Přejít na obsah


Fotka

8 úmyslně ukradených/zničených keší během vánoc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 17:22

Taky se mi už několikrát stalo, že jsem u keše potkal lidi(většinou "týnejdři"), kteří keše hledali a našli. Ale na NETu se potom ani nezalogovali. On to dnes není problém s mobilem najít a když je to už "neba", tak toho nechat (v tom lepším případě), nebo kazit práci druhým.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#22 JohnDoe

JohnDoe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 18:49

Sr ze se tohoto téma vkradam. Ale myslím že by mělo oficiálně platit nepsane pravidlo-sto nalezenych cache=jedna zalozena. Pokud jsem pocital dobre tak jeste zbyva eliminovat dve cache. Ale i tak je to mrzute a navic muze jit o praci nejakeho mugle.
  • 0

#23 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 19:15

JohnDoe napsal/a:
Sr ze se tohoto téma vkradam. Ale myslím že by mělo oficiálně platit nepsane pravidlo-sto nalezenych cache=jedna zalozena.


To je podle mě trochu nepružná podmínka. Pak by každý založil keš na levačku, někde na tuctovém místě - jen aby si odkroutil podmínku.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#24 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 19:32

JohnDoe myslim že založení keše je rozhodnutí každého a ne ňáká podmínka když se někdo cítí po 30 keškach na to jí založit tak proč ne rozhodně nemyslim že by to nemělo být možné a na druhou stranu když se někdo necítí na to založit svojí vlastní keš tak je nesmysl mu to nařizovat jen z důvodu že už si jich např 100 odlovil :D
  • 0
fičí fičí fičí too

#25 JohnDoe

JohnDoe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 19:39

Ano. Ale jde o skušenost v rámci tohoto. Někde je hloupýchy otazníků přespřilis a pokud se někdo rozhodne je fyzicky likvidovat tak ma pro to treba dobry duvod který muze vseobecnemu geolidstvu unikat
  • 0

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 19:41

JohnDoe napsal/a:
Ano. Ale jde o skušenost v rámci tohoto. Někde je hloupýchy otazníků přespřilis a pokud se někdo rozhodne je fyzicky likvidovat tak ma pro to treba dobry duvod který muze vseobecnemu geolidstvu unikat

OK, takže jsem hloupej kačer a řekni mi prosím jaký může být dobrý důvod, proč ničit někoho keše.... když to teda tak dobře víš B)
  • 0

#27 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 21:25

JohnDoe napsal/a:
Ano. Ale jde o skušenost v rámci tohoto. Někde je hloupýchy otazníků přespřilis a pokud se někdo rozhodne je fyzicky likvidovat tak ma pro to treba dobry duvod který muze vseobecnemu geolidstvu unikat


Ty vole, to je dost!
  • 0

#28 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 21:46

JohnDoe napsal/a:
Ano. Ale jde o skušenost v rámci tohoto. Někde je hloupýchy otazníků přespřilis a pokud se někdo rozhodne je fyzicky likvidovat tak ma pro to treba dobry duvod který muze vseobecnemu geolidstvu unikat


Pokud je pro někoho otazníků na mapě dost, existuje ignorlist. Ale likvidovat je fyzicky, to je trochu mimo.
Podíval jsem se na tvůj profil a je to přesně tak, jak jsem myslel... kdybys měl aspoň jednu založenou kešku, mluvil bys úplně jinak!

Co se týče likvidace kešek, tak se asi prostě musí počítat s tím, že se vždy najde nějaký ten blbeček, který bude škodit... není to poprvé, nebude to ani naposled. Když se podíváme trochu dozadu, tak u Brna někdo vysbíral 32 keší ze Smajlíka... hodl se najde vždy někdo, kdo tráví den likvidací kešek...

Jinak Deny, nenech se odradit od zakládání kešek, tím bys jen udělala radost tomu bídákovi, co je zlikvidoval
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 21:51

Stejně jako obecně platí, že ten, kdo podobné praktiky je schopen spáchat, mívá pak potřebu sledovat jejich účinek... jinými slovy, kouká se sem, co a jak se povídá... a dost pravidelně nevydrží a nějak se projeví, většinou dost nesourodě. Třeba jako JD.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 21:53

Hej to mi nenapadlo tak že to je defakto takový způsob jak se stát středem zájmu juchůů už vím jak se zviditelnit :)
  • 0
fičí fičí fičí too

#31 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 22:10

:@ Tak tohle je tedy pekna svinarna, toho kdo to udelal by mely nacpat do nejaky cache a s visackou kolem krku "NO TRADE!!" PS: Pokud by byl problem s nalezenim cache vhodne velikosti tak navrhuji "srdce geocachingu"
  • 0

#32 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 0:36

JohnDoe napsal/a:
Sr ze se tohoto téma vkradam. Ale myslím že by mělo oficiálně platit nepsane pravidlo-sto nalezenych cache=jedna zalozena. Pokud jsem pocital dobre tak jeste zbyva eliminovat dve cache. Ale i tak je to mrzute a navic muze jit o praci nejakeho mugle.


Normalne sem nechodim - ale na tohle jsem se prisel podivat. Obnovoval jsem totiz vcera nouzove jednu Deninu znicenou cache a ujistuji vas, ze to NENI nahodny nalez nejakych muggles. Ukryt byl znovu uzavreny a zamaskovany, jenom byla ukradena cache. Pochybuji, ze muggles by znova ukryt cache po ukradeni nebo zniceni maskovali. Nabizim Deny pomoc s obnovou cachi, kdyby jeste byla potreba (i kdyz velmi doufam, ze uz nebude).
  • 0

#33 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 9:32

Předem upozorňuju, že neznám Deny ani žádnou její cache, jen mě napadla teorie. Co třeba, teď už bývalý, přítel, manžel.... :| Lidi jsou různí, každý jsme ňáký, třeba Jožka je Černý. ;)
  • 0

#34 deny-monika

deny-monika

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 10:58

:o jejda, já jsem šťastně vdaná a manžel byl jediný, kdo mi během vánoc s kešema pomáhal a držel mě nad vodou ! Nikdy jsem na tyto stránky nepsala a nezapojuji se do fóra, vyhýbám se diskusím, ale když mě na to upozornili kamarádi, že zde toto vlákno je, tak je to má povinnost.;) Chtěla bych jenom napsat, že ta záhadná Enigma 2 a ztráta a zničení mých keší v posledních málo dnech není 100% náhodná. Opravdu nemám potuchy, kdo za tím stojí...:( , nemám ve světě geocachingu nepřítele, nejsem si vědoma ničeho, čím bych někomu ublížila ... opravdu jsem z toho velice smutná... a prosím, kdyby kdokoli, kohokoli viděl, nenechte si to pro sebe! Můj osobní názor je, a souhlasím s většinou kamarádů, co mi to říkají, že původcem je má Enigma, kterou asi někdo nemůže vyluštit, a někdo kdo neunesl, že i žena může vymyslet šifru s vyšší obtížností....:( ********************************************************* TOUTO CESTOU BYCH VELICE RÁDA VEŘEJNĚ PODĚKOVALA VŠEM, A NENÍ VÁS MÁLO, KDO MI NABÍZÍTE POMOC, KDO JSTE JIŽ POMOHLI A KDO POSÍLÁ POMOC POŠTOU, VÍM I O NĚKOLIKA, KDO POMOC CHYSTÁ - (NEBUDU RADĚJI KONKRÉTNĚ JMENOVAT), VŠICHNI MOC DOBŘE VĚDÍ, KOMU DĚKUJI, KOMU DÍK PATŘÍ "TAKŽE DĚKUJI MNOHOKRÁT A MOC SI TOHO VÁŽÍM". TÉŽ DĚKUJI VŠEM, KDO JSTE MĚ PODPOŘILI NEJEN PSYCHICKY, DOKONCE MI NABÍDLI I FINANČNÍ VÝPOMOC NA OBNOVU KEŠEK, ALE I TĚM, KTEŘÍ MI NAPSALI MILÉ MEJLY S PODPOROU A ODHODLÁNÍM... OPRAVDU JE VIDĚT, ŽE VĚTŠINA JE RODINA, A BOHUŽEL SE NAJDE I TAKOVÝ, KTERÝ ČINÍ OPAK: BOLEST, ZRADU, NIČENÍ, UBLIŽUJE DRUHÝM A MYSLÍM, ŽE TAKOVÝ ČLOVĚK DO SVĚTA GEOCACHINGU NEPATŘÍ.:( Všem Vám přeji krásný kešorok 2010 Deny
  • 0

#35 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 13:51

Niceni kesi je svinstvo a dotycny deb*l zaslouzi nakopat ... (doplnte dle libosti). V tomhle pripade je problemem i ta "internetova anonymita", kdy si nekdo mysli, ze se proste schova za IPcko. Idealni by bylo, pokud by to bylo mozne, pozadat GroundSpeak o identifikaci toho, kdo se pripojuje jako autor Enigmy 2 a porovnani s pristupy na listing puvodni Enigmy. Mozna bychom se dozvedeli zajimave veci. Deny, jen se lehce pridam k tem, kteri rikaji - nenech si jednim chudakem otravit celej GC.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#36 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 14:36

Deny, nenech se rozhodit. Tenhle počin má fakt na svědomí nějaký totální ubožák. Bohužel se takoví najdou všude.:( JohnDoe: Ty už to nehul.
  • 0

#37 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 16:06

Tak teď je to jasný. Deny je šťastně vdaná, tak to asi udělal nějaký zhrzený ctitel :)
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#38 I.Abelmann

I.Abelmann

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 19:15

Hele,jak to tady čtu,tak mi nějak dochází-to si nesmim vzít,to co najdu? Já myslel,že když najdu poklad,že je muj a můžu si ho odnýst.To ste mi neřekli,tohleto!!! PS: a takový ty mince,co mi náš výčepák mění za dva kousky ty si brát taky nesmim?
  • 0

#39 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 19:24

Pokud by se našel viník, hlásím se skupiny, která si na něj někde počíhá, aby přišel o svoje ručičky.
  • 0

#40 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 20:29

To je problem hlavy a ne rukou:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama