Přejít na obsah


Fotka

Garmin mobile XT v Nokii


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 jura.dolezal

jura.dolezal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:29

Mám Nokii s SW Garmin XT. Jak dostanu keše do navigace? Zkoušel nakopírovat GPX do adresáře GPX v mobilu, ale keše se mi nezobrazují. Musím na to mít ještě nějakou utilitu...??? GPX se vyexportuje s množstvím keší v jednom souboru. Je to tak v pořádku? Některé programy potřebují mít keše jednotlivě.
  • 0

#2 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:32

Pres Mapsource?
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#3 jura.dolezal

jura.dolezal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 12:00

Jo. Díky Watchick-ovi Mapsource zabralo. Keše vidím. Jen mi není jasné jak zapnu v mobilu klasický kompas? Přepne se mapa sama do kompasu v blízkosti keše? Jak zobrazím listing?
  • 0

#4 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 12:09

kompas a listink v teto symbian verzi nejde zobrazit. je to vhodny spise jako autonavigace..
  • 0

#5 da-st

da-st

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 12:43

Garmin XT Mobile na hledání keší není vhodný. Zkus do telefonu doinstalovat Handy Geocaching, popřípadě Locify, tyto prográmky mají i šipku, kromě spousty jiných GC vychytávek..
  • 0

#6 jura.dolezal

jura.dolezal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 13:03

To: Da-st Locify i HG používám a jsem s nimi spokojen. Bohužel ne vždy fungují, tak je třeba mít něco v záloze. poradíš mi jak dostat GPX do Locify? Používám Geoget a ten tlačí všechny GPX do jednoho souboru, což Locify nebere.
  • 0

#7 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 13:14

Do Geogetu existuje i plugin, ktery Ti pomoci POI Loaderu vyexportuje kese primo do XTcka (viz jina vlakna). Vyhoda je ta, ze se Ti kese cleni dle druhu (mystery, trad. apod.), nevyhodou je, ze se ikonky kesi na mape zobrazuji az od mapy nazoomovane na cca 80m a mene. V tomhle je export kesi jako gpx lepsi.
  • 0

#8 da-st

da-st

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 20:34

jura.dolezal napsal/a:
poradíš mi jak dostat GPX do Locify?


S Locify jsem (ještě když jsem ho používal) stahoval keše vyhledáním, s připojením doma přes wi-fi přímo z gc.com. Nevím, jestli podporuje gpx.
Napadl mě ještě jeden prográmek, který jsem používal... SmartGPX - pro čtení listingů, a navigaci, i se šipkou... nahraješ gpx a jede to of-line.
Snad někdo poradí více, kdo používá aktuálně.
  • 0

#9 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:48

Ahoj, odedneška mám Nokii N86. Poradí mi někdo, jak ji používat i na geocaching? Má představa je: Někde v terénu stáhnout aktualní kešky v okolí, včetně listingů, logů atd. Získat souřadnice a najít vybranou keš. Telefonem, nebo gpskou. Jinak používám O300, jenže občas zbytečně hledám zrušenou keš. Je zdlouhavé často aktualizovat kešky v O300. Už mám i PM členství. Prosím jen o laický a blbuvzdorný "návod". Těm skratkám a it slengu absolutně nerozumím. Díky.
  • 0

#10 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 22:28

No preci Handy Geocaching :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#11 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 1:10

...a nebo se naučit používat GeoGet (či podobný program) a aktualizace Oregona bude velmi rychlá :-)
  • 0

#12 vili43

vili43

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 6:57

Handy Geocaching ma jeden nedostatok. Neda sa v nom ulozit listing a ani logy. Inak je perfektný a velmi presny. Ak budes vyuzivat on-line stahovanie na mieste, tak ti to v podstate nevadi.
  • 0

#13 DvaVodLesa

DvaVodLesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 9:08

da-st napsal/a:
Garmin XT Mobile na hledání keší není vhodný. Zkus do telefonu doinstalovat Handy Geocaching, popřípadě Locify, tyto prográmky mají i šipku, kromě spousty jiných GC vychytávek..


To záleží jakým způsobem si děláte přípravu na lov. My s Garmin XT Mobile lovíme už něco přes rok a jsme naprosto spokojeni. Přípravu kešek si připravíme v papírové podobě a je to. Chození za šipkou nepraktikujeme, většinou je lepěí se podívat kudy s k bodu dá snadno dostat a ne jen koukat jak se hýbe šipka a prodírat se křovinami:-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama