Přejít na obsah


Fotka

warpdesign a zkušenosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 lucikk

lucikk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 13:48

Ahoj chtěla bych si koupit Oregon 550Pro a vím že jeden z členů (warpdesign) má nejlepší ceny co jsem našla ale nemám moc dobré zkušenosti s nákupem elektroniky přes internet a ještě když to není velký e-shop.Máte nějaké zkušenosti s reklamací u tohoto prodejce.díky
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 14:15

S reklamací zkušenost nemám, protože mi Oregon šlape úplně na pohodu ale se samotným nákupem u Warpsdesign mám zkušenost velmi dobrou a mohu jen doporučit.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 14:36

Kupoval jsem u nej Oregon 300. Byl velice ochotný a dokonce i když jsem objednal za urcitou cenu prisel o pár set levnejsí B)
  • 0

#4 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 14:53

Já taky O300. Výborná komunikace a osobní odběr cca dvě hodiny po objednání ;) Akorát zde na fóru jsem četla o tom, že mapy nejdou upgradovat na vyšší verzi a je nutné koupit nově celou mapu komplet - tím se vysvětlují ty nižší ceny oproti konkurenci.
  • 0

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 16:40

l_ucie napsal/a:
Já taky O300. Výborná komunikace a osobní odběr cca dvě hodiny po objednání ;)

Akorát zde na fóru jsem četla o tom, že mapy nejdou upgradovat na vyšší verzi a je nutné koupit nově celou mapu komplet - tím se vysvětlují ty nižší ceny oproti konkurenci.


Ja upgradoval TOPO Czech 2 Pro na TOPO Czech 3 Pro bez problemu - objednal jsem si aktualizaci taky u nej ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 17:27

kapsa napsal/a:
Ja upgradoval TOPO Czech 2 Pro na TOPO Czech 3 Pro bez problemu - objednal jsem si aktualizaci taky u nej ....


Díky za info, tak to se mě někdo snažil mystifikovat ;)
  • 0

#7 hreg

hreg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 17:42

Taky mohu jen doporučit. Kupoval jsem Oregon 550, samozřejmě za velmi přátelskou cenu ve srovnání s konkurencí, velmi rychlá komunikace, flexibilní přístup a výrazná ochota vyhovět.
  • 0

#8 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 20:17

Taky doporučujeme, kupovali jsme Orouše 300 a musíme říct, že takový super přístup se málokde vidí. ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#9 lucikk

lucikk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 20:35

Díky to je dobré vědět, škoda že se neví jak je to stou případnou reklamací ale zase na druhou stranu to je dobrý je možný že to jsou 100% mašinky.
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 8:10

lucikk: kazde zarizeni je potencionalne reklamovatelne, druhou veci je, ze to bude urcite reseno bez ztraty kyticky ;)
  • 0

#11 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 10:00

Ja u nich kupoval Vistu HCx. Nejdriv jsem premyslel o Dakote nebo 60CSx, po nekolika hovorech v radech desitek minut, kdy jsme vse konzultovali, jsem se rozhod pro Vistu (nejlepe vyhovuje tomu co po GPS chci/potrebuji). Pristup super, ochotny, promptni zaslani ... Myslim, ze chybu neudelas.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#12 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 10:46

Znám jednoho člověka co u něho reklamoval colorado a bylo to bez problémů - výměnou.
  • 0

#13 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 10:49

hreg napsal/a:
Taky mohu jen doporučit. Kupoval jsem Oregon 550, samozřejmě za velmi přátelskou cenu ve srovnání s konkurencí


Proč nejsi konkrétnější? Na webu aktuálně chtějí 9.390,- což stále dvakrát konkurenční není. Já ho kupoval v půli prosince za asi 9.000,- tehdy warps chtěli docela nepřátelských 10.490,-
  • 0

#14 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 10:54

Pred Vanoci sem u Warpsdesign kupovala Oregona 300, vstricny pristup, zaslani rychle. Takze dosavadni zkusenosti dobre.
  • 0

#15 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 14:49

zde napsal/a:
Proč nejsi konkrétnější? Na webu aktuálně chtějí 9.390,- což stále dvakrát konkurenční není. Já ho kupoval v půli prosince za asi 9.000,- tehdy warps chtěli docela nepřátelských 10.490,-

Kde? Uvažuju o koupi (už dlouho ;)...
  • 0

#16 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 14:59

http://www.gps-navig...n-550-3031.html Ahorát jim trvalo 5 dnů než to poslali, a české poště dalších 5 dnů než to došlo..
  • 0

#17 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 15:17

zde napsal/a:
http://www.gps-navig...n-550-3031.html

Jenže tady není psáno jakou to obsahuje mapu, předpokládám, že jen TOPO 3. My jsme od Warpu koupili před vánoci Orouše s TOPO 3 PRO, (tehdy byl na Warpu rozdíl oproti jiným cca o 1200,- Kč levnější - dost jsme hledali ;) ) takže myslím, že cena je lepší na Warpu než se starší mapou někde jinde. Ale to záleží na každém pro co se rozhodne.
Každopádně my máme jen dobré zkušenosti, jak s objednávkou, přístupem, zasláním a případnými dotazy k přístroji (ty jsme měli i po obdržení Orouše - protože jsme byli "lamy" :D ).
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#18 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 15:18

V současnosti je to levnější jen o jediné kilčo - a navíc zde nepíší, že by dodávali přístroj i s TOPO mapou, což je jistý handicap.
  • 0

#19 lucikk

lucikk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 15:25

PaWcz napsal/a:
V současnosti je to levnější jen o jediné kilčo - a navíc zde nepíší, že by dodávali přístroj i s TOPO mapou, což je jistý handicap.

přesně tak to vypadá že to je bez map což Wapsdesign to mají s topo 3 a jestě PRO verze nikde prostě levnější nikdo není.Ale stejně už nebudu hledat pokud jsou takovéto ohlasy tak to je paráda a jdu do toho děkuju.
  • 0

#20 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 15:43

No ono jedna vec je nakoupit levne pres internet, vec druha je potom reklamace zbozi... Mam osobni zkusenost s reklamaci navigace v e-shopu, ktery mezitim zanikl a muzu rict, ze za sebe si u takovychto veci radeji vybiram firmy, ktere se pohybuji na trhu nejakou dobu a hlavne maji kamennou prodejnu - byt za cenu, ze si par stovek priplatim. Uz bych nerad zazil to uhaneni nekoho, kdo vam zamerne nebere telefony, kdyz zavolate z jineho cisla, tak se jenom vymlouva, atd... EDIT: tim nemirim konretne na nikoho ze zde zminenych prodejcu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama