Přejít na obsah


Fotka

Geojarry instalace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 bosanoha

bosanoha

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 17:57

Ahoj, bo trávím více času venku než u PC, nejsem takový počítačový mág, jako mnozí z Vás. Zápasím s instalací Geojarry. Když spustím geojarry.exe, tak blikne akorád černá obrazovka, když pustím geojarryw.exe, tak se vypíše chybové hlášení. Souobr Ini jsem dle svého nejlepšího svědomí a vědomí upravil. Návod jsem nikde vevygoogloval. Nemohl by mi někdo polopaticky popsat všechny kroky rozběhnutí tohoto prográmku? Díky
  • 0

#2 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 18:02

geojarry je macro do GG a take se znej voja ikonama. Samostatne ti geojarry je nanic :) V geogetu se koukni do plugin - spravce pluginu a uvidis co vsechno tam mas noveho
  • 0

#3 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 18:04

samozrejmne musi byz vse nakopirovano v adresari z geogetem ve slozce data
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 18:16

GJ umí samozřejmě pracovat i bez GG jen z příkazového řádku... Archiv s GJ rozbal do adresáře \Geoget\data. Vznikne ti podadresář \GG2plugin a v adresáři \data budeš mít několik souborů. Nejdůležitější z nich je geojarry.ini, kde si nastavíš vše potřebné. Po startu GG by jsi měl již v GG vidět připravená makra a mělo by ti vše fungovat.
  • 0

#5 bosanoha

bosanoha

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 18:32

JO, Díky. pánbůh vám to oplatí na dětech. Když ne na kvalitě, tak na kvantitě:)
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 19:59

GJ je samostatna aplikace, kterou lze ridit z prikazove radky. Navic jsou tam nejaka makra pro GG2, ktera zpristupnuji nektere funkce GJ v prostredi Geogetu. (Zduraznuji nektere, protoze GJ toho umi mnohem vice nez tato makra predstavuji...)

V readme u tech maker je i navod na instalaci. Strucne:

1. najit v datovem adresari geogetu adresar script, a v nem udelat podadresar geojarry.
2. do tohoto podadresare umistiot vsechna ta makra (soubory s priponou PAS)
3. primo do datoveho adresare umistit soubor geojarryw.exe

A pak kdyz spustis GG, spust si pluginmanager, a v nem geojarry nakonfiguruj. ;)

Pokud bys chtel sam volat geojarry treba v BAT davkach, je nustno si nastavit potrebne veci v geojarry.ini. Vse potrebne je tam popsane opet v readme.

  • 0

#7 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 10:11

jen bych dodal, ze standardne nemusite do geogetu vubec kopirovat treba geojarry.ini (ten je potreba v pripade, ze poustite gj z prikazovyho radku, nebo volate nakym BATakem..) makra si stejne vytvari gjtemp.ini, kde si nastavi co tam zrovna potrebuji.. spis to chce nastavit geojarry.config.pas
  • 0

#8 sidara

sidara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 12:16

Pouzivam geoget 2.1.12.453, v nem geojarry21 a od noveho roku nemuzu naimportovat nove nalezene cache. Zadna chybova hlaska se v prubehu 6 minut stahovani neobjevila, presto se mi do GCStatu nenatáhnou nove nalezene cache. Drive vse bezelo ok. Nesetkal se s tim uz nekdo? (Jestli to tu uz nekde probehlo, tak se omlouvam)
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 12:20

Aktualizuj Geoget.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 21:27

Já přešel před pár dny na GG2 a Geojarry. Stačilo přečíst readme a bylo vše funkční. Používám jako plugin do GG2 i jako samostatnou aplikaci.
  • 0
GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC SE K320i, SE K810i, evolve touchTraxx Trekbuddy, HandyGeocaching, OpenWIG, Locify, vlkGPS, BarcodeReader, BeeTagg, GoogleMaps, i-nigma, Kaywa Reader, NeoReader, ScanLife, TagReader, ...

#11 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2010 - 16:57

staska: tak bud sem ostatni uspesni nepisi, nebo jsi jedinny, kdo si precet navod a zjistil, ze to nepiseme schvalne tak aby to nechodilo :)
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 12:15

sobikovi napsal/a:
GJ umí samozřejmě pracovat i bez GG jen z příkazového řádku...

Archiv s GJ rozbal do adresáře \Geoget\data. Vznikne ti podadresář \GG2plugin a v adresáři \data budeš mít několik souborů. Nejdůležitější z nich je geojarry.ini, kde si nastavíš vše potřebné. Po startu GG by jsi měl již v GG vidět připravená makra a mělo by ti vše fungovat.


Už se několik dní mořím s GJ a ne a ne ho pustit. Udělal jsem všechno tak, jak tady píše sobik, jen nevím, co a jak mám nastavit v tom souboru geojarry.ini....
  • 0

#13 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 12:18

Co vlastne chces pomoci GJ delat? V GeoGetu je k nemu moc pekny uzivatelsky rozhrani a vse se nainstaluje samo. Samotna HTML data jsou ti bez GeoGetu prakticky k nicemu, a LOC uz stahovat neumi po zmenach na webu.
  • 0

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 14:10

medwyn_cz napsal/a:
Co vlastne chces pomoci GJ delat?
V GeoGetu je k nemu moc pekny uzivatelsky rozhrani a vse se nainstaluje samo.
Samotna HTML data jsou ti bez GeoGetu prakticky k nicemu, a LOC uz stahovat neumi po zmenach na webu.


Chci to jako plugin do GeoGetu. O vánocích se to do jednoho počítače zadařilo dát, teď to zkouším doma a nejde mi to. Samo se mi to nenainstaluje:-(
Stáhnul jsem si to, rozbalil v adresáři geoget/instdata a nevím, co dál
  • 0

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 15:27

Musím jen souhlasit s kolegou Satanem - kdyby sis stáhl jeho balík, tak tam už je vše přednachystané a nemusíš se s ničím trápit. Po hodinách bádání proč to najednou nechce chodit v ProgramFiles jsem to nakonec tím balíkem GASP také přeplácl (samozřejmě se zachováním dat).
  • 0

#16 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 15:42

Smrk napsal/a:
Chci to jako plugin do GeoGetu. O vánocích se to do jednoho počítače zadařilo dát, teď to zkouším doma a nejde mi to. Samo se mi to nenainstaluje:-(
Stáhnul jsem si to, rozbalil v adresáři geoget/instdata a nevím, co dál

Do adresare distdata se nikdu nic nekopiruje. Vsechno jen do adresare data, pripadne do podadresare script.
A krom toho je ted v geogetu instalace ruznych doplnku celkem jednoducha, nikam nemusis nic kopirovat. Melo by to fungovat na jedno kliknuti z geogetiho webu :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#17 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 15:58

lukabike.com napsal/a:
Do adresare distdata se nikdu nic nekopiruje. Vsechno jen do adresare data, pripadne do podadresare script.
A krom toho je ted v geogetu instalace ruznych doplnku celkem jednoducha, nikam nemusis nic kopirovat. Melo by to fungovat na jedno kliknuti z geogetiho webu :)


No ta platí obecně až na výjimku GeoJarry - ten z důvodu ochrany autorů na geogetím webu není a tak to není na jedno kliknutí. A v jeho readme.txt to opravdu moc popsané není. Rozhodně bych stáhnutý gj verze 2.2.1 (pozor, ne starší) někde rozbalil a zkusil použít instalátor geojarry-2.2.1.gip v podadresáři gg2plugin.
  • 0

#18 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 16:20

Se mnou se PC taky nechce moc kamaradit, tak jsem stahnul GASP a je to v pohodě.
  • 0

#19 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 16:23

Stahnout od mikroma gip. Na gip poklepat. Je nainstalovano.
  • 0

#20 steevcz

steevcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 6:33

Taky jsem se s tím pral a musím dát za pravdu medwyn_cz. Stáhl jsem od mikroma gip a vše se naistalovalo a už to jede.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama