Přejít na obsah


Fotka

geocoiny tatra


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#61 ostende

ostende

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 11:27

fremen.cz: o to mi prave slo, ze neni všechno o ceně materialu. Proto se mi nelibilo kdyz se Tatra a spol. pustili do vyrobce Czechoslovak Order of the White lion geocoin. Ted si to vyzkousel sam, a dostal se na podobnou cenu. S geo gadget pokracuje komunikace formou SZ...
  • 0

#62 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 14:52

kdybych nechal ty tatrovácké coiny udělat v Číně, tak jako u Czechoslovak Order of the White lion geocoin, dostanu se na úplně jiné ceny. celý geocoin se však vyrábí u nás z českých materiálů....
  • 0

#63 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 15:09

Ivus napsal/a:
Každopádně tři stovky za kus dřeva s plechem mi přijde dost...

Moje řeč.

tatra napsal/a:
..a pokud je to pro někoho kus dřeva s plechem tak prosím, ale myslím si,že takový coin tu ještě nebyl.

A co je to jiného? Běžný CWG s trekovacím číslem a kovovým štítkem... máš pravdu, takový tady ještě nebyl.
  • 0

#64 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 15:24

tatra napsal/a:
kdybych nechal ty tatrovácké coiny udělat v Číně, tak jako u Czechoslovak Order of the White lion geocoin, dostanu se na úplně jiné ceny. celý geocoin se však vyrábí u nás z českých materiálů....


To je zajímavé, že jiní kačeři se dostanou na cenu cca 220 až 250 Kč za coin a ještě na tom je zisk na to aby jim to zaplatilo starosti a čas s tím coinem strávený....
  • 0

#65 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 16:42

Tak to je úplná paráda. Obě bych chtěl vlastnit, 815 i 148 . Na obouch jsem stravil nějaký čas na opravách :D:D:D Naši vojáci v Afganistánu mají na tatře nápis Tatra nezná TALIbratra B)
  • 0

#66 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 17:03

prosím všechny, kdo by měli alespoň předběžně zájem, ať dají vědět na T138@seznam.cz díky
  • 0

#67 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 17:51

Tak a je hotovo, čekám na dva kousky 815 a 148 buk/nerez ;) Časem třeba přibudou bráškové 138 a 111 :D
  • 0

#68 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 17:56

ony ty tatry jsou každá jiná?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#69 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 17:58

:D:D:D
  • 0

#70 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 17:59

Jedna má čumák ..... :o
  • 0

#71 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 18:02

v prvním příspěvku tématu jsou dvě verze..jedna T-815 a jedna T-148...vzorky jsou s T-148 ale na výslovné přání jsem schopen udělat i s T-815
  • 0

#72 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 12:33

co by jste řekli na něco takového:

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#73 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 12:46

tatra napsal/a:
co by jste řekli na něco takového:

Vložený obrázek

Vložený obrázek


No žádnej zázrak teda.
Už tady jednou někdo zmiňoval ty zadní kola.
Na jedný straně tuplák a na druhý jen singl.
Docela zásadní chyba.
  • 0

#74 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 13:40

Zadní kola už má vystínovaný, ale co tam dělají ty kilogramy? Navíc - má to ostrý rohy. Mě se nelíbil ani ten první dřevěnej, protože jak jsem koukal ny ty naštípaný hrany dřevěnýho prvku, tak po chvíli trackování a několikerém navlhnutí a vysušení to nebude hezkej artikl. Tenhle tak jak je mi přijde nelogickej (kg?) a nebezpečnej.
  • 0

#75 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 17:05

DUsoft napsal/a:
Zadní kola už má vystínovaný, ale co tam dělají ty kilogramy? Navíc - má to ostrý rohy. Mě se nelíbil ani ten první dřevěnej, protože jak jsem koukal ny ty naštípaný hrany dřevěnýho prvku, tak po chvíli trackování a několikerém navlhnutí a vysušení to nebude hezkej artikl.
Tenhle tak jak je mi přijde nelogickej (kg?) a nebezpečnej.


Jak vystínovaný? Nejsou tam a je to paskvil......
  • 0

#76 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 17:22

Nechci rejpat, ale řešil si třeba tyto mince s Groundspeakem? Nijak se o toto téma (geocoiny obecně) detailněji nezajímám, ale napadá mě něco jako reklama. ;-) Třeba Jeep to měl kdysi dávno udělané oficiální cestou. ;-) Já jen, abys pak nenarazil na nějakej drobnej problém např. při objednávání ikonky. :) Ber to, please, jen jako drobnou radu. :)
  • 0

#77 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 20:11

chemic77 napsal/a:
Nechci rejpat, ale řešil si třeba tyto mince s Groundspeakem?

Nijak se o toto téma (geocoiny obecně) detailněji nezajímám, ale napadá mě něco jako reklama. ;-) Třeba Jeep to měl kdysi dávno udělané oficiální cestou. ;-) Já jen, abys pak nenarazil na nějakej drobnej problém např. při objednávání ikonky. :)

Ber to, please, jen jako drobnou radu. :)


To je neuvěřitelné, jak se z kovové mince za 120 Kč dokáže ve finále stát dřevěné kolečko s nalepeným kouskem plíšku za 300 ;-)

Ještě bych měl jedno doporučení, a to, vůbec si o podmínkách pro design a vydávání vlastních geocoinů něco přečíst, tedy, že by úpravu i provedení měl předem odsouhlasit GS, a také to, při kolika kusech je nárok na vlastní prefix a výsledně i ikonu ! (rozhodně to není "pár" kousků, jak úvodem vlákna zmiňuje pan podnikatel "tatra".

A teď, (a né že podle sebe soudím tebe), ale celé to tak na mě působí, že někdo z Tatry si v rámci reklamních předmětů chce nechat vyrobit coiny... na kterých si pak namastí vlastní kapsu.
  • 0

#78 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 22:12

tatra napsal/a:
co by jste řekli na něco takového:

Nelíbí - navzdory tomu, že k Tatře mám osobní vztah (anebo možná právě proto).
  • 0

#79 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 22:50

Autacek napsal/a:
... na kterých si pak namastí vlastní kapsu.

A ty mu to závidíš? Každé zboží má svou cenu a svého kupce. Buď si kapsu namastí nebo s nima zatopí a plíšky z popela dá do sběru.
Nikoho přece nenutí aby si to koupil. Ne?
  • 0

#80 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 7:22

Ten nový návrh mě příliš nezaujal. Víc se mi líbilo provedení dřevo-kov, i když ani to nebylo úplně dle mého gusta. Jestli to myslíš s posledním návrhem vážně, určitě si nech zkontrolovat angličtinu (pár Američanů v Tatře pracuje ;)). V textu je dost chyb. Pro inspiraci s výrobou se podívej na můj Fingerprint Geocoin v podpisu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama