Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching - upload Field notes


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Jerrybike

Jerrybike

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 21:07

Stalo se nekomu z vas, ze se neuploadujou nove zadane field notes (dale FN) u ulovenych kesi? Stalo se mi to jiz nekolikrat u vsech verzich (i u aktualni testovaci) u kterych to HG nabizi. Vypozoroval jsem, ze se to stane u tech FN, ktere po zadani z nejakeho duvodu otevru v mobilu pomoci volby upravit (kdyz chybi volba zobrazit FN). Takze se mi zda, ze se mozna zmeny cas vytvoreni a editace a HG sy mysli, ze tato FN jiz byla uploadovana na GC.com. Diky. (mobil Nokie E71, HG-3.5-svn54)
  • 0
Geopřístroj: Nokia E72, Garmin GPSmap 62s, GeoGet

#2 code2

code2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 15:38

Mám stejný problém, pouzivam nejnovejsi verzi 3.5 a field notes se na GC nenanahraje, v cem je problem? Diky
  • 0

#3 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 8:12

me by spis zajimalo kam se ten textak s fieldnotes uklada
  • 0

#4 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 10:42

Používám předposlední verzi a nahrává se mi to na GC.com v pořádku.
  • 0

#5 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 23:40

Teď jsem to zkoušel přímo na telefonu a funguje to.

JerryBike: V té době na GC.com byl bug, kdy se nenahrál druhý field notes, pokud ten první byl poslán na server ve stejný den (ale v jiný čas). Prostě čase mezi dvěma nahráními field notes na server musel být rozdíl jeden den. To snad bylo již opraveno.

code2: No mrknu na to, ale jak řikám funguje to. Zkus si ještě pohrát s nastavení inkrementální Field notes, viz: http://lab.arcao.com...g/historie.html.

druzicka: Žádný texťák se negeneruje, po nahrání jsou field notes tu: http://www.geocachin...fieldnotes.aspx

  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#6 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 1:29

Arcao napsal/a:
...

druzicka: Žádný texťák se negeneruje, po nahrání jsou field notes tu: http://www.geocachin...fieldnotes.aspx


A šlo by aby se nějaký generoval? Abych mohl buď odeslat FN tak jak to je teď, přímo a nebo si vytáhnout "texťák" a do něho si třeba připsat a rozkopíroval stejnou hlavičku pro jeden výlet a až pak ručně nahrát na GC.com podobně jako z Oregona nebo GCz?

Nebo jak už se po tom jednou ptal Qnik, nešlo by přidat funkci, kam si zadám předdefinovaný text, který se mi bude v novém FN zobrazovat stejně jako čas vytvoření.

Nejlepší by bylo oboje. :D Ale aspoň to první by bylo super.
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#7 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 7:13

Takhle nejak jsem to myslel jak to popisuje werki. Jako dalsi supr vec by byla moznost ze stazenych kesi ulozit gpx nebo loc soubor na kartu pro pouziti v dalsich aplikacich :)
  • 0

#8 tomec83

tomec83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 16:59

tak mne sa to nepodarilo ani rozchodit :)
  • 0

#9 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 15:17

U mě naprosto stejný problém. U keše jsem vždy uploadnul Field notes, napsalo se: Field notes uloženo, a teď koukám na net a tam nic... ticho po pěšině.
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#10 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:15

Popina: A odešleš ty field notes na GC.COM...? Pokud ne, tak tam neodejdou a máš je pořád jen v HG:-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama