytky XYZ", ... ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama