Přejít na obsah


Fotka

Obama chce zrušit geocaching?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
76 odpovědí na toto téma

#61 reidy

reidy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:22

Je to pravda, nezaplacená GPS i mate !! Kolega jel do Popradu a zastavilo ho až auto POLIZEI a příslušník se slovy Ihre Dokumente !!
  • 0

#62 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:32

reidy napsal/a:
Je to pravda, nezaplacená GPS i mate !! Kolega jel do Popradu a zastavilo ho až auto POLIZEI a příslušník se slovy Ihre Dokumente !!


Hele, tak tohle ti už opravdu nezbaštím. Jako vím, že GPS umí leccos, ale aby tě vrátila o 70 let v čase zpátky, to už je fakt moc. ;)
  • 0
Retired slowcacher

#63 reidy

reidy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:35

wmh napsal/a:

reidy napsal/a:
Je to pravda, nezaplacená GPS i mate !! Kolega jel do Popradu a zastavilo ho až auto POLIZEI a příslušník se slovy Ihre Dokumente !!


Hele, tak tohle ti už opravdu nezbaštím. Jako vím, že GPS umí leccos, ale aby tě vrátila o 70 let v čase zpátky, to už je fakt moc. ;)



No ono aní né v čase jako spíš na druhou stranu....
  • 0

#64 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:35

wmh napsal/a:

reidy napsal/a:
Je to pravda, nezaplacená GPS i mate !! Kolega jel do Popradu a zastavilo ho až auto POLIZEI a příslušník se slovy Ihre Dokumente !!


Hele, tak tohle ti už opravdu nezbaštím. Jako vím, že GPS umí leccos, ale aby tě vrátila o 70 let v čase zpátky, to už je fakt moc. ;)


No pockej! To neni vtip! Tady nejde o to, ze by na Slovensku byli Nemci, ale o to, ze chyba je tak velka, ze te to klidne vezme misto do Popradu nekam do Nemec!
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#65 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:37

wmh napsal/a:

reidy napsal/a:
Je to pravda, nezaplacená GPS i mate !! Kolega jel do Popradu a zastavilo ho až auto POLIZEI a příslušník se slovy Ihre Dokumente !!


Hele, tak tohle ti už opravdu nezbaštím. Jako vím, že GPS umí leccos, ale aby tě vrátila o 70 let v čase zpátky, to už je fakt moc. ;)

Hlavně, aby to bylo vrátila zpátky a ne posunula do budoucna ...B)
  • 0

#66 reidy

reidy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:42

pes13 napsal/a:

wmh napsal/a:

reidy napsal/a:
Je to pravda, nezaplacená GPS i mate !! Kolega jel do Popradu a zastavilo ho až auto POLIZEI a příslušník se slovy Ihre Dokumente !!


Hele, tak tohle ti už opravdu nezbaštím. Jako vím, že GPS umí leccos, ale aby tě vrátila o 70 let v čase zpátky, to už je fakt moc. ;)

Hlavně, aby to bylo vrátila zpátky a ne posunula do budoucna ...B)


Dobudoucna, myslíš jako v sexmisi, jen ty, tvá GPS a miliony žen a krabiček.....
  • 0

#67 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:49

reidy napsal/a:

Dobudoucna, myslíš jako v sexmisi, jen ty, tvá GPS a miliony žen a krabiček.....


a nestacila by ta moje GPS a miliony krabicek??
  • 0

#68 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 14:29

Jako bacha na to logovani s budoucim datumem - takovy budu na svych kesich mazat! ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#69 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 14:34

to Mau Loftin : to máš nejakej starší model či co. Já to mám na 300 daleko menší - vyjíždí to pod USB konektorem. Parádní je na tom, že po zalogování foud it, to vyjede i daňové přiznání. Byl jsem to hned vyzkoušet venku a tak přináším obrázek přímo z terénu. Ale za tuhle Earth (Tmaň) to chtělo už 1 Jůro. přihrádka v tom podavači tam na to je. Uvidíme co to bude chtít za muti či mystery.
  • 0

#70 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 17:10

jakubkencl napsal/a:
to Mau Loftin : to máš nejakej starší model či co. Já to mám na 300 daleko menší - vyjíždí to pod USB konektorem. Parádní je na tom, že po zalogování foud it, to vyjede i daňové přiznání. Byl jsem to hned vyzkoušet venku a tak přináším obrázek přímo z terénu. Ale za tuhle Earth (Tmaň) to chtělo už 1 Jůro. přihrádka v tom podavači tam na to je. Uvidíme co to bude chtít za muti či mystery.


:) Fíha, ještě že jsem ten mincovník nepořídil, musím se poohlédnout po tom tvém novém modelu :) - jooo, pokrok nezastavíš......
  • 0

#71 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 17:19

Hele a jak maj vlastně řešený vybírání těch mincovníků? Jednou za čas se stavte do autorizovaného servisu, jinak se mincovník zaplní a nebudete moci nadále platit? :)
  • 0

#72 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 17:28

DangeMask napsal/a:
Hele a jak maj vlastně řešený vybírání těch mincovníků? Jednou za čas se stavte do autorizovaného servisu, jinak se mincovník zaplní a nebudete moci nadále platit? :)


Né né, to vše jde online - připojíš USB a oni se mince přesypou a pošlou. Případně to můžeš poslat e-mailem. Jen nevím, jak je to s rychlostí USB, kolik těch mincí zvládne za noc....
  • 0

#73 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 17:36

Jo tak proto GS sponzoroval vývoj USB 3.0 :D Já si říkal, co je to za divnou přenosovou rychlost 5c/d :D
  • 0

#74 Mademanof

Mademanof

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 20:46

Komerce nezná mezí. Máme starého Garmina IQue M3 a dokonce na takového stařečka začali dělat modul umožňující zpoplatnění. Dnes nám přišel poštou a jsme velice rozčarováni. Jednak nemáme samozřejmě GPS lokalizovanou do češtiny, takže jediný kompatibilní byl ten na Eura. To se nám to pěkně prodraží. No a pak ještě jedna horší věc - zatím se vyrábí pouze model na bankovky, na mince asi nebude.... To už je konec. Nejdřív prodáme auto, vyměníme Eura a ještě to chvilku zkusíme. Alespoň pár keší.....
  • 0
Přání je otcem myšlenky.

#75 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 22:37

Witko&Wendy napsal/a:
Výhoda je bluetooth gps modul k telefonu. Jelikož se taková věc v Usa nevyskytuje tak příjem signálu z modulů nebude zpoplatněn!!!

To jen do doby, než Obama dupne na Finy a donutí Nokii zpoplatnit i to ;)
  • 0

#76 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 22:39

Mau Loftin napsal/a:

DangeMask napsal/a:
Hele a jak maj vlastně řešený vybírání těch mincovníků? Jednou za čas se stavte do autorizovaného servisu, jinak se mincovník zaplní a nebudete moci nadále platit? :)


Né né, to vše jde online - připojíš USB a oni se mince přesypou a pošlou. Případně to můžeš poslat e-mailem. Jen nevím, jak je to s rychlostí USB, kolik těch mincí zvládne za noc....


Jeste, ze tak, online se jeste da snest, uz jsem se bal, ze ty penize budem muset nosit osobne nekam na pobocku.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#77 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 6:28

Dovoluji si téma zamknout, Apríl nám už skončil a nyní se budeme zase věnovat řádným a "vážným" věcem. :)

Děkuji všem za "podporu" ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama