Přejít na obsah


Fotka

Trasy a fotky v mape - offline


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Key

Key

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 14:57

Zdravim, nevite nekdo o programu do ktereho si muzu naklikat trasu kudy jsem cestoval o dovolene a pak jeste pridat na urcena mista fotografie? Nasel jsem nekolik programu pracujicich s google maps, ale ja bych rad kdyby to slo offline.
  • 0

#2 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 17:15

Hledám také něco takového. Zatím jsem našel program Garmin BaseCamp, který umí k prošlé trase z GPS přiřadit podle času fotografie (musí být nastavený shodný čas v GPS a ve foťáku). Zatím jsem to ale pořádně nevyzkoušel.
  • 0

#3 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 13:43

Ja z vlastni zkusenosti mohu doporucit dva produkty. Pro turisty TTQV, coz je kompletni spravce GPS. V nem se daji zobrazovat fotografie ke tracklogu. Pro fotografy doporucim Zoner Photo Studio, kde se daji fotografie zobrazovat v mape podle GPS souradnic. TTQV ma offline mapy a fota se prirazuji ke tracklogu z GPS podle synchronizovaneho casu foto a GPS. ZPS ma jak offline tak online (mapy.cz, googlemaps.com) mapy. Prizarovani foto je ke tracklogu podle synchronizovaneho casu foto a GPS nebo zadavani souradnic u fotografii rucne. Oba produkty jsou placene.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama