Přejít na obsah


Fotka

geoget - autostat


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 9:15

mr.mates: pokud mas waymarky primo v jedne db spolecne s cachemi a mas je oznacene jako nalezene, tak ti to skript takhle zpracuje. Osobne doporucuji mit waymarky v extra databazi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 9:18

Hm, to by vysvětlovalo tu kumulaci. Oddělit to není problém, to bych měl zvládnout, zatím má nějakých 9 WM. Najdu někde popis. jak generovat statistiky ze dvou databází?
  • 0

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 9:57

mr.mates: nejak me unika vyznam, co chces teda generovat. Ja myslel, ze ty WM tam prave nechces.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:03

Asi jsem se blbě vyjádřil. Snad GG tu možnost má, aby ve statistikách bylo zřejmé, že našel xxx keší a xx WM. Třeba v GSAKu to tak u sebe vidím, XXX nálezů ( z toho xxx keší a xx WM). No a pak v těch nálezech vidím ikonky typů keší a WM. Tohle bych potřebovat odladit. No a pak to generování puntíků na geocaching.cz.
  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:10

Statistiky nejsou veci GG, tedy GG tuto (ani zadnou jinou) moznost nema. Statistiky dela GgStat. Pokud ti jde jen opravdu o ten pocet, lze to vyresit pluginem GgsExpr do GgStatu. Tim si muzes spocitat ruzna cisla i z jinych databazi. GgStat urcite neumi ikonu WM a asi nikdy umet nebude. Puntiky na mapu na GC.cz nezohlednuji WM a rovnez pochybuji, ze nekdy budou.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:21

No samozřejmě jsem myslel GgStat, ale odpověď je jasná, ikona WM není. A k těm puntíkům, u toho samozřejmě nelze poznat, zda je to WM či keš, ale lze poznat prázdná mapa :o bez puntíků. Teď už jsou WM v jiné dbf, ale stejně se na geoczching.cz neodešle. Když vypnu silent mód, pak to vypíše akce:nalezy info:ok data: pokračovat v exportu a v případě volby "Použít makro "gz.cz nalezy" vypíše: Výsledek nahrání: akce:nalezy: info:ok data: a pokračuje to dál. Ale na mapě nálezů na geocaching.cz nic není.
  • 0

#27 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:27

Pokud autostat vypsal, ze je to OK, pak tam nejaka data odeslal a ta byla zrejme i prijata (snadno to zkontrolujes na http://www.geocaching.cz/nalezy.php. Pokud Autostat posila neuplne informace, pak je to jina vec. V kazdem pripade o nema nic spolecneho s GgStatem. (To se to komplikuje, co? ;))
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#28 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:33

No právě že na mapě nálezů na GC.cz nic není, ani v té tabulce nahraných keší. Ale jak jsem již psal, pokud to vyexportuju přes menu export v GG (makro gccz.gge.pas), tak to tam projde v pohodě. Asi jsem udělal chybu, že jsem tyto moje dva problémky zahrnul do jednoho vlákna, pak se to mele přes sebe. Jako že by mi upadla ruka, kdybych to tam jednou za čas nahrnul ručně, to rozhodně ne. Jen spíš hledám chybu, kterou mohu dělat. Dřív to fungovalo (ale nevím u které verze naposled, to jsem nějak přehlédnul).
  • 0

#29 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:37

A mas v AutoStat dobre vyplnene loginy na Gc.cz?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#30 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:42

Mám, to jsem neměnil než při instalaci. Dlouhou dobu to fungovalo, ale až dnes jsem si všiml, že těch puntíků je nějak pomálu a přišeljsem na to, že se to tam nehrne.
  • 0

#31 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 11:12

No tak to mám nejradši. Na asi padesátý pokus se to tam protlačilo. Co sem tak blbej, že si ze mě musí dělat počítač srandu? Dík S474N a gordovi na snahu pomoct. Na použití GgsExpr kvůli počítání WM jsem levej, to až mladej vyroste si bude muset udělat sám :D Oběma i ostatním přeju hodně štěstí a zdraví v novém roce.
  • 0

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 12:46

mr.mates napsal/a:
No tak to mám nejradši. Na asi padesátý pokus se to tam protlačilo. Co sem tak blbej, že si ze mě musí dělat počítač srandu?


Problem muze byt i trochu mimo tebe. problem nahravani nalezu je vtomz, e stary system je delany na nahravani vsech nalezu najednou. Tedy, ze se vsechno smaze a uplne vsechny nalezy se nahravaji znova. No a jak je tento server mnohem vice zatizen, nemusi se to vzdy do timeoutu stihnout. Pak tam uvidis jen nejakou nekompletni cast dat.

Opakovani pokusu zpravidla zabere, protoze uz se tim prvnim pokusem neco nahralo do pameti, takze druhy pokus je rychlejsi a stihne se.

proto jsem s Pepou dohodnuty, ze zkusime zavest inkrementalni aktualizace, ktere by toto resily a jeste by odlehcily serveru, ale bohuzel, jeste jsem nemel cas si s tim pohrat.
  • 0

#33 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 12:52

Dík za reakci, ale stále mám takový divný pocit, že je ještě někde u mě zakopanej pesan. Ale teď už to řešit nebudu, možná v lednu. Když ale nahrávám své nálezy, tak jsem s tím nikdy problém neměl. Jak říkám, prdlikat na to, radši vypadnem lovit. A když ne teď, tak si připravíme keše na zítra.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama