Přejít na obsah


Fotka

Oregon firmware 3.60


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 13:58

Tak.
  • 0

#22 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 16:14

djw napsal/a:
ukazuje na kesku, v pripade multin, mystery na uvodni souradnice a to je ponekud neprakticke. zmenit navigaci na waypoint v tomhle typu pohledu nelze...


No pokud je nějaké formální fórum na Garmin, tak mi dejte text (neumím anglicky) a hodím tam i svůj hlas. To je jediná věc která mě trošičku na Oregonu štve. Ale musela by nás asi štvát všechny.
  • 0

#23 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 17:29

To vykreslování mapy je znatelně rychlejší...V tomto případě pochvala Garminu
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#24 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 17:37

Kvety napsal/a:

djw napsal/a:
ukazuje na kesku, v pripade multin, mystery na uvodni souradnice a to je ponekud neprakticke. zmenit navigaci na waypoint v tomhle typu pohledu nelze...


No pokud je nějaké formální fórum na Garmin, tak mi dejte text (neumím anglicky) a hodím tam i svůj hlas. To je jediná věc která mě trošičku na Oregonu štve. Ale musela by nás asi štvát všechny.

No kyž jsem tam koukal u betaverzí tak tam na to nářky byly ...
  • 0

#25 bobes.pt

bobes.pt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 0:03

djw napsal/a:
ukazuje na kesku, v pripade multin, mystery na uvodni souradnice a to je ponekud neprakticke. zmenit navigaci na waypoint v tomhle typu pohledu nelze...

Bohužel musím potvrdit. Dneska při hledání multiny jsem dashboard musel vypnout a použil jen dvě pole - směr a vzdálenost. Je to škoda, protože grafika je o trochu horší a není přímý přístup na listing kešky. :(
  • 0

#26 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 2:07

bobes.pt napsal/a:

djw napsal/a:
ukazuje na kesku, v pripade multin, mystery na uvodni souradnice a to je ponekud neprakticke. zmenit navigaci na waypoint v tomhle typu pohledu nelze...

Bohužel musím potvrdit. Dneska při hledání multiny jsem dashboard musel vypnout a použil jen dvě pole - směr a vzdálenost. Je to škoda, protože grafika je o trochu horší a není přímý přístup na listing kešky. :(

Ono bude problém že oregon neví ke který kešce ten vytvořený waypoint patří a tak k tomu logicky nemůže přiřadit odkaz na listing.
  • 0

#27 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 9:08

MaK_cz napsal/a:

bobes.pt napsal/a:

djw napsal/a:
ukazuje na kesku, v pripade multin, mystery na uvodni souradnice a to je ponekud neprakticke. zmenit navigaci na waypoint v tomhle typu pohledu nelze...

Bohužel musím potvrdit. Dneska při hledání multiny jsem dashboard musel vypnout a použil jen dvě pole - směr a vzdálenost. Je to škoda, protože grafika je o trochu horší a není přímý přístup na listing kešky. :(

Ono bude problém že oregon neví ke který kešce ten vytvořený waypoint patří a tak k tomu logicky nemůže přiřadit odkaz na listing.


No, on má každý waypoint, který je součástí listingu prefix a zbytek čísla je přesně číslo kešky bez GC, takže by se mohli posnažit...
  • 0

#28 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 9:22

Osik napsal/a:

Kvety napsal/a:

djw napsal/a:
ukazuje na kesku, v pripade multin, mystery na uvodni souradnice a to je ponekud neprakticke. zmenit navigaci na waypoint v tomhle typu pohledu nelze...


No pokud je nějaké formální fórum na Garmin, tak mi dejte text (neumím anglicky) a hodím tam i svůj hlas. To je jediná věc která mě trošičku na Oregonu štve. Ale musela by nás asi štvát všechny.

No kyž jsem tam koukal u betaverzí tak tam na to nářky byly ...


No a čím víc hlasů, tím spíš si myslímže by s tím začli něco dělat.
  • 0

#29 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 9:48

Po instalaci nového fw se mi už dvakrát stalo, že mi po připojení na usb počítač Oregon nenašel... Stalo se to někomu?
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#30 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 22:52

Mě se to stalo, ale vzala jsem jiný kabel a ten už se našel. Ale druhý den i ten první kabel normálně šel, takže tam nějaká chybka v SW asi bude.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#31 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2010 - 7:12

Když to odpojím a zas připojím, tak se to už chytne.No nikdy předtím se mi to nestalo, tak to budu sledovat
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama