Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Geocaching.com - postupy a nastavení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 9:48

Nikde jsem nenarazil na tomto fóru na diskuzi o serveru GC.com a tak ji zakládám,kdyby náhodou tady už bylo,prosím správce o smazání tohoto vlákna.Děkuji. Můj první začátečnický dotaz je : Jak mám uložit svou fotku do profilu na gc.com ... Mám ji tam jako nahranou,ale pořád je dole a nemůžu ji dostat do políčka Your Current Photo: ... pořád to chce nějakou re-registraci,ale jako kde,nebo co?
  • 0

#2 Larius

Larius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:04

Na hlavní stránce (nebo kdekoliv jinde) na gc.com zvolíš v levém menu YOUR PROFILE, potom nahoře vpravo Your Account Details a zde můžeš upravovat svůj profil, mj. i fotografii (Your Avatar and Photo) ;)
  • 0

#3 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:25

No to jo,já si ji tam nahrál tu fotku,ale nezobrazuje se mi ... V kolonce Your Avatar and Photo mám pořád ty šedé smailíky,ale když zvolím možnost Choose at už u avataru nebo u my photo,tak tam tu fotku mám pod Choose a New Photo: ... ale není u Your Current Photo: a nevím jak jí tam dostat ...
  • 0

#4 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:26

pokud se nepletu, tak tu fotku si tam můžou vložit jen PM, mě to dokud jsem neměla prémiovej membership taky nešlo
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:29

Johule

PM určitě být nemusíš. Viz třeba můj profil.
  • 0

#6 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:31

danhill81 napsal/a:
(No to jo,já si ji tam nahrál tu fotku,ale nezobrazuje se mi ... V kolonce Your Avatar and Photo mám pořád ty šedé smailíky,ale když zvolím možnost Choose at už u avataru nebo u my photo,tak tam tu fotku mám pod Choose a New Photo: ... ale není u Your Current Photo: a nevím jak jí tam dostat ...)


Zkus na to oftku, kterou mas pod "Choose a New Avatar" kliknout, nacte si ti jako "Your current avatar".
Kdyz ji mas tady nacetlou, klinutim ji smazes (Current (remove)).

Edit: to s tim current/remove bylo pro info, ze tim ji lze smazat, jen sem to napsal .. trochu nestastne.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:32

danhill81

Zkus to takhle:
http://www.geocachin...389#post_168389
Po výběru nesmíš zapomenout kliknout na šedé tlačítko "Select photo".

edit:
Na "Current (Remove)" už pak neklikej!
  • 0

#8 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 10:37

brazajar napsal/a:

danhill81 napsal/a:
No to jo,já si ji tam nahrál tu fotku,ale nezobrazuje se mi ... V kolonce Your Avatar and Photo mám pořád ty šedé smailíky,ale když zvolím možnost Choose at už u avataru nebo u my photo,tak tam tu fotku mám pod Choose a New Photo: ... ale není u Your Current Photo: a nevím jak jí tam dostat ...


Zkus na to oftku, kterou mas pod "Choose a New Avatar" kliknout, nacte si ti jako "Your current avatar".
Kdyz ji mas tady nacetlou, klinutim ji smazes (Current (remove)).



No jistě ... hotovo :) prostě stačí na tu fotku kliknout a je tam ...
Super ! Díky moc :)
  • 0

#9 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 14:22

Tak teď jsem si zaplatil těch 30USD za účet ... Jen nevím co se vlastně změnilo,krom toho,že si v mapě můžu vypínat co chi zobrazovat za keše ... Kde prosím najdu nějaké ty statistiky a celkovou mapu kde jsem byl a tak? Co vlastně teď můžu dělat více než s free verzí? ... Vůbec nevím :) Díky.
  • 0

#10 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 14:47

Na titulní straně tohoto webu se můžeš podívat na "základní informace a postupy, vhodné zejména pro nováčky (ale nejen pro ně)" Dozvěděl by ses pak něco tady: http://wiki.geocachi.../Premium_Member (takové zákazníky bych moc chtěl, co platí a předem si ani nezjistí, za co :-)
  • 0

#11 broookolice

broookolice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 14:55

Prosím moc poraďte mi mám disable cahce jak ji mám obnovit :( už mám vše znovu uložené a teď ji chci znovu dát do ready a nějak to nemůžu
  • 0

#12 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 15:19

broookolice napsal/a:
Prosím moc poraďte mi mám disable cahce jak ji mám obnovit :( už mám vše znovu uložené a teď ji chci znovu dát do ready a nějak to nemůžu


Zkus přidat log typu "Enable Listing" - viz http://wiki.geocaching.cz/wiki/Log
  • 0

#13 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 15:32

No,ale ať čtu jak čtu,nikde nic nemůžu najít o statistikách na profilu??? ( http://navigovat.mob...ing&IMI=/13.png )
  • 0

#14 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 15:49

Aaaa na něco jsem možná narazil ... Chápu dobře,že ty statistiky se dělají pomocí programu Geoget ???
  • 0

#15 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2010 - 16:21

danhill81 napsal/a:
Aaaa na něco jsem možná narazil ... Chápu dobře,že ty statistiky se dělají pomocí programu Geoget ???


GeoGet, GSAK, Skrýšotlač, MoZiGo a spousta dalších
  • 0

#16 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 17:05

Tak pomocí různých témat ve foru a odkazů se mi myslím úspěšně podařilo nainstalovat si Geoget,geojarry,autostat a ggstat ... Všechno vypadá,že je funkční.Jen bych teď potřeboval najít někoho,kdo by mě do toho trošičku zasvětil a řekl mi co dále s tímto programem můžu dělat,protože jsem z toho na první pohled nějaký zmatený a tak nevím na co vlastně mám klikat a kdž klinu,tak co to vlastně dělá. Prosím o pomoc,kdo poradí co dále s nainstalovaným geogetem? Děkuji!! Uvítal bych možná někoho ochotného se skypem,ať si nemusíme psát tady ...
  • 0

#17 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 18:23

Nevím kde začít ... první bych asi chtěl pomoci s tím,jak do geogetu dostat už nalezené keše...
  • 0

#18 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 19:58

Už se mi tam nějak automaticky načetly,ale zase jen ty včerejší ... Já tam chci všechny,jak to mám udělat?
  • 0

#19 Faix69

Faix69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 22:56

Včera jsem našel geocoin, která na geocaching.com nebyla odepsaná a je v držení někoho jiného. Jak mám v tomto případě postupovat?
  • 0

#20 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 22:57

Chvíli počkej, jestli to ten člověk v nějakém rozumném rozmezí zaloguje, případě mu pošli zprávu, kdy to má v plánu. :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama