Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Blokovany ucet na GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#1 borecteam

borecteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 18:28

Kdyz se chci prihlasit na GC.com, hlasi mi to: "This user account has been locked." Stalo se to pote, co jsem pouzil aplikaci Skrysotlac. Jak tuto situaci resit?
  • 0

#2 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 19:03

Podobný problém se mi také stal (stahování více keší přes GeoJarry). Stačilo počkat přibližně 30 minut.
  • 0

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 20:10

Už se mi párkrát stalo, že když jsem stahoval keše přes Geojarry, tak to vyhodilo hlášku, že jsem asi superman, že umím tak rychle klikat nebo používám nějaký ten program na tahání dat. Vždy to na nějaký čas zablokovalo přístup na web, ale po určité době to zase jede... začali tím otravovat před pár týdny po změně stránek:( Tak snad to budou řešit jen dočasným zamezením přístupu, jinak bych si asi musel hledat jiný koníček :D
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 20:26

weri napsal/a:
Už se mi párkrát stalo, že když jsem stahoval keše přes Geojarry, tak to vyhodilo hlášku, že jsem asi superman, že umím tak rychle klikat nebo používám nějaký ten program na tahání dat.
....


Můžeš nějak upřesnit rozsah stahování a tak ?

Uživatelů GJ je spousta a bylo by dobré vědět, kde je limit.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 20:33

kolombo napsal/a:

weri napsal/a:
Už se mi párkrát stalo, že když jsem stahoval keše přes Geojarry, tak to vyhodilo hlášku, že jsem asi superman, že umím tak rychle klikat nebo používám nějaký ten program na tahání dat.
....


Můžeš nějak upřesnit rozsah stahování a tak ?

Uživatelů GJ je spousta a bylo by dobré vědět, kde je limit.


Je pravda, že servítky v množství stahovaných dat jsem si nikdy nebral, takže tuto hlášku jsem viděl při větších stahováních, jako třeba naposledy listingy všech keší ze Zlínského kraje, což bylo tuším něco kolem 700 kousků. :)
Ale mohu uklidnit, že takové běžné akce jako stahování dat pro statistiku nebo stahování nových keší bylo vždy bez problému...
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 borecteam

borecteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 20:51

Blokovany to mam uz od vcerejska. Stahoval jsem neco pres tisic a nekdy pred koncem se to kouslo... Behem stahovani jsem jeste brouzdal po GC.com. Co mam udelat, aby byl ucet obnoven?
  • 0

#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 21:00

borecteam napsal/a:
Blokovany to mam uz od vcerejska. Stahoval jsem neco pres tisic a nekdy pred koncem se to kouslo... Behem stahovani jsem jeste brouzdal po GC.com. Co mam udelat, aby byl ucet obnoven?


Kontaktovat groundspeak, co jineho. ;)
  • 0

#8 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 21:01

př posledním změně na GC jsem se naštval a koupil si PM a už to neřeším
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#9 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 21:05

Dobre vam tak B)
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 22:06

borecteam napsal/a:
Blokovany to mam uz od vcerejska. Stahoval jsem neco pres tisic a nekdy pred koncem se to kouslo... Behem stahovani jsem jeste brouzdal po GC.com. Co mam udelat, aby byl ucet obnoven?

Koupit si PM a nastavit PQ
  • 0

#11 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 22:31

Pokud se nedostane do svýho účtu, těžko si koupí PM. ;]
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#12 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 1:34

jenze ty PQ taky nejsou dokonale a hlavne nekdy to prijde hned a jindy za X hodin .. a ja kdyz neco chci hned ted tak me PQ obvykle nezachrani ..
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#13 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 6:06

Jn to me taky PQ stve ze někdy dojde hned a jindy třeba i druhý den :(
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 7:35

Nevím, proč jsou všichni z těch PQ out!? Za celou dobu jsem neměl sebemenší problém s příjmem PQ (používám samostatný email účet na gmail.com), co jsem si naklikal za pár minut a většinou obratem bylo ve schránce... a teď když prý zvýší počet keší na 1000 v jedný PQ tak není co řešit. Mám nastavený denní aktualizace Prahy a postupný aktualizace Středočeskýho kraje. Pokud plánuji výpravu na víkend mimo hranice Středočeského kraje pošlu si PQ s kešema kolem trasy. No a GJ taky občas použiju, ale na rychlou aktualizaci pár keší na víkend. Celou republiku si jen aktualizuji o nové keše v samostatné PQ. Když to konto GS neodblokuje po pár hodinách, tak bych jim napsal. Stejně maximálně napíšou, že ti ho neodblokujou a budeš si muset založit nové.
  • 0

#15 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 7:56

Třeba proto, že někteří fungují jinak než přes PQ ? Že nemají outdoor GPS, ale fungují přes PDA ? Že chtějí mít i obrázky, aktuální logy, že si chtějí řešit a ukládat finální souřadnice, a jinak pracovat s jednotlivýma listingama ? Je mnohem přívětivější na toto použít SW, než importovat PQ a stejně muset znovu vše stáhnout, pokud člověk potřebuje výše jmenované. I když jsem PM, přesto PQ používám minimálně, páč mi vůbec nevyhovují. A když to člověk bere s rozumem a aktualizuje si jen nové nebo plánované keše, není co řešit.
  • 0

#16 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 9:56

MedoMys napsal/a:
když to člověk bere s rozumem a aktualizuje si jen nové nebo plánované keše, není co řešit.

No právě, s rozumem. Viz. pár příspěvků zpět o stahování tisíce listingů.
  • 0

#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 10:12

MedoMys napsal/a:
.....
A když to člověk bere s rozumem a aktualizuje si jen nové nebo plánované keše, není co řešit.


Asi jediné větší aktualizace pro NE-PM jsou, když si chci vygenerovat nové POI body. Řekl bych, že na to je opravdu lepší používat PQ.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#18 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 10:20

borecteam napsal/a:
Stahoval jsem neco pres tisic a nekdy pred koncem se to kouslo...

A k čemu je to dobré? To bude nějaký hypermegakombajn? Než se k některým dostaneš, budou archive, disable, nebo úplně někde jinde.
  • 0

#19 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 10:22

BellaUH napsal/a:

borecteam napsal/a:
Stahoval jsem neco pres tisic a nekdy pred koncem se to kouslo...

A k čemu je to dobré? To bude nějaký hypermegakombajn? Než se k některým dostaneš, budou archive, disable, nebo úplně někde jinde.


To jsem se ptal kolegy taky, když stahoval asi 6000 keší. Odpověď byla: "No abych je měl". Tak si to přeber :D
  • 0

#20 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 10:22

On takovej Sobík je z těch šťastlivců, kterým PQ fungují bez problému. Mě třeba Pq prostě blbli, že jednou přišli ok, někdy za hodinu-dvě, někdy za den a někdy vůbec. Obzvlášť pokud jsem vygeneroval dvě pq hned po sobě, tak tá druhá nikdy nedošla. Což byla občas prekérka a tak jsem byl více-méně "donucen" používat geojarry, jinak bych měl přístup ke keším uplně mizerný. No a ten problém se s Groundspeakem řešil cca. 14 dní, než to začalo chodit v pořádku
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama