Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Co s pos*anou finálkou?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 8:22

Nemám představu jak je místo velké (aby tě to nezrujnovalo) ale asi by to šlo neutralizovat a zasypat granulátem do kočičích bedýnek (WC). Ten by to mohl natáhnout a překrýt zápach. Navrch to posypat pár pytlíkama pepře. Problém je s děštěm. To se pak z granulátu stává nejprve bílé bláto a následně beton :( Pak už mě napadá jen vrstva štěrku na překrytí.
  • 0

#22 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 8:53

Já to dělám tak,že keše mám jako multi a finale mam v mistech,kde takové problémy řešit nemusím.
  • 0

#23 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 9:34

Když oni pejskaři a kočičáři tyhle problémy většinou řeší hned za čerstva a to je něco jiného ;) Nicméně: záleží, jestli je tam přírodní povrch nebo umělý, na nějaké rozkládací posypy bych se vykašlala, určitě existujou, ale řešit jimi tohle mi přijde trošku přehnané. V přírodě stačí zahrnout ehm... problém vrstvou hlíny a je vyřešená stránka estetická, pachová, i případné odnesení na botě. A řekla bych, že se tím urychlí i ten rozklad. Někde na betonu holt nezbyde nic jiného, než vzít lopatu, hodit to někam na volnou zem a viz a)
Co se týče předcházení situacím, že si někdo z místa finálky udělá záchod, že tady ještě nepadl ten nejjednodušší tip: Když děláte finálku někde na místě, které je zastrčené, ale přesto blízko civilizace, takže by tam tohle mohlo hrozit, tak ji prostě uložte na místo, které nemá úplně vodorovný povrch ;)

Jo, tahle věta mě tady zaujala

StanB99 napsal/a:
Evidentně se jedná h...a psí, některá by člověk asi ani nezvládnul :|

To snad je proboha naopak, ne? :D
  • 0

#24 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 10:24

Já to "kritické místo" znám. Umístění keše je velmi vtipně vymyšlené. A je tam soukromí. A proto i produkty, které se tam nacházejí jsou původu lidského. Navrhuji tato řešení: 1) Falešnou kameru (jak už tu někdo navrhoval) 2) Osvěta ... což tady asi nevyřešíme a jinak je to spíše na roky :( 3) Oplotit a k přívěsku doplnit klíček od branky. ;) :) 4) Iniciovat možnost přidání nového atributu, aby se vědělo po čem se šlape B)
  • 0

#25 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 11:29

Ja bych to řešil chybným zameřením keše. Dlouhodobější pošlapávání v okolí s civěním na šipku způsobí dokonalé rozšlapání a tudíž i zajistí rychlý rozklad nebo případné odnešení na botách hledačů.Akorat v logu budeš číst poznámky o blbém zaměření. :( Dokonalé řešení ale asi není.;)
  • 0

#26 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 14:21

Trefil ses holt na místo, který se lidem líbí...to je dobrý, ale v některých ohledech (teda v tom jednom určitě) to příjemný není. Já osobně bych tam kešku asi nechal a na místě bych žádný cedule nedával (to ty lidi stejně neodradí...) jak tady už bylo přede mnou psáno - když musíš, tak musíš. Napsal bych to ale určitě do listingu jako varování pro případné noční lovce (nestyděl bych se za to, vždyť je to lidský), ať se pak nediví... Možná bych i zvedl koeficient obtížnosti-rizikovosti o půl bodíku...:)
  • 0

#27 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 15:11

ssva napsal/a:
...(nestyděl bych se za to, vždyť je to lidský)...

To nemůžeš nikdy vědět !! :D:D
  • 0

#28 stary orel

stary orel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 16:03

Zdraví , přidám spíš příspěvek jak by to může dopadnou ještě v horším provedení než jaké se tu popisuje . Ukázka ze zalogování keše GCVZPG hrad lednica ::@ September 26, 2009 by belzebot (626 found) strasne nerad a so strasnym znechutenim musim oznamit, ze keska skoncila ako trencianska GC1X9W9 krasy breziny - niekto krabicku pouzil ako nocnik.... prosim o urychlene disable, nech sa moj neprijemny zazitok neopakuje aj u dalsich keserov... podrobnosti zajtra vo found it logu...
  • 0

#29 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 18:05

Ja myslim, ze nejlepsim posypem muze byt nehasene vapno. 100% to tam vydezinfikuje a po desti se zacne odplavovat.
  • 0

#30 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 18:08

stary orel napsal/a:
Zdraví , přidám spíš příspěvek jak by to může dopadnou ještě v horším provedení než jaké se tu popisuje . Ukázka ze zalogování keše GCVZPG hrad lednica ::@

September 26, 2009 by belzebot (626 found)

strasne nerad a so strasnym znechutenim musim oznamit, ze keska skoncila ako trencianska GC1X9W9 krasy breziny - niekto krabicku pouzil ako nocnik....
prosim o urychlene disable, nech sa moj neprijemny zazitok neopakuje aj u dalsich keserov...
podrobnosti zajtra vo found it logu...


Toto uz mi prijde jako pomsta ownerovi. Toto nemuze udelat normalni clovek, na ktereho to proste necekane prislo.
  • 0

#31 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 18:40

Ještě mě napadá: Pokud jsou to psí ex... a před uložením keše se tam v takovém množství neobjevovali, tak zkusit přidat atribut "škrtlého pejska" A nebo jeden vyzkoušený tip, ale hodně náročný na provedení. Kolegyně z práce měla každé ráno ex... přímo před brankou od domu tak šikovně, že se téměř nikdy nohou neminula... Vyřešila to hlídáním a když zjistila, který pejsek to tam dělá, tak to hov... a ještě pár jiných hodila majitelům za jejich branku dovnitř. Prý to pomohlo a majitel nechával pejska dělat potřebu před jiné domy.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama