Přejít na obsah


Fotka

Svinstvo v keškách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:02

Na požádání ADP jsem na kešce Bronzmukl dnes ve 12 hod. vyjmul jakési svinstvo, které tam mohl dát buď nějaký předchozí geocacher a nebo zcela cizí člověk, který mohl tuto cache odpozorovat.

A co to bylo za svinstvo? Predstavte si hnědé lentilky, ale menší, oválného tvaru, hladké, lesklé. Tak tohoto tam mohlo být tak cca 30 kousků.nepočítal jsem to. Jestli to byly léky, drogy a nebo jen nejapný žert, nevím. Jestli to tam dal nějakej cacher, tak se k tomu ani nepřiznal a veřejně ho pasuju na pořádného pitomce.

Přátelé, pokud budete chodit s dětmi na kešky a asi zejména na ty městské, dávejte pozor, zda v cache se nepovaluje podezřelý obsah, který by dítě mohlo polknout a event. i něco se stát. Při představě, že by toto našlo moje dítě a bylo to fakt svinstvo, asi bych se neovládl.
Dape.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:30

Takže kombinačky zapracovaly a rozmáčkly to. Vnitřek žlutooranžový. Takže to jsou buď nějaké léky a nebo to může být (jak jsem se dozvěděl) i jakákoliv droga kromě hašiše. Ten nemá tak tvrdý obal.
Svinstvo. :-(((
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:45

Takže kombinačky zapracovaly a rozmáčkly to. Vnitřek žlutooranžový. Takže to jsou buď nějaké léky a nebo to může být (jak jsem se dozvěděl) i jakákoliv droga kromě hašiše. Ten nemá tak tvrdý obal.
Svinstvo. :-(((

Můžu tě zčásti uklidnit, jako osoba v pubertě silně protřelá životem, jsem si jistý, že žádná klasická droga to nejspíš nebude.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 22:58

Ahoj DaPe, nebyla to nakonec čočka? Nemáš foto?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:47

Můžu tě zčásti uklidnit, jako osoba v pubertě silně protřelá životem, jsem si jistý, že žádná klasická droga to nejspíš nebude.

V kazdym filmu si liznou a maj jasno. Lizals? :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:49

Můžu tě zčásti uklidnit, jako osoba v pubertě silně protřelá životem, jsem si jistý, že žádná klasická droga to nejspíš nebude.

Jo, je to možné, ale ať už je to cokoliv, nemá to tam co dělat. Co kdyby to něco bylo a nečí dítě ( v domnění, že to je bonbón) to spolklo? A pokud to byl nějaký žert, každopádně to byl, alespoň na můj vkus, dost blbý.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:52

Můžu tě zčásti uklidnit, jako osoba v pubertě silně protřelá životem, jsem si jistý, že žádná klasická droga to nejspíš nebude.


Tak jsem zkusil rozkousnout kofeinove bonbony, co tomu popisu odpovidaji, ale vnitrek neni oranzovej, ale kupodivu hnedej :-D Takze kofeinove bonbony muzeme vyloucit.
Co se tyce toho nevhodneho obsahu, na decka asi fakt davejte bacha. Jednou, nez jsem se otocil, ctyrleta dcerka otevrela nalezenou kesku a prvni co drimala v ruce, byla nova ziletka. Nez ji stihla zvedave rozbalit, vsiml jsem si nastesti, ze kuti neco nepatricneho. Docela neprijemne prekvapko.

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 March 2006 - 10:14

Ahoj DaPe, nebyla to nakonec čočka? Nemáš foto?

Ne, čočka to fakt nebyla :-)))
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:52

V kazdym filmu si liznou a maj jasno. Lizals? :-)

Sice jsem dnes projížděl šalinou kolem a sondoval, jestli neuvidím nějakého geocachera tvářit se nenápadně, ale líznout jsem si nešel, protože jsem nečetl poslední logy. Škoda :-))
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 14:53

At je to co je to, dekuji Dapemu za odstraneni toho z cache. Nikdo zadne ulozeni niceho takoveho do cache nelogoval a kdo vi co to je.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 15:53

At je to co je to, dekuji Dapemu za odstraneni toho z cache. Nikdo zadne ulozeni niceho takoveho do cache nelogoval a kdo vi co to je.

super dones to na geodrink a zdrogujeme sa :)))
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 15:59

super dones to na geodrink a zdrogujeme sa :)))

No tak, to ste chlapi, vy Sladousove? Chcete prece bejt sakra drsny chlapaci, vy magori! Copak natvrdo varenyho jestera skoli nejaka homokladovska pilulka v nejaky krabicce s ruzovym vickem? Tak ji uz sakra sezerte! Zerte! Depak, vy ji nedate. Tahnete. Mnam. To je material :-).
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 16:20

Soude podle Jarryho retoriky mam pocit, ze se konecne objevila prava identita Nanutanda. :)))))))
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 16:26

Soude podle Jarryho retoriky mam pocit, ze se konecne objevila prava identita Nanutanda. :)))))))

Přesně na to jsem myslel :-))) jen mi nehraje to, že Jarry je cajzl :-)
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 17:08

Přesně na to jsem myslel :-))) jen mi nehraje to, že Jarry je cajzl :-)

Co presne myslis slovem cajzl? Jsem takovej cajzl, ze ani nevim, co to znamena :-). Je to neco jako "blbej prazak"? :-). Tak to jsem :-).
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 17:26

Co presne myslis slovem cajzl? Jsem takovej cajzl, ze ani nevim, co to znamena :-). Je to neco jako "blbej prazak"? :-). Tak to jsem :-).


něco v tom smyslu, ale nic si z toho nedělej, ja su zase pro brnaky švéďak, to je jeste horši. To jsou původně brňáci, ale zabydlení v Praze:))))))))
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 17:32

Co presne myslis slovem cajzl? Jsem takovej cajzl, ze ani nevim, co to znamena :-). Je to neco jako "blbej prazak"? :-). Tak to jsem :-).

Já jsem tím myslel jen "pražák", ale je mi trochu divné, proč si všichni cajzli před to "pražák" vždycky ještě sami dosadí to "blbej" - žeby nízké sebevědomí před Brynclovské plotnó ? :-))))))
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 17:34

něco v tom smyslu, ale nic si z toho nedělej, ja su zase pro brnaky švéďak, to je jeste horši. To jsou původně brňáci, ale zabydlení v Praze:))))))))

Ty jsi jenom poloviční švéďák protože nám občas uděláš radost novýma cachema :-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 18:16

Já jsem tím myslel jen "pražák", ale je mi trochu divné, proč si všichni cajzli před to "pražák" vždycky ještě sami dosadí to "blbej" - žeby nízké sebevědomí před Brynclovské plotnó ? :-))))))

Protoze to cajzl je zjevne podle vzoru hajzl a my cajzla vnimame jako nadavku, i kdyz ( jak rikas :-) ) to tak neni. :-). Svede mi taky rikali, ale v Kosicich, to zni spis jako lichotka.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2006 - 18:32

Protoze to cajzl je zjevne podle vzoru hajzl a my cajzla vnimame jako nadavku, i kdyz ( jak rikas :-) ) to tak neni. :-). Svede mi taky rikali, ale v Kosicich, to zni spis jako lichotka.


švéďák v Brně není moc lichotkou, ono je to nejak v souvislosti s tím, že švédové neúuspěšně obléhali Brno a pak odtáhli s nepořízenou, zatímco Prahu úspěšně vyplenili.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka