Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Blokovany ucet na GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#21 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2010 - 10:59

Rufuc napsal/a:
On takovej Sobík je z těch šťastlivců, kterým PQ fungují bez problému. Mě třeba Pq prostě blbli, že jednou přišli ok, někdy za hodinu-dvě, někdy za den a někdy vůbec. Obzvlášť pokud jsem vygeneroval dvě pq hned po sobě, tak tá druhá nikdy nedošla. Což byla občas prekérka a tak jsem byl více-méně "donucen" používat geojarry, jinak bych měl přístup ke keším uplně mizerný.
No a ten problém se s Groundspeakem řešil cca. 14 dní, než to začalo chodit v pořádku


Z osobni zkusenosti a zkoumani musim rict, ze mnohdy je problem spise v emailu, ktery to blokne nebo necha nekde mimo, nez v PQ samotnem. Ano, ne vzdy, ale vetsinou to je skutecne emailem.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2010 - 11:12

No ja za ta leta zazil mnohokrate, ze problem nebyl v mem mailu na mem postovnim serveru, ale trcelo to u Groundspeaku. Pravda je, ze posledni rok byl problem snad jen kolem upgradu serveru, jinak to chodilo dobre. Ale pred tim jsem zazil nekolikrat, ze to chodilo prachmizerne. Ono se staci podivat na hlavicky toho dosleho mailu, tam je zaprotokolovany kazdy pruchod kazdym postovnim serverem, takze je pak naprosto prokazatelne, kde to kdy a jak dlouho trcelo.
  • 0

#23 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2010 - 11:18

HaLuMa: Tak na to se schválně mrknu... U mě to asi nebyl problém s emailem, protože jsem zkoušel několik poštovních schránek na různých serverech se stejným výsledkem. Po těch 14 dnech jsme vyskoušeli restartovat Pq a asi to zabralo, protože už to chodí jak má. Žil jsem v domněnce, že resetování Pq znamená vyresetovat v profilu celou tu službu, ale podle toho, že po restartu mi došla na email my finds pq, tak asi se to týká jenom toho..No hlavně že už to jede
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#24 Consolador

Consolador

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2010 - 9:55

A jak to teda nakonec dopadlo? Účet už je funkční nebo není? Mám totiž kamaráda se stejným problémem, který mu přetrvává už tři dny... :(
  • 0

#25 2pirko

2pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2010 - 18:20

Hele me by to taky zajimalo, jak dlouho to trva. Uz jsem napsal email na groundspeak a ucet mam furt bloklej. Kdo se hergot bude ted starat o kesky, co jsem zalozil?
  • 0

#26 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2010 - 19:33

2pirko napsal/a:
Hele me by to taky zajimalo, jak dlouho to trva. Uz jsem napsal email na groundspeak a ucet mam furt bloklej. Kdo se hergot bude ted starat o kesky, co jsem zalozil?


2pirko

Member Since: Wednesday, November 26, 2008
Last Visit: Friday, April 23, 2010
Status: Banned Member
E-Mail Address: The "send message" feature is disabled because this user is currently banned.

To opravdu nepotěší. Jsem zvědavý jak dopadneš s odblokováním.
  • 0

#27 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2010 - 23:13

a BM mají po statistikách, možná se to týká i PM s nadměrnou těžbou dat přes GJ nebo Skrýšotlač.... :@
  • 0

#28 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1094 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2010 - 5:00

Trauma_Zero napsal/a:
a BM mají po statistikách, možná se to týká i PM s nadměrnou těžbou dat přes GJ nebo Skrýšotlač.... :@

ale to víš, že ne, jen musíš inteligentně stahovat data... já včera aktualizoval 500 keší a no problem... a pak jsem dělal i statistiky...
  • 0

#29 2pirko

2pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2010 - 5:09

mirotiro napsal/a:

Trauma_Zero napsal/a:
a BM mají po statistikách, možná se to týká i PM s nadměrnou těžbou dat přes GJ nebo Skrýšotlač.... :@

ale to víš, že ne, jen musíš inteligentně stahovat data... já včera aktualizoval 500 keší a no problem... a pak jsem dělal i statistiky...


Tak poradte, co znamena "inteligentne stahovat"? Uz mi odpovedeli z groudspeaku, BM a PM se v techto pripadech posuzuje stejne.
  • 0

#30 borecteam

borecteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 16:42

Slibil jsem, ze nbudu pouzivat skrysotlac, ktere nadmerne zatezuji jejich stranky a protoze to bylo poprve, tak mi to odblokovali...
  • 0

#31 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:17

Když to tady čtu, tak se mi vůbec nelíbí představa, že si stáhnu nějaké ty keše přes geojarry a budu mít banána. Už jste někdo přemýšlel o tom, jak nadále používat geojarry a vyhnout se banu za zatěžování serveru? Mě jako první napadlo si založit ještě jeden účet a ten používat na stahování keší (i když nevím, jestli by byl ban jen na konkrétní účet nebo účty se stejnou IP, které zatěžovali GC.com)... nebo má někdo jiný nápad? :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#32 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:21

nebo má někdo jiný nápad?


Prestat krast data?!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#33 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:25

polerok napsal/a:

nebo má někdo jiný nápad?


Prestat krast data?!


To záleží na úhlu pohledu, co je kradení dat :)

Nebo položím otázku jinak. Jak to udělat, abych mohl používat geojarry a nedostal ban;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#34 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:27

To záleží na úhlu pohledu, co je kradení dat :)


GJ = porusovani podminek GS = kradeni dat.....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:31

polerok napsal/a:
GJ = porusovani podminek GS = kradeni dat.....


A kdo lze, ten krade? :o Miluji tyhle zkratkovite uvahy...
  • 0

#36 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:32

polerok napsal/a:

To záleží na úhlu pohledu, co je kradení dat :)


GJ = porusovani podminek GS = kradeni dat.....


Ok, tak už od tebe víme, že všichni uživatelé geojarry jsou zloději. Ale nějaká rada na řešení situace asi nebude, co...
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#37 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:34

HaLuMa napsal/a:

polerok napsal/a:
GJ = porusovani podminek GS = kradeni dat.....


A kdo lze, ten krade? :o Miluji tyhle zkratkovite uvahy...


Sam mas na webu GG napsano, ze tam GJ mit nechces, takze to asi tak moc ciste nebude co ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#38 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:39

Ok, tak už od tebe víme, že všichni uživatelé geojarry jsou zloději. Ale nějaká rada na řešení situace asi nebude, co...


Zadna neni, protoze neexistuje... Muzes se tak maximalne chovat rozumne a nestahovat brutalni seznamy, nicmene jak je vidno, GS docela solidne snizuje limity pristupu. To ze si zalozis na to specialni ucet Ti taky nepomuze, protoze kdyz zablokuji 5 uctu behem tydne z jedne(2) IP tak jim to "urcite nedojde"... PQ je jedina legalni cesta a pokud potrebujes skutecne extra data, ktree v PQ nejsou - vim jenom o prilozenych obrazcich - tak u te jedne, 2, kde to skutecne potrebujes (FOTOHINT atd) si ten obrazek rucne stahnout...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#39 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:47

polerok napsal/a:

Ok, tak už od tebe víme, že všichni uživatelé geojarry jsou zloději. Ale nějaká rada na řešení situace asi nebude, co...


Zadna neni, protoze neexistuje... Muzes se tak maximalne chovat rozumne a nestahovat brutalni seznamy, nicmene jak je vidno, GS docela solidne snizuje limity pristupu. To ze si zalozis na to specialni ucet Ti taky nepomuze, protoze kdyz zablokuji 5 uctu behem tydne z jedne(2) IP tak jim to "urcite nedojde"... PQ je jedina legalni cesta a pokud potrebujes skutecne extra data, ktree v PQ nejsou - vim jenom o prilozenych obrazcich - tak u te jedne, 2, kde to skutecne potrebujes (FOTOHINT atd) si ten obrazek rucne stahnout...


Ten druhý účet byla první věc, co mě napadla, určitě to máš pár svých masařek.

Ale k věci. S PQ mám špatnou zkušenost. Vyžádám si ho a pak čekám, čekám a čekám. Někdy za hodinu, někdy za dvě, někdy až druhý den. Ano, vím o tom, že ty s tím problémy nemáš, ale já jo.
Proto se mi líbí řešení v podobě geojarry, že si vyberu co potřebuju a stáhnu HNED, výsledek je během pár sekund až minut podle velikosti připraven k narvání do navigace.

Ještě před používáním geogetu a geojarry jsem jel s kamarádkou na hurá akci do Paříže a od nápadu na výlet do odjezdu uplynulo jen pár dní, takže to bylo vše hodně ve spěchu. Bylo docela hektické, když jsem tři dny před odjezdem zažádal o PQ a ještě půlden před odjezdem jsem ho neměl. S geojarry bych tohle vyřešil během chvilky. Proto můj odpor k používání PQ.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#40 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2010 - 17:50

weri napsal/a:
Když to tady čtu, tak se mi vůbec nelíbí představa, že si stáhnu nějaké ty keše přes geojarry a budu mít banána. Už jste někdo přemýšlel o tom, jak nadále používat geojarry a vyhnout se banu za zatěžování serveru?
Mě jako první napadlo si založit ještě jeden účet a ten používat na stahování keší (i když nevím, jestli by byl ban jen na konkrétní účet nebo účty se stejnou IP, které zatěžovali GC.com)... nebo má někdo jiný nápad? :)


tak založit new učet.. + program kterej ti vyrtualně změni IP adresu ze budes treba z číny.. a zablokuje to jí.. jsou takové různé fígle :) najdes na googlu :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama