Přejít na obsah


Fotka

kešerský "facebook"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 rypadlo

rypadlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 8:05

Ostravacek napsal/a:

Zegga napsal/a:

rypadlo napsal/a:důvot


u svatého kačera pod GPS nebem.... :o:o:o


To je jako svatba!
Slyším D, píšu T ... :D :D :D

P.S. Ty wole ... :o



Nejsem pětiletej kačer,kterej neví jaký se tam píše písmeno, v rychlosti jsem to tam prostě vypustil z hlavy. Asi toho máte hodně na práci když projíždíte témata a opravujete chyby, radši se držte tématu.
Ale uznávam, chyba to byla.
  • 0
Garmin Etrex 30 Samsung Galaxy S II+c:geo

#22 elimira

elimira

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 9:52

http://geocacherblogs.com bezi na wordpressMU kdysi jsem mel podobne myslenky rozchodit podobny blogovaci portal, ale preslo me to (zatim ;)) toto je dle vzhledu delano na koleni bez spetky smyslu, bez snahy o kvalitu (nevalidni, bez designu, ...) jen pro nasazeni adsense reklam u me toto nema absolutne duveru, dokud to nebude trosku vypadat, nebude to mit kontakty na tvurce,... ono i stari domeny (od 1. 4. 2010) neco o projektu vypovida :D
  • 0

#23 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 10:06

Snad to nevyzni jako reklama, fakt z toho nic nemam B) - to tricko se da objednat tady, ruzne barevne kombinace mozne, cena 15 liber (uznavam, ze to neni nejlevnejsi), postovne zdarma.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#24 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 10:13

Takže z druhé strany barikády - FB používám. Kolega kačer udělal regionálni skupinu, chodíme tam jen více méně známí. Nyní cca 75 členů. Jsme vesměs místní, plánujeme tam společné výjezdy, eventy, přehledně "četojeme" a řešíme případné problémy na místní úrovni. Je myslím zbytečně řešit náš místní problém tady na foru. Tak a teď do mě.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#25 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 10:52

radvoj napsal/a:
Takže z druhé strany barikády - FB používám.
Kolega kačer udělal regionálni skupinu, chodíme tam jen více méně známí. Nyní cca 75 členů. Jsme vesměs místní, plánujeme tam společné výjezdy, eventy, přehledně "četojeme" a řešíme případné problémy na místní úrovni. Je myslím zbytečně řešit náš místní problém tady na foru.
Tak a teď do mě.

Dneska je moderní být odpůrcem FB, zitra to bude neco jiného.;)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#26 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 10:55

lukabike.com napsal/a:
Dneska je moderní být odpůrcem FB, zitra to bude neco jiného.;)

No, pro me je to moderni od cca 2005, kdy jsem dostal prvni pozvanku. B) Ale to je jedno - nikomu to nevyvracim, nikoho nepranyruju - jen jsem si v tomhle kontextu na to tricko vzpomnel. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#27 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 13:05

Kdyby někdo chtěl jít do toho trička (zjistil jsem ceny u jedné regionální firmy), tak pošlete SZ, pokud by bylo dost zájemců, zařídil bych to (já bych do toho šel, ale ne sám-je to dost peněz při jednom triku). Ceny jsou vždy za jedno triko při určitém odebraném počtu plus triko za 69,-Kč - sítotiskem příprava 500,- Kč tisk 1 ks - 20,- Kč 1ks - 520,- 2ks - 270,- 5ks - 120,- 10ks - 70,- 20ks - 45,- 30ks - 37,- - řezaná nápis - tzv flock příprava 200,- Kč zhotovení 1 ks 80,- Kč 1ks - 280,- 2ks - 180,- 5ks - 120,- 10ks - 100,- 20ks - 90,- 30ks - 87,- triko stojí 69,-
  • 0
Don't panic!

#28 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 13:20

A nebo taky: tričko - 69,- pevnější papír na šablonu - pár korun barva na textil - do 100 ,- ;)
  • 0

#29 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 13:45

Chryseis napsal/a:
A nebo taky:
tričko - 69,-
pevnější papír na šablonu - pár korun
barva na textil - do 100 ,-
;)

To jo, pokud bych nebyl dočista levej ;)
Ale možná moje školoupovinné děti by to zvládly - ve škole dělají furt nějaké takové blbosti :)
  • 0
Don't panic!

#30 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2010 - 15:22

Kdyz uz tady mluvite o tom Facebooku, myslim, ze by nebylo od veci tady zduraznit nektera jeho nebezpeci (je to s CZ titulky):



Tak bacha! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#31 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2010 - 15:44

hplus napsal/a:
Kdyz uz tady mluvite o tom Facebooku, myslim, ze by nebylo od veci tady zduraznit nektera jeho nebezpeci (je to s CZ titulky):
Tak bacha! B)


Tak to mě dostalo. :D
Jo, jo, Facebook byl bezva - dávala jsem tam dětem fotky z akcí, videa z vystoupení...a dnes jsem otrávená z toho, který kamarád kamaráda kamaráda nějakého mého žáka si mě zase přidá a co teprve mazat 50 emailů denně s komentováním fotek. Ani chat nebyl takovej hnus velebnosti.B).
  • 0

#32 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2010 - 16:17

hplus napsal/a:


Dobrý video.

Zrovna jsem se koukal na nejnovější díl South Parku (S14E04) - už je uploudnutej s titulkama (link nechci sem dávat, ale kdo hledá najde).
Je v něm dobře popsaná závislost na Facebooku.
Druhá půlka toho dílu je blbost, ale předposlední scéna je výborná.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#33 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2010 - 21:11

hplus napsal/a:
Kdyz uz tady mluvite o tom Facebooku, myslim, ze by nebylo od veci tady zduraznit nektera jeho nebezpeci (je to s CZ titulky):



Tak bacha! B)


Tak to mě fakt pobavilo :-) Hned jsem to poslala synovi, před týdnem mi sám řekl, abych se přihlásila na facebook, protože on už icq skoro nepoužívá, tak abychom si mohli pokecat :-)
  • 0

#34 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 22:57

bella-donna napsal/a:

hplus napsal/a:
Kdyz uz tady mluvite o tom Facebooku, myslim, ze by nebylo od veci tady zduraznit nektera jeho nebezpeci (je to s CZ titulky):
Tak bacha! B)


Tak to mě dostalo. :D
Jo, jo, Facebook byl bezva - dávala jsem tam dětem fotky z akcí, videa z vystoupení...a dnes jsem otrávená z toho, který kamarád kamaráda kamaráda nějakého mého žáka si mě zase přidá a co teprve mazat 50 emailů denně s komentováním fotek. Ani chat nebyl takovej hnus velebnosti.B).


Zatraceně,to se mi stává taky...mě teda kontaktují tvorové ze sousedního webu,které jsem v životě nevíděla,ale ostatní je v přátelích mají taky.Má na účtě taky pár zahraničních magorů,kteří mě splašili kdoví kde....
S tou GC ksichtoknížkou to zkusím...
  • 0
Králík vás vidí!

#35 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 7:37

http://www.ceknito.cz/video/442960
  • 0

#36 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 13:43

dr.vota napsal/a:
http://www.ceknito.cz/video/442960

Pekny video (takhle k obedu) - a ted utikej nakrmit svoje medvide! :P
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama