Přejít na obsah


Fotka

Ztrátovost GC/TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 6:41

danhill81 napsal/a:
K výročí 250 té keši jsem dostal od svého geootce krásný GC.Tak jsem se těšil,jak bude cestovat.Bohužel ukradl ho kačer " ribizek " hned z druhé keše ....

Ja bych jeste nevesel hlavu - zatim to neni tak dlouho a "ribizkovi" uz proslo rukama bez problemu nekolik TB, treba je jen na delsi dovolene bez internetu a treba te prekvapi dlouhym skokem tveho GC. Panikarit bych zacal az tak po 3 mesicich ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 9:36

Taky nechápu, proč to někdo krade. Největší radost mám ve chvíli, kdy coin v keši najdu a pak ve chvíli, kdy ho najde další po mě. Doma se jím chvilku kochám, ale že bych na něj koukal někde ve vitríně... Coin je alespoň hezká věc, ale ztratila se i provrtaná lžíce.
  • 0

#23 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 1:02

Smrk napsal/a:
Taky nechápu, proč to někdo krade. .... .


JJ,máš pravdu,není důvod panikařit a budu moc rád,když se v ribizkovi pletu ... Jen je divné,že jsem mu psal už několik mailů a SZ a on od té doby co jsem mu psal na netu stopro byl a byl od té doby i na lovu a logoval a neodepsal ani třeba "neotravuj" :) ...
Uvidíme,nechám to být,stejně mi nic jiného nezbývá ...
Jo a krade se všechno i blbé tužky z Ikei :D ... Nechápu jak člověk,který má tisíce na drahou navigaci,může ukradnout takový pahýlek :D Vždyť to pro něj musí být ponižující,ne? ...
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:39

danhill81: ukrast tuzku v IKEA? A neni tam nahodou primo napsano "K dispozici zakaznikum"? Ja osobne tedy citim podstatny rozdil mezi ukrast a vyuzit dane moznosti. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:54

S474N napsal/a:
danhill81: ukrast tuzku v IKEA? A neni tam nahodou primo napsano "K dispozici zakaznikum"? Ja osobne tedy citim podstatny rozdil mezi ukrast a vyuzit dane moznosti. ;)


Bylo to nejspíše myšlenu tak, že se kradou tužky Ikea z keší. ;)
  • 0

#26 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 10:09

LaLu Team: jo takhle, to me ani nenapadlo, neb si nosim svou INKA PEN.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#27 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 11:16

GC a TB se kradly, kradou a krást budou. Je to smutné, ale je to tak. Ale je to nádhera, když člověk najde pěkný coin nebo zajímavé tébéčko a může ho kousek popovézt. Jen mám osobně pocit jisté odpovědnosti, když něčí předmět posunu. To jej pak sleduji do té doby, než ho vyzvedne někdo další. Teprve pak jsem klidný, že jsem mu na jeho cestě skutečně pomohl. Vím, že i kdyby se z keše, do níž jsem ho vložil, následně ztratil, nic bych s tím neudělal, ale prostě chci mít přehled o tom, že běží dál. Je to normální? :D Jednou mi kdosi "vymudlil" kešuli a ztratil se z ní TB - autíčko - mini cooper jakýchsi anglických kačerů. Koupil jsem tedy nové (původní barevnou kombinaci jsem bohužel nesehnal), napsal jsem ownerovi o kódy a po přesunu finálové schránky jsem ho tam opět vložil a vyslal jako nástupce toho původního. Majitelé měli radost a autíčko už najelo další spoustu kilometrů. S takovýmhle TB to šlo, s geocoinem by to byl trochu problém. Já mám v oběhu zatím jediný TB a už chvíli jezdí, tak mu to snad ještě nějaký ten čas vydrží. :)
  • 0

#28 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 11:19

S474N napsal/a:
danhill81: ukrast tuzku v IKEA?...)


JJ,já myslel ikea tužky z kešek ... ;)
Jinak já jsem už ukradl několik celých keší :) , ale to proto,že byly v tak dezolátním stavu,tak jsem je vyhodil a dal tam novou krabku ...
Asi bych to neměl dělat,neboť je to starost ownera,ale když u sebe mám věci,náladu a štěstí na zničenou keš,tak to udělám ... Pro dobro věci,snad to nikomu vadit nebude ;)
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#29 roztocka

roztocka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 19:27

GC a TB mame 12.kousku,poslali jsme jich 5 a zatim jen jeden se ztratil-paradoxne ten nejlevnejsi TB:)?Mince zatim koluji s vetsimi ci mensimi prestavkami po svete-Cr,Svycarsko,Nemecko,Australie.Je pravda,ze nektere,diky vzhledu ci cene,clovek nemini poslat,uz kdyz si je porizuje,protoze je mu jasne,ze by se ztratily odhadem tak maximalne z pate kese;)
  • 0

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 12:15

Lidi, já včera našel v keši sextant, v obchodu ho mají za sedm stovek. A už nacestoval 1300 kilometrů a nikdo ho nešlohnul. Jednou se mi stalo, že jsem dal geocoin do keše, kde se pak ztratil a dost mě to mrzelo. Ale mít geocoin doma, to by mě nebavilo. Lepší je, když udělá radost několika kačerům. Ještě by mě zajímalo, co pak zloději s těmi coiny dělají? Dají je někam do sbírky a tajně se jimi denně kochají?
  • 0

#31 jaryn

jaryn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 12:25

Mě se jich už ztratila většina,nikdy už jiný nepořídím aby se pak někomu doma nesmyslně povalovali.
  • 0

#32 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 22:29

Aby to nebylo tak negativni, tak my mame zajímavý příběh u TB Lucifer http://www.geocachin...71-92fe9bc42dc4.
TB pomerne rychle dorazil do Portugalska, kde nejakou doby cestoval, az zustal viset u nejakyho kacera - samozrejme na maily nereagoval. Po 9 mesicich se objevil bez privesku v nejake kesi a ten kacer ho po 7 mesicich vlozil do kese v Holandsku. Z Holandska dorazil do Danska, kde mu hodny kacer privesil jeep a ted uz je v Americe. Takze TB, ktery dlouhou doby vypadalo jako ztraceny dokazalo urazit pres 11000 km. Takze i kdyz ztraty mame dost velike, tak pouze 3 z 20 nedokazaly procestovat alespon 1000km, coz neni tak spatne. A treba se casem zase nekde objevi i ty ztraceny.
  • 0
MaFa

#33 schvab

schvab

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 15:14

Chtěl bych touto cestou požádat,kdo jste od Prahy a máte kousek ke keši HAMR SPORT AREAL GC1B353.Dneska ji owner archivival a zůstal tam můj GC The mighty shark.Nerad bych o nej přišel,tak kdybyste náhodou někdo mohl a chtěl pomoci,tak ho posunte někam jinam.Moc díky za ochotu.:)
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama