Přejít na obsah


Fotka

Spužvovy dřevěné puky!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
160 odpovědí na toto téma

#81 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 0:17

Jasan přesně ten jsem myslel. Sice trochu z ruky, ale už sem závislej nejen na keškách,ale i na CWGčkách, takže si pro něj dojedu.
  • 0

#82 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 6:15

Dnes dopoledne vkládám 14 puků do této kešu GC1YH1A, takže kdo máte zájem, jsou tam.. P4E!!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#83 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 15:58

Tak se mě dostal do ruky jeden z tehlech legendarnich puku. DIKY! Jen musim rict, ze to hovno hori...>>DUKAZ MISTO KECU<<!!

Kazdopadne, jelikoz je prej po tehlech pukach celkem schanka...nabizim POPEL NA PRODEJ! .. kdo da vic?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#84 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:07

Ou :o Ale moc se mu horet nechtelo :D
  • 0

#85 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:36

Qnicku!!! Sice jsem tě v životě neviděl ( a již ani nechci), ale myslím si, že nejsi víc než bohapustý vandal! Takovýto čin bych já nikdy neudělal, i když o něm v nadsázce a legraci píši. Ve tvém činu se zrcadlí neúcta ke krásnému uměleckému výtvoru, totiž vypálenému obrázku na krásném malém dřevěném kolečku. Máš dvě možnosti: buď se mi písemně omluvíš zde na tomto fóru, nebo mi pošleš 12 CZK na předem dohodnuté místo, které ti po tvém vyjádření pošlu ve zprávě tak, abys mohl ihned reagovat. Čin, který jsi zde takto prezentoval, vrhá stín na Východočeský geocahing a všechny jeho účastníky! Styďte se
  • 0
PUNK 4 EVER!

#86 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:59

Milý Spužvo, tvé zmrvení mého nicku chápu jako jasnou smeč na můj krásně nahozený míč. Co si budem říkat, někdo ty vaše vtípky musel dotáhnout do pořádného konce. Tam v tom "srdci" naší vlasti akorát tlacháte a nekonáte. Samozřejmě si tvého puku vážím, proto jsem ho nehodil do kamen mezi ostatní, ale vyzkoušel jeho výhřevnost samotnou. Jak je vidět..samo o sobě to nehoří! Výsledek je tedy takový, že samotné to opravdu pálit nebudu. Zpotřeboval bych zbytečně moc náplní do zapalovačů...nebo bych musel začít provozovat benzinku. Za svůj čin se vůbec nestydím a co si budem říkat...teď mám svůj originál (to ale nic nemění na mé nabídce..popel rád zpeněžním). Přes SZ mi napiš číslo účtu, rád ti těch 12CZK po desetnících převedu;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#87 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 18:17

Kill it with fire! Yeah.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#88 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 18:35

To: Q-Nic - hele, víš o tom, že ničit muj puk je něco jako ničit mince? A za to následují tresty. Tobě však dávám ještě jednu šanci. Pošli mi 12 CZK - číslo účtu jsem již poslal, pak pošli 12 východočeských puků jako odškodnění. POdle jednotlivých nicků. Ještě uvidím, jak s nimi naložím...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#89 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:05

spuzva: ten puk jsi poslal do světa a v okamžiku co jsi tak učinil, již nebyl tvůj, ale prvního nálezce který puk směnil, nebo vykradl podle tvejch pravidel. Může ti bejt tedy naprosto jedno, co Qnik s tvím pukem udělal.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#90 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:11

ja chci taky 12 korun
  • 0

#91 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:24

Souhlasim se Snowem. CWG prece neni GC a kazdy si s nim muze delat co chce, i kdyz zverejneni videa jeho spaleni mi neprijde zrovna pekne, ale neni to nic proti pravidlum.
  • 0

#92 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:30

Qnik napsal/a:
Tak se mě dostal do ruky........>>DUKAZ MISTO KECU<<!!

:D Teda Honzo, ty jseš drsňák! Skoro jako malé Woodoo, ale Spužva je přeci hodný chlapík! ;)
  • 0
VSA

#93 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:35

zir37 napsal/a:
Souhlasim se Snowem. CWG prece neni GC a kazdy si s nim muze delat co chce, i kdyz zverejneni videa jeho spaleni mi neprijde zrovna pekne, ale neni to nic proti pravidlum.

Lidi, neberte to tak vazne :D
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#94 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:36

zir37 napsal/a:
Souhlasim se Snowem. CWG prece neni GC a kazdy si s nim muze delat co chce, i kdyz zverejneni videa jeho spaleni mi neprijde zrovna pekne, ale neni to nic proti pravidlum.



Zir37 - děkuji, jediný jsi mně podpořil, není hezké pálit cizí CWG. Qnici - můžeš to odčinit tím, že mi pošleš tech 120 ,- CZK a jetšě 12 puků od toho Snowmana. Pak si budeme quit Qnici.
  • 0
PUNK 4 EVER!

#95 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:39

Snøw napsal/a:
spuzva: ten puk jsi poslal do světa a v okamžiku co jsi tak učinil, již nebyl tvůj, ale prvního nálezce který puk směnil, nebo vykradl podle tvejch pravidel. Může ti bejt tedy naprosto jedno, co Qnik s tvím pukem udělal.


Ty si ňákej chytrej SNěhuláku, puky se pálit nemaj a já jsem je do tý keše jen půjčil, takže sou moje, jasný?? A ještě jednou řekneš, že kradu, tak pudeš..
  • 0
PUNK 4 EVER!

#96 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:40

Spužvo, Spužvo...ty se mi zdas nehrajes zrovna fer. Cim je to, ze to tve "omluvne" je cim dal tim drazsi. S laskou nic neposilam .. kazdopadni diky za podporu. Cekal jsem, ze spise ti "milovnici" a "desni sberatele" me ukamenuji... avsak..noc je jeste mlada, ze?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#97 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 19:45

Spálit Qnika!
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#98 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 20:02

spuzva napsal/a:

Snøw napsal/a:
spuzva: ten puk jsi poslal do světa a v okamžiku co jsi tak učinil, již nebyl tvůj, ale prvního nálezce který puk směnil, nebo vykradl podle tvejch pravidel. Může ti bejt tedy naprosto jedno, co Qnik s tvím pukem udělal.


Ty si ňákej chytrej SNěhuláku, puky se pálit nemaj a já jsem je do tý keše jen půjčil, takže sou moje, jasný?? A ještě jednou řekneš, že kradu, tak pudeš..

Ty kradeš? Jen jsem napsal, že nehodnotná směna čehokoliv je vykrádání a k tomu ty nabádáš a to hlezké není, nicméně sem nenapsal, že kradeš. Kam mám jít? Ven na kešky? Ne děkuji, dneska sem už byl :)

Mě se pálení CWG taktéž nelíbí, ale pochop, že ty si přímo o to říkáš svím chováním v tomhle topicu. Nevím jestli to děláš schválně, nebo jestli si doopravdy takovej exot.

Qnik napsal/a:
Spužvo, Spužvo...ty se mi zdas nehrajes zrovna fer. Cim je to, ze to tve "omluvne" je cim dal tim drazsi. S laskou nic neposilam .. kazdopadni diky za podporu. Cekal jsem, ze spise ti "milovnici" a "desni sberatele" me ukamenuji...

avsak..noc je jeste mlada, ze?

Já zběratel jsem, avšak kamenovat nikoho nebudu, je to každého věc, pokud si tedy CWG směnil fer za věc stejné, nebo vyšší hodnoty.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#99 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 20:04

Ne...já nic neměl. A dle Spužvových pravidel...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#100 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 20:17

No stejně ti fandím :P
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama