Přejít na obsah


Fotka

Sháním nášivku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:22

Ahoj všichni, sháním tuto nášivku Vložený obrázek. Chtěl bych ji barevnou, ne tu zelenohnědou. Pokud víte někdo kde ji sehnat, nejlépe ČR a do 300,- Kč i s poštovným. Pokud ji někdo máte, jak se vám líbí? Není moc těžká? A kde ji máte našitou? Obchody raději pište přes SZ (soukromou zprávu), ať není příspěvek smazán. Prosím nespamujte toto fórum!!
  • 0

#2 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:36

http://www.geocachin...535#post_184535 mrkni na tehle topic, tu nášivku v tom shopu mají taky ;) EDIT: aha, tak koukám že už jsi koukal ... tak nic, každopádně za tu cenu je celkem cool ne ? ;)
  • 0

#3 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:44

smazat
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#4 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:54

http://search.seznam...ep3o&source=top

Druhý odkaz. Momentálně ovšem není skladem. Camo skladem je.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 20:39

VasaM napsal/a:
Ahoj všichni, sháním tuto nášivku ... Chtěl bych ji barevnou, ne tu zelenohnědou. Pokud víte někdo kde ji sehnat, nejlépe ČR a do 300,- Kč i s poštovným. Pokud ji někdo máte, jak se vám líbí? Není moc těžká? A kde ji máte našitou? Obchody raději pište přes SZ (soukromou zprávu), ať není příspěvek smazán. Prosím nespamujte toto fórum!!


Já jí mám. Je to na suchej zip.
Odpáral jsem ten kovovej nesmysl s trackovacím číslem a trackovací číslo si na nášivku vyšiju.
Ne nášivka těžká opravdu není, ale ten kovovej bazmek se mi tam nelíbil. :D
  • 0

#6 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 12:36

bobson.cz sežeň si toho pána je to kačer a s ním se určitě domluvíš
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#7 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 0:09

V tomto duchu jsem si dělal pro sebe sám - dal jsem si na tam nick, logo a tracknumber. Zítra nafotím a hodím sem ... když bude zájem, není problém. Použil jsem svoje číslo z mince - mám svůj Mafia coin, který nebudu dávat pryč do světa a tak jsem si jeho tracknumber vzal jako svoje osobní číslo, ale stejně se netrackuju.
  • 0

#8 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:52

Jak jsem psal - tak toto jsem si dělal sám s track číslem svého coinu, mám doma jednohlavový vyšívací stroj. Je to nějakých 60x80mm, měnit text není problém.
Pod bleskem je to nějaké matnější, jen tak na pohled jsou ty barvy živější.

Vložený obrázek
  • 0

#9 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:57

GeoBenediktCZ napsal/a:
Jak jsem psal - tak toto jsem si dělal sám s track číslem svého coinu, mám doma jednohlavový vyšívací stroj. Je to nějakých 60x80mm, měnit text není problém.
Pod bleskem je to nějaké matnější, jen tak na pohled jsou ty barvy živější.

Vložený obrázek


Mohli bychom se nějak dohodnout, já bych ti poslal trakovací kód.
  • 0

#10 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 23:19

GeoBenediktCZ: Tak ty jsou opravdu luxusní! Kdybys měl čas, mohl bys mi udělat 2ks? Kolik si účtuješ? :)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#11 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 10:34

Několik kešerů se ozvalo, že by takovou nášivku taky chtěli. Tak pár info k těm mým výtvorům. Dělal jsem to sám jen tak pro zábavu, rozhodně se nezabývám výrobou nášivek ve velkokusovém objemu a v nějaké profesionální rovině. Ještě jsem nikdy nědělal žádnou nášivku jiným na přání, ale klidně to zkusím. Kdo bude mít zájem - tak do čeho jdete: Nášivky si vyšívám na podkladové bavlněné plátno podžehlené pro vyztužení vliselinem. Používám polyesterové nitě. Trackovací číslo není problém změnit, nick snad taky ne do délky znaků toho mého - pak už se písmena slijí a nejsou čitelné. Rozměr 60x80mm. Znak je barevně daný, pozadí černé, barva písma a okraje variabilní. Nabízím za 100,-kus, předání asi poštou podle výběru po předplatbě na účet doporučeně za 30,- nebo dobírkou podle toho jak to na poště vypočítají. Nějaký operativní termín dodání nemohu slibovat ani garantovat, jedna výšivka zabere asi hodinu, dostanu se k tomu semtam večer. Pokud máte i po těchto informacích někdo zájem, ozvěte se mi nejlépe formou soukromé zprávy tady na fóru se svými představami. Podle časových možností bysme to poladili. B)
  • 0

#12 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 11:02

To je moc pěkný :) PS: já vim, příspěvek o ničem, ale nedalo mi to... musel jsem pochválit ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#13 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2010 - 16:50

Dneska mi dorazily nášivky od Benedikta a jsou super. Musím ho pochválit ;)

Vložený obrázek
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 14:18

Tak to je opravdu luxusni!
  • 0

#15 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 21:54

Na základě dosavadních zkušeností jsem upravil možnosti. Doposud se mi nepodařilo odladit světlou verzi natolik, abych s ní byl sám spokojen. Taky jsem zrušil ještěrku, aby mohl být dolní nápis taky vycentrován a větší - tedy čitelnější, a také aby nebylo zasahováno do ofic loga GC. Takže jestli zájem: - černý podklad - nápisy nahoře a dole libovolně, pro velikost písma max 9 znaků jeden nápis (ideálně nick a track číslo nebo třeba město) - barva písma ideálka hnědá nebo jiná co mám dostupné barvy rozdílné od barev na logu - Kus 100,- + doporučeně pošta 30, nebo osobně v Brně - Nejhorší je to s časem, pracovně jsem dost vytížen, tzn. tak do 3 týdnů
  • 0

#16 wendabr

wendabr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 15:38

GeoBenediktCZ napsal/a:
Na základě dosavadních zkušeností jsem upravil možnosti. Doposud se mi nepodařilo odladit světlou verzi natolik, abych s ní byl sám spokojen. Taky jsem zrušil ještěrku, aby mohl být dolní nápis taky vycentrován a větší - tedy čitelnější.
Takže jestli - tak černý podklad, nápisy vycentrované na střed (nahoře nick, dole track číslo nebo třeba město) a barva písma ideálka hnědá nebo jiná co mám dostupné barvy. Kus 100,-. Nejhorší je to s časem, pracovně jsem teď poněkud vytížen.


PosílámSZ (tady na fóru) k případné objednávce.
  • 0
HP iPAQ 214 (32GB SDHC+32 GB CF), GPS - QStarz Q1000X, BeeLineGPS. OziExplorerCE. Při cyklotoulkách navíc Asus eee901 (256GB SSD). Manuál OziExplorerCE

#17 Honyray

Honyray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 15:15

Pred pul rokem jsem shanel nekoho kdo by mi udelal nasivky nicku na tricko abych mel co nosit na eventy :-) a nakonec se mi povedlo sehnat kontakt kde byli velice prijemni podle moji predlohy udelali navrh na odsouhlaseni a pak do tydne vysili a zaslali. Proste super. Prikladam fotecku na ukazku a pokud by mel nekdo zajem at mi kontaktuje pres profil poslu mu odkaz na jejich stranky. nebudu ho vkladat sem at nekdo nema problem ze jim tu delam reklamu. Kazdopadne ja sem byl velice rad ze se mi povedlo nekoho sehnat kdo je schopny neco vysit a muzu je vreje doporucit :-)

Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0

#18 Otmi

Otmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 15:36

A cena? ;)
  • 0

#19 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 17:58

Honyray: Ahoj díky za dobrej typ Sherlock Holmes :)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#20 VoTeP

VoTeP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 21:26

GeoBenediktCZ napsal/a:
Na základě dosavadních zkušeností jsem upravil možnosti. Doposud se mi nepodařilo odladit světlou verzi natolik, abych s ní byl sám spokojen. Taky jsem zrušil ještěrku, aby mohl být dolní nápis taky vycentrován a větší - tedy čitelnější, a také aby nebylo zasahováno do ofic loga GC.

Takže jestli zájem:
- černý podklad
- nápisy nahoře a dole libovolně, pro velikost písma max 9 znaků jeden nápis (ideálně nick a track číslo nebo třeba město)
- barva písma ideálka hnědá nebo jiná co mám dostupné barvy rozdílné od barev na logu
- Kus 100,- + doporučeně pošta 30, nebo osobně v Brně
- Nejhorší je to s časem, pracovně jsem dost vytížen, tzn. tak do 3 týdnů


K obrázku - ne, že si nás všichni zalogujete :D. Jinak zkušenosti s Benediktem super, všechno hladce proběhlo, takže můžu doporučit. Nášivka se mnou denně všude chodí a je pořád pěkná.
  • 0
Podpis? Ty to ještě neumíš? Prostě takhle ne... Křížeeek a kolečko!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama