Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Počet nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 kolibrici-16402

kolibrici-16402

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 22:10

může mi někdo poradit a zkusit vysvětlit proč mám na GC.com počet nálezů 147 a v mozigo, či kdekoli jide jen 146? Je možné, že je to způsobené dvojím zalogováním nálezu? nejsem si jist, zda jsem to někde náhodou neudělal...dá se ta chyba nějak dohledat...opravit... Díky za rady...;)
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 22:27

Ano, naopak je to vysoce pravdepodobne, takze si to projdi a zkus tu duplicitu najit. Jakmile najdes listing, kde ses 2x zalogoval, tak ten jeden log proste odmaz.
  • 0

#3 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 13:07

Ahoj. Mě nesouhlasil počet zalogovaných keší v programu na statistiky, taky jen tak z ničeho nic. Dvakrát jsem se nelogoval a jak se později ukázalo na vině byl program kterým jsem keše načítal. Taky někdy dávají majitelé keší možnost druhého logu, po přesunutí keše jinam.
  • 0

#4 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 8:53

S474N napsal/a:
Ano, naopak je to vysoce pravdepodobne, takze si to projdi a zkus tu duplicitu najit. Jakmile najdes listing, kde ses 2x zalogoval, tak ten jeden log proste odmaz.


Dostal jsem se do stejné situace, ale otázka zní, je nějaký rychlejší způsob nalezení dvojího logu, nebo musím vše udělat manuálně log po logu?
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:04

Tohle tu uz bylo reseno a vyreseno asi 100x. Na to existuje SQL, ktere ti najde kese s vicenasobnymi nalezy. Temto kesim pak muzes treba vsechno smazat a importovat znovu, az opravis svuj prebytecny log na gc.com. Podrobnosti sem psat znovu nebudu, ty si tu najdi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:11

Gorde, on pouziva Mozigo. Tam si nemuze delat co chce, ale zrovna na tohle je ta nejake udelatko, ne?
  • 0

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:16

Aha, Mozigo? Tak to jsem z dotazu nepochopil, nebylo z ceho. Jaky dotaz, takova odpoved. ;-)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:18

gord napsal/a:
Tohle tu uz bylo reseno a vyreseno asi 100x. Na to existuje SQL, ktere ti najde kese s vicenasobnymi nalezy. Temto kesim pak muzes treba vsechno smazat a importovat znovu, az opravis svuj prebytecny log na gc.com. Podrobnosti sem psat znovu nebudu, ty si tu najdi.


Rada jak noha. :(

Jde to jednoduše, tak aby nemusel instalovat a učit se věci, které třeba už jindy potřebovat nebude?
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:22

Gorde, on to ale v te prvni zprave o tom Mozigu pise! Ze tys jeste nemel ranni kafe? :D
  • 0

#10 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:26

kolibrici napsal/a:
může mi někdo poradit a zkusit vysvětlit proč mám na GC.com počet nálezů 147 a v mozigo, či kdekoli jide jen 146? Je možné, že je to způsobené dvojím zalogováním nálezu? nejsem si jist, zda jsem to někde náhodou neudělal...dá se ta chyba nějak dohledat...opravit... Díky za rady...;)


Jde to dohledat velice jednoduše: http://project-gc.co...itbutton=Filter.

A tou dvakrát zalogovanou keší je GC1F5EQ
  • 0

#11 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:27

Jo, jde to velice jednoduse. Prihlas se, jako se hlasis na gc.com.

http://project-gc.co...ile/FindBadLogs

Rady typu " Na to existuje SQL" me dojimaji, to je rada nad zlato.Podobne jako ustavicne fnukani, ze to se tady resilo 100x. Pokud nevim odpoved nebo me odpovedet obtezuje, tak proste neodpovim. Simple as that.
  • 0

#12 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:28

gord napsal/a:
Tohle tu uz bylo reseno a vyreseno asi 100x. Na to existuje SQL, ktere ti najde kese s vicenasobnymi nalezy. Temto kesim pak muzes treba vsechno smazat a importovat znovu, az opravis svuj prebytecny log na gc.com. Podrobnosti sem psat znovu nebudu, ty si tu najdi.


Co se čílíš, jasně, že jsem hledal a našel tohle vlákno, proto jsem navázal. Spíš jsem měl, ale na mysli jestli na GC není někde tlačítko o kterém nevím a tím najdu dva logy. Už se mi to párkrát stalo při logování z mobilu, ale vždy jsem si toho všiml. Nejsem expert přes PC. SQL jsem slyšel, ale to je všechno (co stím, použít v GG nebo jinde?)
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#13 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:29

Ostatním děkuji za radu.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:32

micska napsal/a:

gord napsal/a:
Tohle tu uz bylo reseno a vyreseno asi 100x. Na to existuje SQL, ktere ti najde kese s vicenasobnymi nalezy. Temto kesim pak muzes treba vsechno smazat a importovat znovu, az opravis svuj prebytecny log na gc.com. Podrobnosti sem psat znovu nebudu, ty si tu najdi.


Rada jak noha. :(

Jde to jednoduše, tak aby nemusel instalovat a učit se věci, které třeba už jindy potřebovat nebude?


Dá se použít http://project-gc.com/.

A na ten počet nálezů se to dá projít i ručně, v profilu :-)

Chce si to na to logování dávat pozor a průběžně si kontrolovat, jestli to sedí, protože dohledávat to několik měsíců zpátky je lepší, než za jedno odpoledne.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 9:59

kolombo napsal/a:

micska napsal/a:

gord napsal/a:
Tohle tu uz bylo reseno a vyreseno asi 100x. Na to existuje SQL, ktere ti najde kese s vicenasobnymi nalezy. Temto kesim pak muzes treba vsechno smazat a importovat znovu, az opravis svuj prebytecny log na gc.com. Podrobnosti sem psat znovu nebudu, ty si tu najdi.


Rada jak noha. :(

Jde to jednoduše, tak aby nemusel instalovat a učit se věci, které třeba už jindy potřebovat nebude?


Dá se použít http://project-gc.com/.

A na ten počet nálezů se to dá projít i ručně, v profilu :-)

Chce si to na to logování dávat pozor a průběžně si kontrolovat, jestli to sedí, protože dohledávat to několik měsíců zpátky je lepší, než za jedno odpoledne.


Tohle funguje úžasně, díky.:)
A není třeba se kvůli tomu učit programovat ;)
  • 0

#16 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 10:05

nopek napsal/a:
....
Rady typu " Na to existuje SQL" me dojimaji, to je rada nad zlato.Podobne jako ustavicne fnukani, ze to se tady resilo 100x. Pokud nevim odpoved nebo me odpovedet obtezuje, tak proste neodpovim. Simple as that.


No, pokud součástí toho rozčilování je i odkaz na wiki, tak to smysl dává, jinak ne. Fakt je ten, že najít v diskusi smysluplnou odpověď je náhoda :-(

A koukám, že http://project-gc.com/ nemá na wiki položku, bude to potřeba dopsat ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#17 sb_one

sb_one

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 10:57

Dva logy na jedné kešce ale mohou být i správné. Jsou keše, že když něco splníš tak owner ti přímo doporučuje aby ses logoval dvakrát, např. jednou v den nálezu a podruhé k datu významném pro danou kešku. Nebo jsou eventy, kdy owner složité mysterky uvolní a osobně vám jí ukáže a vysvětlí a pokud jste jí již dříve odlovili, tak v tento den můžete s jeho souhlasem logovat podruhé. Podobně to funguje i s TB resp. GC, moje geovozidlo již také bylo jedním nickem spatřeno vícekrát.
  • 0
sb1

#18 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 11:07

sb_one napsal/a:
Dva logy na jedné kešce ale mohou být i správné. Jsou keše, že když něco splníš tak owner ti přímo doporučuje aby ses logoval dvakrát, např. jednou v den nálezu a podruhé k datu významném pro danou kešku. Nebo jsou eventy, kdy owner složité mysterky uvolní a osobně vám jí ukáže a vysvětlí a pokud jste jí již dříve odlovili, tak v tento den můžete s jeho souhlasem logovat podruhé. Podobně to funguje i s TB resp. GC, moje geovozidlo již také bylo jedním nickem spatřeno vícekrát.


Jo, to máš pravdu, ale já třeba věděl, že jsem žádnou takovou věc nedělal a přesto jsem měl někde chybu. Navíc někde hodně dávno, takže na procházení jednotlivých logů jsem opravdu ani čas ani náladu neměl.
Pomocí výše uvedené stránky už to byla hračka B)
  • 0

#19 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 11:18

Nejak jsem nepochopil proc bych si mel na jedne kesi logovat vic Found it logu. K nejakemu vyznamnemu dni? Nebo ze jsem u ni zrovna potkal ownera a dostal jsem na to povoleni? :) Trochu divny...
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#20 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 11:23

sb_one napsal/a:
Dva logy na jedné kešce ale mohou být i správné. Jsou keše, že když něco splníš tak owner ti přímo doporučuje aby ses logoval dvakrát, např. jednou v den nálezu a podruhé k datu významném pro danou kešku. Nebo jsou eventy, kdy owner složité mysterky uvolní a osobně vám jí ukáže a vysvětlí a pokud jste jí již dříve odlovili, tak v tento den můžete s jeho souhlasem logovat podruhé. Podobně to funguje i s TB resp. GC, moje geovozidlo již také bylo jedním nickem spatřeno vícekrát.


Pokud loguješ takhle, tak se nediv, že Ti pak profil a statistiky ukazují nesmysly :-)

Dvojitý log na jedné keši je pitomost, stejně tak na eventech, které jedou celý rok na jeden listing. Na některých keších je, právě kvůli tomu, požadavek na archivaci keše.

Jestli chceš hodně nálezů, tak jdi kešovat. A pokud Ti jsou počty nálezů fuk, tak neloguj keše 2x :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama