Přejít na obsah


Fotka

Svinstvo v keškách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 18:39

Protoze to cajzl je zjevne podle vzoru hajzl a my cajzla vnimame jako nadavku, i kdyz ( jak rikas :-) ) to tak neni. :-). Svede mi taky rikali, ale v Kosicich, to zni spis jako lichotka.


To je mi zajímavé - jsem přesvědčený, že děti v brněnských školách se učí skloňovat mužský rod podle slov pán, hrad, muž, stroj a případně předseda a soudce :-))

Že by tam u vás v Práglu měli snížené nároky na vzdělání ??? :-))))
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 18:40

švéďák v Brně není moc lichotkou, ono je to nejak v souvislosti s tím, že švédové neúuspěšně obléhali Brno a pak odtáhli s nepořízenou, zatímco Prahu úspěšně vyplenili.

...nefandi si ...samochvála smrdí :-))))
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 18:48

...nefandi si ...samochvála smrdí :-))))


Nebo taky padli...... Ale zda se ze jsme se dostali nekam hodne daleko od puvodího tématu vlákna.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 18:52

Nebo taky padli...... Ale zda se ze jsme se dostali nekam hodne daleko od puvodího tématu vlákna.

drogy jsou špatné .... áááno !?!
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 20:11

Nebo taky padli...... Ale zda se ze jsme se dostali nekam hodne daleko od puvodího tématu vlákna.


Slováci tvrdí, že "Moravania sú iba leniví cajzli, ktorí sa nedotrepali do Čech" ;-) Ale to bude asi jenom pomluva, ono to za Uralem všechno vypadá tak trochu jinak :-))))
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 18:56

drogy jsou špatné .... áááno !?!

Stejne to mozna bude cele jinak. Cache je hodne navstevovana a treba dozrala a ty zrnicka jsou seminka cachovniku. Staci seminko zasadit na zahrade a muzeme se tesit na urodu, jen je potreba hlidat a utrhnout cache v okamziku kdy doroste do potrebne velikosti.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 1:44

Slováci tvrdí, že "Moravania sú iba leniví cajzli, ktorí sa nedotrepali do Čech" ;-) Ale to bude asi jenom pomluva, ono to za Uralem všechno vypadá tak trochu jinak :-))))

Kdyz jsme u tech offtopic kecu, podle jine teorie kterou jsem nekde zaslechl, tak Moravania jsou jediny stesti tohodle uprdenoevropskyho prostoru, bo nebyt Moravanu, jako naraznikove zony, tak uz si Cehuni se Slovakama davno dali do drzky, znate to, obcaske vojny, genocida, casem mozna zasah nejakejch tech euro-un-us-corps .... tahle teorie mi uz leta pripada, ze ma asi urcite neco do sebe. heh. kdyz jsem slysel od zaryte nacionalnich slovaku ze ti cehuni jsou vlastne taky jen lidi, pohoda, nebo naopak od cehunu to samy o slovacich, vetsinou se nakonec ukazalo, ze rec je o tech lidech z pomezi. no ale nebudem to rozebirat, prisel jsem ze spolecensky unavneho prostredi, taky treba placam :]. Aaale libi se mi zit na hranici svetu, nejen nacionalnich... vubec jsou tyhlety nase kraje zajimavy a zabavny, samy prechody, kompromisy, neurcito a rozpolcenost... at uz je rec o klimatickych zonach, rozvodi, nacionalismu, mentalite narodowe, geologickych systemech atd atd. / dyt rikam, offtopic. / dobrou noc.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama