Přejít na obsah


Fotka

8 úmyslně ukradených/zničených keší během vánoc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 04 January 2010 - 22:27

Omlouvám se za nepříjemné téma, ale myslím, že to sem patří: dnes se mi svěřila znechucená kačerka Deny, že ji někdo z kačerů nadělil úžasného ježíška - úmyslně během vánoc zničil nebo ukradl 8 jejích keší, a to nejen tradičky, ale i finálky mysterek.... Nevím jakou to má spojitost, ale shodou okolností někdo dal těsně před Vánoci přímo na Deniny HC pod anonymním nickem úvodní souřadnice dosud nikým nevyluštěné keše narážející svým názvem na jednu náročnou Deninu mysterku... Doposud jsem zažil pouze to, že se někteří kačeři mezi sebou nemusej, což je ve větší skupině skoro normální a některé jejich nesmyslné hádky mnohdy neskutečně pobaví (jako třeba na Národním divadle včerejší výtka Benjovi o nedodržení slibu ohledně FTF), nicméně to, že si kačeři budou vzájemně krást a ničit keše, to jsem tedy nečekal..... Víc není co dodat, komunita kačerů se prostě rozrůstá o "kvalitní" matrjoš. držím palce ať se na to Deny kompletně nevy**** jak zvažuje, byla by to škoda kvuli jednomu hloupounkýmu chudáčkovi... omlouvám se za ne úplně přínosný příspěvek
  • 0

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2079 příspěvků(y)

Publikováno 04 January 2010 - 22:46

Lidi sou blbí.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#3 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 January 2010 - 22:49

Lidská kryplovina nezná mezí.
  • 0

#4 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 04 January 2010 - 23:03

SniperCZ napsal/a:
Lidská kryplovina nezná mezí.

ano ... lidská kriplovina nezná mezí ... a proto ať si to sakra vyříkají mezi sebou a netahají své osobní problémy na celostátní server ... To jsou ty vedlejší důsledky akcí "hledám společnost" , "kdo se přidá" a pod. ....
  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#5 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 04 January 2010 - 23:42

Jelikož se to stalo v "mé" oblasti a Deny znám, tak mě to taky hodně mrzí. Něco jiného jsou hádky a něco jiného je, když někdo takhle zkazí člověku práci. Největší škoda je, že zrovna tyhle keše patří zde k těm nejlepším. Držím Deny palce, přeju silné nervy a případně klidně rád pomůžu s obnovou kešek.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#6 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 7:49

Přesně tyto informace na diskuzní server patří. Tentokrát se to děje v Praze, příště to můžou být tvoje kešky. Sám jsem toto zažil, když nám někdo zničil sérii Smajlíka, a řeknu vám, že to je nic moc pocit a člověk má chuť se na všechny nejraději vykašlat a dál už nic nedělat :( Podobné příhody jsem už zažil i jinde než v geocachingu, toto je naštěstí ještě celkem neškodná záležitost. Co tím chci říct - jsou mezi námi takoví chudáčci, kteří dokáží dělat neuvěřitelné věci, když se svět netočí kolem nich a neřídí se podle jejich názorů. Bohužel, nám nezbývá než se víc koukat kolem sebe a hned, jak na něco takového přijdeme, to veřejně rozhlásit, pořádně to rozmáznout a případně podniknout důrazné kroky. Ze zkušenosti vím, že nějaká šeptanda či pokus o klidné řešení na takové lidi nemá naprosto žádný smysl, ba naopak. Záležitost rychle zapadne a jim to dodá sebedůvěru a příště jsou schopni dělat ještě větší ohavnosti ... Tož výzva - všímejte si víc dění a názorů kolem sebe a nebuďte lhostejní. Ať to nazachází až do takových případů :(
  • 0

#7 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 7:55

Já bych jen navrhl upřesnění - ano, na jedné straně to jsou mentální chudáci, na druhé straně ale neuvěřitelní hajzlové - z těch se vždy rekrutovali udavači a přisluhovači různých gestapáků a estébáků.
  • 0
Don't panic!

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 7:56

StanB99 napsal/a:

SniperCZ napsal/a:
Lidská kryplovina nezná mezí.

ano ... lidská kriplovina nezná mezí ... a proto ať si to sakra vyříkají mezi sebou a netahají své osobní problémy na celostátní server ... To jsou ty vedlejší důsledky akcí "hledám společnost" , "kdo se přidá" a pod. ....


Řekl bych, že je to spíše důsledek toho, jak se autorům někdy na fórech myje hlava, když udělají keš, která se části kačerů nějak nelíbí.

To se pak snadno najde prosťáček, který to vyřeší tak, že dojde pár keší zahodit ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 9:38

MedoMys: souhlas. Ale ať tě pak nepřekvapí reakce "humanistů", kteří se na tebe vrhnou jako na vyvrhele, co "bez důkazů" osočuje něčí jméno... chudáčka :( To všechno už tu bylo, a bohužel, zase bude. Ani když najdeš pachatele (sic!) a nabiješ mu hubu, toho příštího to ani na vteřinu nezbrzdí. Tupý zbabělci uvažujou jinak než ty. Nekompromisní agrese zezadu B) Jediný, co se s tím dá dělat, je NEVŠÍMAT si jich... ani zlomkem. Aby nevyhráli. Samosebou, kromě toho nabití huby, když na ně přijdeš :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#10 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 9:45

Ach jo když sem začal hrát tuhle hru tak sem žil v představě že kačeři sou taková rodiná komunita co při sobě drží a snaží se si pomáhat, ale koukám že v každé sebelepší komunitě se najde parazit :( co si musí kompenzovat svoje mindráky na úkor ostatních.
  • 0
fičí fičí fičí too

#11 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 10:28

trochu mi nejde do hlavy, jak mohl dát tu druhou mysterku na úvodní souřadnice Deny... Čili to asi ví, kde bydlí, nebo se mýlím? Pak bych možná hledal v okruhu těchto lidí. ad 1. a ad 2, ta mysterka má vůbec nějaké řešení? Myslím tu Enigmu 2... To je asi taky nějaká bejkárna, nebo ne??
  • 0
PUNK 4 EVER!

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 10:51

Zcela zbytečné ničení práce někoho jiného je vždy na "přeshubu". Neznám pozadí této msty, ale věci se dají asi řešit i jinak.
  • 0

#13 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 11:26

sobikovi napsal/a:
Zcela zbytečné ničení práce někoho jiného je vždy na "přeshubu". Neznám pozadí této msty, ale věci se dají asi řešit i jinak.


To souhlas, bohužel... Na GC.CZ je asi 8500 kačerů, to je číslo, které odpovídá docela slušnému vzorku naší společnosti... Takže zase až tak se není čemu divit. A ryba smrdí od hlavy...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 11:46

Berte to jinak. kolik máte pozitivních zážitků, dobrých kamarádů - a kolik těch špatných? nenechte si - dlouhodobě ;) - zkazit to dobrý.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 12:00

Citecka napsal/a:
Berte to jinak. kolik máte pozitivních zážitků, dobrých kamarádů - a kolik těch špatných?
nenechte si - dlouhodobě ;) - zkazit to dobrý.


taky souhlas
  • 0
PUNK 4 EVER!

#16 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 12:08

Já nevím, je to nějaké celé divné.....Deniny keše máme odlovené, které šly...co se nám nechtělo luštit, protože to není v našich silách, tak jsme neluštili, a nic nás nenaštvalo....ale hlavně takových různých mysterek je po Praze mraky a nikde se to neděje, tak proč zrovna tyhle? Abychom třeba neosočovali kačery, co když to udělal někdo úplně jiný... známe lidi, kteří se pohybují po gc a přitom neloví....není problém si cokoli zjistit...:(
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#17 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 13:27

je to divný, smutný, ubohý, nechtěl jsem už dál k tomu nic psát, ale přesto doplním: Deny s nikým pokud vím žádný konflikt neměla a kdo ji zná tak se musí dost podivit že zrovna na ní si nějakej zmetek vybíjí svý komplexy; vše podle mne začalo vydáním její keše ENIGMA, kterou spousta kačerů nemohla přenýst přes srdce a díky které Deny obdržela "pěkný" počtení jazykově pestře zabarvených logů či mailů... A o anonymní zatím neřešitelné kesi "Enigma je mrtva... na Deninych HC uz jsem psal .... Takže jen na dovysvětlenou. kubacom: taky jsem v to doufal, ale když ty kese jsou rok v pohode a najednou behem chvíle jich 8 zapyká, a to i finálky náročnějších mysterek či bonus keš, tak to na náhodu či náhodného návštěvníka GC nevidím, leda by se proti Deny vzbouřili všichni ti její Borgové...
  • 0

#18 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 14:57

Musím říct, že se mi skoro až nechtělo věřít tomu co čtu že se stalo...:@ Já osobně jsem si k mysterkám stěží jen přičichl, pravidelně na ně koukám jak vyoraná geomyš, ale i když (snad zatím) nejsem jejich extremní fanda, ani náhodou by mě to nevedlo k nějakému amoku. Je možné, že motiv dotyčného byl jiný,ale i tak si nedokážu představit,že při sporech s jiným kačerem by mi přinesl podobný počin uspokojení. Jak už zde bylo řečeno, kačeři by měli být rodina. Vím,že kamarádi potkali sem tam nějakého arogantního,ale maniaka se sekerou nad keškou zatím ne.Já za sebe se vždycky těším,že u kešky potkám třeba nějaké fajn lidi.A hádky mezi kačerstvem mi přijdou zbytečné... Ani není proč. Tohle není soutěž. Každý má své body(odlovy),ale když někdo začal před x lety a někdo nyní,stejně to nelze porovnávat. A tak je to u kačeření ve všem. Jestli se někdo má nutkání hádat,tak mi to připomíná tahání o pastelku v mateřské škole.:|
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#19 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 16:48

mechtuar napsal/a:
Ach jo když sem začal hrát tuhle hru tak sem žil v představě že kačeři sou taková rodiná komunita co při sobě drží a snaží se si pomáhat,
ale koukám že v každé sebelepší komunitě se najde parazit :( co si musí kompenzovat svoje mindráky na úkor ostatních.


Přesně,tohle by mi taky na*ralo,kdyby mi někdo níčil moje keše,většinou to dá tolik práce je vytvořit,a pak je krásné koukat na logy kešerů,jak se jim keš líbí,to je v podstatě taková odměna,ale jestli to někdo dokáže takhle kazit tak asi musel buď utéct z blázince nebo nepochopil pravidla,že se kešky neberou,ale pouze se do nich loguje,nebo se v nich něco mnění a né že si kešky bude brát domů ,chtělo by to nějakým způsoběm to tomu dotyčnému vysvětlit...

Ale záhada je,proč zrovna kešky tohodle uživatele,co se taklhe zeptat jiných kešerů,co mají kešky někde poblíž ,jestli jim je taky někdo nevzal..:|
Přeju a držím palce,ať se kešky povedou opravit...:@

Pokud je teď mezi námi tady na GC.cz tak mu chci vzkázat styď se geocachere .... :@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@
  • 0

#20 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2739 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2010 - 17:10

Jo, tak tohle je snad ještě horší, než když se mi jedna keška u kapličky skoro v lese keška ztratila už po osmé (z 5-ti různých míst) za rok a půl... GC198K3. Ale tam to vypadá na nějaké místní (i když i tak je to divné, že se ztratila z různých míst po pár návštěvách). A druhá keška v tom lese, asi 2 km odtamtud už je taky podruhé ukradena. A to za nějakých 35 dní existence ze 2 různých míst... Asi nějaký začarovaný les :-( Kdyby to bylo někde ve městě, ale tohle je jedno u krásné kapličky a u druhé pro změnu u pěkného altánku u silnice...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama