Přejít na obsah


Fotka

Zlaty fond slovenskych kesi - LEGENDY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 10:17

Lukas, narok na ziskavanie samozrejme mas :):) Tie kraje tiez samozrejme musis splnit :) Na automatizacii sa pracuje najmenej dvoma sposobmi, ale zatial to nie je. dufam, ze to zmaknu cim skor , napisem potom aj sem do fora a urcite aj na strankach sklegiend
  • 0

#22 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 15:40

Slovenske legendy uz najdete rozdelene po jednotlivych krajoch. Je tam i mapa. a saozrejme ostava moznost ziskat virtualny odznacik. Zatial najuspesnejsi su Rizmani, ktori maju strieborny.
  • 0

#23 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 13:19

Na stranku slovenskych legiend sme pridali zoznam kesiek s anglickym popisom. http://www.geocachin...31-d6fac4f95552

Co ej dobre, ze sa risuje nova ikonka, mozete si ju zatial v beta verzii pozriet an tejto I3orisovej keske http://www.geocachin...c4-48aab17e8b77
  • 0

#24 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 11:40

Ahoj, jak to vypada s "virtualnim odznakem" pro lovce legend? Uz se tesim, jak budu mit obrazek v profilu:)
  • 0

#25 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 12:45

Lukasi, no neni to zrovna lehke. Kresli to pro mne jeden kamarad a ten by mel mit na mne zitra cas.
Jako predkrm si muzes kouknout ikonku slovenskych legend. Prozatim je to pracovni verze, ale uz je k nahklednuti.
Najdes ji na strance slovenskych legend.
trpelivost, nezapomnel sem na tebe. Prvni zahranicni lovec je tedy znam gratuluji :)
http://www.geocachin...31-d6fac4f95552
  • 0

#26 musashimaru

musashimaru

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 13:12

nando, ta cestina hadam nemusela byt. som si isty, ze lukasx by tvojej slovencine rozumel rovnako dobre. a ak nie, aspon by si natrenoval zopar novych sloviciek ;).
  • 0

#27 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 13:24

abych pravdu rekl, skosim psat cesky, protoze jsem to nikdy nedelal. predpokladam, ze je to znacne nespisovni, ale mne to bavi, tak trosku se hrajkam :)
  • 0

#28 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 14:10

Ahojte, diky za odpoved. Jenom mne to napadlo, protoze o vikendu jedu vylepsovat sve pozice (pocitam tak 5-7 novych legend padne) a moc se tesim. Je to opravdu prinosny projekt pro nas prihranicniky. Kdyz si chce clovek v zaplave krabek vyhledat neco zajimavejsiho. A k psani cesky/slovensky - ani som si zmeny nevsimol. Skolil jsem tenhle mesic nekolikrat na Slovensku, takze mam tendence prepinat a nevnimat. Toz diky a budu se tesit na obrazky.
  • 0

#29 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 16:30

Prijemna sprava je, ako uz niektori owneri zistili v emailoch, ze sme spustili ikonku legiend. Vsetci owneri legiend si najdu email do konca tohto tyzdna, dnes uz nestiham. ikonka je zaroven odkazom na stranku legiend. Ako vyzera, si mozete pozriet na Rikitanovom "Matusovom poklade" [Visit Link] alebo v mensej verzii na "Pobrezi S. I." [Visit Link] od Rizmanov. Co sa tyka hladaca legiend, ikonka sa odklada na koniec juna 2010. Archumelec, ktory ju pre nas kresli, vstupuje do stavu manzelskeho a este ju nenakreslil. Najviac legiend nam vytvorili: Chuligan 18, Rikitan a Rizmani po 13, Arwen, Lefeteam a Marmots of Lietava po 10, xandrej 8, QWERTY 7, Geogang.sk, jarda_sk, mazo_sk a sleepy ghost po 6 a boyt a skapo po 5.
  • 0

#30 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2010 - 15:37

Ku koncu tydne bude spracovan novy update Slovenskych legiend pro prazdniny. Kto jedete na Slovensko, muzete si zde najit hezke kese.
  • 0

#31 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 11:22

Kesky jsou jiy spocitani, musim jeste pocakat na update bookmarku. verim, ye se Vam slovenske kese budou libit.
  • 0

#32 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 17:14

Bude na to fungovat to geogetí makro, jako na české legendy?
  • 0

#33 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 10:33

Munu, netusim, ja geoget nepouzivam. Vies mi povedat o com je to makro? Mozno by sa s tym dalo nieco spravit. Zatial si mozes stiahnut vsetky slovenske legendy prostrednictvom bookmarku.
  • 0

#34 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 10:52

Aby to tahalo to geogeti makro, tak by ty kese musely byt soucasti "bestof" na zdejsim serveru. Pokud jde nejak rozumne stahnout data o slovenskych legendach, treba jako seznam GC kodu, tak na to urcite pujde neco napsat. Tahat to ale pres bookmark znamena porusovat TOS groundspeaku, coz mi na tento ucel prijde volovina.
  • 0

#35 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 12:28

Tahat to ale pres bookmark znamena porusovat TOS groundspeaku, coz mi na tento ucel prijde volovina.


Ahoj,
proc tahani pres bookmark je porusovani TOS? Vsak k tomu prave verejny bookmark je ne? Udelam si z nej PQ a stahnu si jeho obsah.
Takto to autor nejspis myslel.
  • 0

#36 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 13:11

HaLuMo, momentalne jsou na strance slovenskych legend vypsane vsechny kese i s GC kodem. I kdyby to neslo primo z toho, neni problem to skopcit a udelat excelovsky subor se vsema kody. Slo by to pak pouzit? Nejsem programator, takze netusim jaky vstupni data jsou Vam zapotrebi. LukasX, zrejme jde o to, ze PQ si muzes stahnout jako PM member, ne vsak hromadne pro vsechny. Pro jednotlivce je to OK. ALe to je o necem jinem, zajimavejsi je jak Vam pomoci pro geoget. V pondeli vecer bude novy seznam kesi zverejnen na strance slovenskych legend.
  • 0

#37 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 16:32

takze je to tu, novy update slovenckych legend je na svete. Muzete si je prohlednout na strankach slovenskych legend. update bookmarku prijde v pristych dnech.
  • 0

#38 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 8:38

Co se tyce slovenskych legend, je uz na svete i update bookmarku. Takze Vam preji hezke kesovani na Slovensku i vsude jinde. Odklik na bookmark najdete na strance slovenskych legend (vid muj podpis)
  • 0

#39 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:38

co se tyce odznaku Lovce legend, ten doresim v prubehu prazdnin, musi mi ho kamarat nakreslit a nejak se nevime zhodnout. Poprosim o strpeni.
  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:02

LukasX napsal/a:
proc tahani pres bookmark je porusovani TOS? Vsak k tomu prave verejny bookmark je ne? Udelam si z nej PQ a stahnu si jeho obsah.
Takto to autor nejspis myslel.


Ale jiste, pokud to chces stahnout jednou, muzes udelat tento slozity a krkolomny postup. jenze tady jde o caste automaticke aktualizace dat.

Jak to funguje u ceskych legend? jednoduse, gc.cz ma seznam. Kdykoliv si v Geogetu vzpomenu, ze chci tato data v databazi aktualizovat, zmacknu ikonku, program si sam stahne informace a ulozi mi je do databaze. Mnozi lide si tento postup volaji automaticky treba po kazde aktualizaci dat v databazi.

A to proste legalni cestou pres bookmarky neudelas. Tak proto jsem to zminil. Jasne?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama