Přejít na obsah


Fotka

založení keše ze zahraničí pro Bohemian rew.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2010 - 19:49

Otázka pro Bohemian reviewera:) Ahoj má otázečka zní: Máme home souřadnice ve Stockholmu, ale jsme z ČR:) Do čech jezdíme celkem často , máme už jednu mikro keš v ostravě-ted se chystáme do Ostravy v únoru a chctěli bychom založit 2 mystery keše v okolí Ostr.obě budou Regular.S udržbou by neměl být problém jelikož moje sestra je taky kešerka a v případě potřeby se mi postará o obě, jak už to dělá s tou co máme založenou!Jen se chci zeptat jestli nebude nějaký problém-vím že je to neobvyklé,ale myslím že budou obě celkem pěkně zpracované a moc mi záleží na jejich schválení.Chci se proto zeptat předem zda-li to že máme home souř.v jiném státě nebude problém když už máme takto schválenou jednu kešku.Díky moc za odpověď.:D
  • 0
Faya&Freya

#2 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2010 - 22:23

Toto není otázka jen pro kolegu Bohemian rev., proto odpovím já. Jde o obecný dotaz, často pokládaný při schvalování. Vždy když je keš nějak dále od domova, je dobré v reviewer note situaci popsat, jinak k tomu stejně budete reviewer vyzváni :). Čili když v listingu do poznánky pro reviewera (reviewer note log) napíšeš, jak to bude s údržbou (kdo, jak často) a proč jsou domov.souřadnice daleko, tak to bude ok. Jinak příště - když máš opravdu dotaz na konkrétního reviewera (zde opravdu jde o dotaz obecný), tak napiš přímo danému reviewerovi mailem přes profil, ručím ti, že u všech to bude několikrát rychlejší! Aneb fóra navštěvujeme jen když je volněji, čili při větším počtu keší klidně několik dní ne! Mail a vzkazy přímo u schvalovaných keší, to je u konkrétních keší proto lepší.
  • 0

#3 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2010 - 18:36

Jak TTR odpověděl, tak toto nebyla otázka jen na mou osobu. A jak správně dodal, tak na toto diskuzní fórum chodím(e) jen ve chvíli, kdy se na to cítím(e). :) A těch chvil je poněkud málo, takže příště prosím směřujte takovéto dotazy přímo konkrétnímu reviewerovi skrze profil. A odpověď na otázku samou opakovat nemusím, neboť již byla sepsána. Ale zopakuji, že je důležité nepodceňovat Reviewer note u cache a napsat i nepatrné detaily, které nám mohou usnadnit práci. Děkuji a přeji všem hezký zbytek večera. :)
  • 0

#4 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2010 - 0:55

Ahoj, Děkuji za odpověďi,otázku jsem směřovala na B.r proto že se jedná o Moravskoslezský kraj.Propříště si zapamatuji otázky=přímo mejl reviewer.Ještě jednou díky-v note popíšu vše co nejpřesněji...a žádnou drobnost nevynechám.;)
  • 0
Faya&Freya




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama