Přejít na obsah


Fotka

GC267PF - Udoli vietcongu (příklad chování "mladých" kačerů)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
33 odpovědí na toto téma

#21 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:00

Ehm, co že je špatně na slově "kamkoli"? http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=760 Když už tě někdo upozorní na problém s gramatikou, tak si tu učebnici češtiny napřed otevři, než zkusíš vrátit úder ;)

A ano, vyletím jako čertík z krabičky, kdykoliv/kdykoli někdo někde jakkoliv/jakkoli omlouvá prznění češtiny a fakt, že jsem těžce mimo téma (a jsem si toho vědoma), mi v tom nezabrání. Netřeba mě na to upozorňovat ;)
  • 0

#22 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:11

vin-lin napsal/a:

Zegga napsal/a:
Přesně tak. Hint není srabáctví a berlička, hint je v civilizaci ochrana před mudly a v přírodě ochrana před rozrytím. Jen to chce i mozek při jeho specifikaci. Hint: "kam se asi tak mikro může vejít" je k pláči. Milý ownere, KAMKOLI!!!. Naopak hint metr vysoko, v železné trubce, magnet, u paty skály a popř. fotohint je fajn. Kvalitu keše nesníží, vždyt na místě jste. Jen svůj čas, místo rytí kde se dá, venujete pohodové návštěvě zajímavého místa.


Napřed si zkontroluj své texty a po té teprve upozorňuj druhé!!!


Ty ale musíš být kus pitomce...

Jakpak se dle Tebe píše kamkoli?

PS: Občasná absence diakritiky je způsobena nutností střídání psaní s ní a bez ní.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#23 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:16

Smarja to je zas tema...jeden napise o rozrytem terenu a spousta nemyslicich prudicu se prida :o) Ono to vetsinou neni nikdy tak horke jak to dokazou prudici na netu nafouknout. Tahle stadni nenavist a kritika me strasne stve, normalne tyhle diskuse ignoruju, ale zrovna memam v praci nic dulezitejsiho, tak pridam svuj nahled na vec... Uvedomujete si jak smesne je zabuceni jednoho vola a stado co se hned prida s "opravnenou" kritikou jednoho vyvoleneho ubozaka? Je uplne jedno jestli se zacne bucet o hrebicich ve stromu, rozhrabanem terenu, nebo blbem listingu... Berte to tak, ze jarni trava roste rychle a co rozrwje bota kacera zamaskuje behwm tydne...a pokud ne deje se meco strasneho? Jednou jsem si psal na tohle tema s dolarovym lukasem...napsal mi moc peknou vec "lesu preci trocha prohrabani hliny jen prospeje, kdyz se to neprehani" A i kdyby to tady vypadalo dal divne a udupane., mate pocit ze to je jedina takova kes? Vcetne tech zaslouzilych...jak casto se hleda po geostezkach? Nebo jsou mladi kluci nevitani mezi postarsimy zaslouzilymi kacery? Jsou mlady a blby, jak se rika, coz nikdo z nadavacu jiste niky nebyl co? Radej pojdme lovit, odeslu tohle, prepinam na GCzII, zamknu merici vuz a jdu na kes co tu mam 300m :o) Lovu (i lovu blbych kesi) zdar :o)
  • 0

#24 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:17

vin-lin napsal/a:A navíc si myslím, že tu nejsi od toho, aby si hodnotil gramatiku.
Tvá reakce vypovídá o tom, že patříš mezi ty co se k přírodě nechovají zrovna nejlíp. Potrefená husa vždy zakejhá. Tímto tě nechci urazit. Nechci tě tímto naštvat. Pouze podotýkám, že tvá reakce je mimo původní záměr této diskuze.


Od čeho tu jsem a nejsem si dovolím posoudit sama. Má reakce vypovídá o tom, že mi vadí prznění českého jazyka. O mém vztahu k přírodě nevypovídá vůbec nic. Naopak Tvá reakce vypovídá cosi o velikosti Tvého přirození, čímž Tě urazit chci a za sebe tuto debatu končím.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#25 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:38

[quote]Zegga napsal/a:
[quote]vin-lin napsal/a:
[quote]Zegga napsal/a:
Přesně tak. Hint není srabáctví a berlička, hint je v civilizaci ochrana před mudly a v přírodě ochrana před rozrytím. Jen to chce i mozek při jeho specifikaci. Hint: "kam se asi tak mikro může vejít" je k pláči. Milý ownere, KAMKOLI!!!. Naopak hint metr vysoko, v železné trubce, magnet, u paty skály a popř. fotohint je fajn. Kvalitu keše nesníží, vždyt na místě jste. Jen svůj čas, místo rytí kde se dá, venujete pohodové návštěvě zajímavého místa.[/quote]

Napřed si zkontroluj své texty a po té teprve upozorňuj druhé!!![/quote]

Ty ale musíš být kus pitomce...

Jakpak se dle Tebe píše kamkoli?

Obvykle se za vykřičníky nepíše ještě tečka.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#26 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:41

Zegga napsal/a:

vin-lin napsal/a:A navíc si myslím, že tu nejsi od toho, aby si hodnotil gramatiku.
Tvá reakce vypovídá o tom, že patříš mezi ty co se k přírodě nechovají zrovna nejlíp. Potrefená husa vždy zakejhá. Tímto tě nechci urazit. Nechci tě tímto naštvat. Pouze podotýkám, že tvá reakce je mimo původní záměr této diskuze.


Od čeho tu jsem a nejsem si dovolím posoudit sama. Má reakce vypovídá o tom, že mi vadí prznění českého jazyka. O mém vztahu k přírodě nevypovídá vůbec nic. Naopak Tvá reakce vypovídá cosi o velikosti Tvého přirození, čímž Tě urazit chci a za sebe tuto debatu končím.


:D:D:D Tak teď jsi mi to nandala.....:D:D:D
No nic, ty jsi tak omezená, že další diskuze s tebou nemá cenu......
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#27 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:45

Chryseis napsal/a:
Ehm, co že je špatně na slově "kamkoli"? http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=760 Když už tě někdo upozorní na problém s gramatikou, tak si tu učebnici češtiny napřed otevři, než zkusíš vrátit úder ;)

A ano, vyletím jako čertík z krabičky, kdykoliv/kdykoli někdo někde jakkoliv/jakkoli omlouvá prznění češtiny a fakt, že jsem těžce mimo téma (a jsem si toho vědoma), mi v tom nezabrání. Netřeba mě na to upozorňovat ;)


Za vykřičníky se obvykle tečka nepíše.......
A nevadí mi, že mě někdo upozorní na chybu, ba naopak, pač je to naprosto v pořádku.
Ale nechápu proč mě má někdo nazývat hovadem jen proto, že jsem se splet ve slově.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#28 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:53

proč si nehoníte ego někde jinde? proč si musít navzájem nadávat a urážet se? nemužete si to vyřikat někde jinde? třeba si dejte sraz a zanadávejte si přímo do očí, ale neotravujte tím prosím ostatní :( vím, jsme jenom lidi a pod rouškou anonymity, tak proč toho nevyužít a nedokázat si jak je kdo "dobrej" :(
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#29 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:53

vin-lin napsal/a:Za vykřičníky se obvykle tečka nepíše.......
A nevadí mi, že mě někdo upozorní na chybu, ba naopak, pač je to naprosto v pořádku.
Ale nechápu proč mě má někdo nazývat hovadem jen proto, že jsem se splet ve slově.....


Ono se moc mlčet nedá, zvlášť když se tak pěkně vracíš k tématu. S označováním dobytek a hovado jsi tu začal Ty. Ono je to adekvátní k tomu že někdo převrátil kámen? Bohužel tam bylo 20 kačerů a každý obrátil pouhé tři, jenže každý jiné tři a máme rozryto.

Pokud je dobytek a hovado adekvátní k převrácení kamene, pak mi to přijde poměrně srovnatelné s "rozritím".
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#30 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 12:04

Zegga napsal/a:

vin-lin napsal/a:Za vykřičníky se obvykle tečka nepíše.......
A nevadí mi, že mě někdo upozorní na chybu, ba naopak, pač je to naprosto v pořádku.
Ale nechápu proč mě má někdo nazývat hovadem jen proto, že jsem se splet ve slově.....


Ono se moc mlčet nedá, zvlášť když se tak pěkně vracíš k tématu. S označováním dobytek a hovado jsi tu začal Ty. Ono je to adekvátní k tomu že někdo převrátil kámen? Bohužel tam bylo 20 kačerů a každý obrátil pouhé tři, jenže každý jiné tři a máme rozryto.

Pokud je dobytek a hovado adekvátní k převrácení kamene, pak mi to přijde poměrně srovnatelné s "rozritím".


Ano, s tím jsem začal já.
Myslel jsem to spíše obecně.....
A nemyslel jsem tím rozhodně převrácení kamenů, ale polámané větve atd...

P.S.: A co čárka? Jasně, chybička se vloudila, chápu...Nazývat tě hovadem nebudu....:)
Ale nechme toho, nemá to cenu. Pokud jsem se tě nějak dotkl, tak se ti omlouvám.;)
A zatím, že kdo ničí přírodu, ať už jakkoli, tak je hovado, si zkrátka stojím.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#31 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 12:28

sovidoupe napsal/a:

Uvedomujete si jak smesne je zabuceni jednoho vola a stado co se hned prida s "opravnenou" kritikou jednoho vyvoleneho ubozaka?


Prosím..???!
Óóó, pane Nejdokonalejší, prosím za prominutí, že jsem započal diskusi o tom, jak se někdo chová k přírodě. Mělo to být i trochu ponaučení pro ostatní "mladé", kteří si možná právě tady všimli obecného nesouhlasu s chováním jiných vůči přírodě. I kdyby si jen jeden z tebou tak milovaného stáda uvědomil, že se pro bod nerozrývá kus lesa, ať už je, jaký je, a kde je, jsem rád. Třeba na popud jednoho vyvoleného ubožáka nebude rozrytý další kus lesa. Ale nevím, zda jsi vůbec pochopil podstatu tohoto "vlákna"...

Nechám ti ještě prostor, aby ses mohl vybučet na můj příspěvek tobě a pak vlákno zamknu, protože se to tady zvrhlo do nenávisti a to jsem nechtěl.

Pro ostatní:


Prosím vás o slušnost a ohleduplnost, nejsme přece nepřátelé!
  • 0

#32 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 14:11

Přece není pravdou to, že lesy ničí pouze mladí kačeři...... A navíc je jedno zda je mladej či starej, důležitý je, aby se to více nedělo ne......
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#33 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 14:17

Zamkněte to někdo....
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#34 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 14:29

Jestli mi chce někdo něco, tak přes SZ. Tady se ukázala "elita"...
...tohle blití zamykám.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama