Přejít na obsah


Fotka

nová GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 otaj

otaj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 21:16

Zdravím, můžu se zeptat, který GPS příjimač byjste nejvíce doporučili začátečníkovi, který by jej rád využil jako BT modul pro telefon, nějaký zapisovač konkrétních souřadnic a prošlě trasy a nejlépe ne nijak extrémně drahý max do dvou a půl tisíc. zaujal mě kamarádův Qstarz nevimkolik a tak bych se rád trochu objektivněji (z několika subjektivních názorů) něco o něm dozvěděl;) díky;)
  • 0

#2 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 21:27

otaj napsal/a:
Zdravím, můžu se zeptat, který GPS příjimač byjste nejvíce doporučili začátečníkovi, který by jej rád využil jako BT modul pro telefon, nějaký zapisovač konkrétních souřadnic a prošlě trasy a nejlépe ne nijak extrémně drahý max do dvou a půl tisíc. zaujal mě kamarádův Qstarz nevimkolik a tak bych se rád trochu objektivněji (z několika subjektivních názorů) něco o něm dozvěděl;) díky;)


Já taky používám BT modul, doporučuji značku Evolve, mají super výdrž a navíc baterie jako má Nokie, takže můžeš dokupovat náhradní.
  • 0
Honza

#3 otaj

otaj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 21:41

evolve? tak uvidime, chce to vice nazoru;-) samozrejme, ocenil bych co nejvetsi presnost, a jeste muzu upozornit, mam Sony Ericsson, takze Nokiacke baterky mi jsou trochu naprd;)
  • 0

#4 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 6:33

otaj napsal/a:
mam Sony Ericsson

V tom případě lze vřele doporučit Sony-Ericsson HGE-100 a z těch 2500 Kč ti ještě hodně zbyde.
  • 0
Vložený obrázek

#5 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 6:58

Do tohohle cenového limitu se vejde ledasco. Podle toho co píšeš chceš i logger, tak se mrkni třeba na Qstarz BT-Q1200 Ultra, kamarádi si ho moc pochvalují. Já mám Evolve itraxx a taky super, jen nemá logování.. Co se týče přesnosti tak dnes už asi těžko můžeš šlápnout vedle, citlivé budou včechny dost.
  • 0

#6 otaj

otaj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 6:59

jeste jednu informaci k tomu pripojim (ktera je doufam samozrejma;-)) rad bych, aby to melo co nejkvalitnejsi a nejstabilnejsi signal hlavne v lese (coz doufam, ze samozrejmosti je;-))
  • 0

#7 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 7:00

Taky jsem používal BT modul. Evolve iTraxx. Naprostá spokojenost. Používal jsem ho se Sony Ericssonem P910i.
  • 0

#8 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 7:33

otaj napsal/a:
samozrejme, ocenil bych co nejvetsi presnost

Co je to ta co nejvetsi presnost? Myslis tu hodnotu, kterou ti GPS prijimac napise? :D To bych vubec neresil. Abys mel co nejvetsi presnost, musel bys investovat do jineho typu zarizeni v ponekud rozdilne cenove relaci ... coz je pro GC uplne nanic ... je to hra a ne geodezie ;)
  • 0
Vložený obrázek

#9 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 8:45

Doporučuji ti modul garmin x10,jsou k němu i mapy za které dáš obvykle několik stovek kč , ale tady je máš zdarma...bohužel musíš mít windows mobile...http://shop.garmin.cz/mobilni-komunikace/mobilni-telefony/garmin-mobile-10-pouze-senzor-gps10x.html Až teď jsem zjistil,že s mapama už ho nemají,ale v gps centru ho možná ještě mají,protože sem si to tam takhle koupil...=D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama