Přejít na obsah


Fotka

Premnozeni mystery cache v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:44

Mna nedostanes. Ja som ten film videl a do Kostky nevleziem ani za svet, nieto este kvoli bodu.



Copak, snad nemas strach????
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2006 - 10:15

Vytvorenim tohoto vlakna jsem v zadnem pripade nechtel bojovat proti mystery, ....

No me taky nic nezastavi. Jen priprava zabira vic casu, nez jsem cekal.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2006 - 10:33

Tak jsem se zamyslel, ze proc zahustovat tento prostor dalsi mystery, kdyz mnoho z nas si lame hlavy nad soucasnymi.

U mystery mam jako vetsina z nas pocit, ze kdyz ji nevylustim hned, tak jsem trubka a loser. Ale pokud clovek umi premoci utkvelou predstavu, ze musi kazdou novou kes naji jako prvni, nebo aspon ten samy den kdy vznikla, pak uz to jako tak velky problem nevnima :-) a muze jich pribyvat geometrickou radou. Samanovu R.I.P jsem pokoril az za tri mesice, holt kazdy kolektiv ma sveho blbce :-).
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2006 - 10:39

U mystery mam jako vetsina z nas pocit, ze kdyz ji nevylustim hned, tak jsem trubka a loser. Ale pokud clovek umi premoci utkvelou predstavu, ze musi kazdou novou kes naji jako prvni, nebo aspon ten samy den kdy vznikla, pak uz to jako tak velky problem nevnima :-) a muze jich pribyvat geometrickou radou. Samanovu R.I.P jsem pokoril az za tri mesice, holt kazdy kolektiv ma sveho blbce :-).

ja mam mystery rad, ale musi na ne byt cas, teraz ho mam pomenej, takze ked sa kazda dalsia objavi, pozriem sa na to, zahmkam a odlozim to na virtualny to do list. Je ale naozaj zaujimave, ze kazda druha v poslednom case je s otaznickom :)









  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2006 - 11:09

ja mam mystery rad, ale musi na ne byt cas, teraz ho mam pomenej, takze ked sa kazda dalsia objavi, pozriem sa na to, zahmkam a odlozim to na virtualny to do list. Je ale naozaj zaujimave, ze kazda druha v poslednom case je s otaznickom :)

To přeci až tak zajímavé není :)) Vždyť to vyplývá z povahy věci a lidí. Lidé a kešeři nevyjímaje povětšinou mají rádi hry a soutěže. A prostě vývojem se dostáváme do stavu, kdy se jeden autor snaží udělat zajímavější a těžší kešku než ten druhý, kdy autor soutěží s nálezci a chce jim co nejvíce zamotat hlavu a kdy nálezci soutěží s autorem a snaží se prolomit jeho kod či zadání. Prostě to tak je a mysterky k tomu dávají největší prostor.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama