Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vyřešit kolizi


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
80 odpovědí na toto téma

#61 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 16:38

Trhac napsal/a:

Zegga napsal/a:
Až budu mít odpověď ohledně QtA z Groundspeaku, vložím ji.


To je jak na vojně. Bonzovat nebudu, ale hlásit to musím!


Mám-li v něčem nejasnost a pochybuji optám se jak to má být. Optám se na povolaných místech. Tam mají právo veta. Nejde o nějaké soudy, jde o určení správných postupů do budoucna. Třeba i pro mě pro tvorbu nových keší. A proto abych mohla odpovědět jiným. Opravdu si tuto činnost představíš pod slovem bonzování?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#62 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 16:45

Proboha, to tohle fórum nemá žádného moderátora?
  • 0

#63 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 16:48

Zegga napsala:
Mám-li v něčem nejasnost a pochybuji optám se jak to má být. Optám se na povolaných místech. Tam mají právo veta. Nejde o nějaké soudy, jde o určení správných postupů do budoucna. Třeba i pro mě pro tvorbu nových keší. A proto abych mohla odpovědět jiným. Opravdu si tuto činnost představíš pod slovem bonzování?


V daných souvislostech - nedali mi za pravdu, poženu to vejš - ano. Aby se zase nepřitvrdilo jako u mysterek, jež najednou přestaly vyhovovat Groundspeaku. Taky asi nějaký ublíženec, co nedokázal splnit podmínku (co já vím, třeba se vyfotit nahej v rybníku nebo zajít pro keš za úplňku?) vznesl dotaz, zda mu byl log smazán právem… :(
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#64 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 16:52

Crocky napsal/a:
Proboha, to tohle fórum nemá žádného moderátora?


Neboj, Sobíkovi přijdou a opatří nálepkou MODEROVÁNO :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#65 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 17:06

Trhac napsal/a:

Zegga napsala:
Mám-li v něčem nejasnost a pochybuji optám se jak to má být. Optám se na povolaných místech. Tam mají právo veta. Nejde o nějaké soudy, jde o určení správných postupů do budoucna. Třeba i pro mě pro tvorbu nových keší. A proto abych mohla odpovědět jiným. Opravdu si tuto činnost představíš pod slovem bonzování?


V daných souvislostech - nedali mi za pravdu, poženu to vejš - ano. Aby se zase nepřitvrdilo jako u mysterek, jež najednou přestaly vyhovovat Groundspeaku. Taky asi nějaký ublíženec, co nedokázal splnit podmínku (co já vím, třeba se vyfotit nahej v rybníku nebo zajít pro keš za úplňku?) vznesl dotaz, zda mu byl log smazán právem… :(


Podle sebe soudím Tebe, že?

Otázka také může znít jinak a být položena zcela bez souvislosti. Na dání za pravdu Ti kašlu. Evidentně zde není jednotný výklad, tak se ptám jinde.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#66 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 17:19

Zegga napsala:
Podle sebe soudím Tebe, že?


Zatím jsem to bral lehce a s úsměvem :D, tak mě tady nenapadej, ano? Prošel jsem si teď nazpátek celé vlákno a vidím jediné - nastala určitá poměrně věcná diskuse, v níž jsme Zezze (skloňuje se to tak?) nedali za pravdu. A bylo vymalováno! :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#67 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 18:12

Trhac napsal/a: Taky asi nějaký ublíženec, co nedokázal splnit podmínku (co já vím, třeba se vyfotit nahej v rybníku … :(


Tak a jedeme nove kolo :)

Asi vim na kterou cache narazis, kdyz jsem se dival do galerie, tak jsem opravdu ziral, kolik lidi se najde - a kolik z nich to dela pouze z recese a kolik to mysli vazne. Kolikrat si rikam, ze kdyz vidim kolem sebe to, co vidim, tak se nemuzu divit, kde jako CR jsme a koho mame ve vlade.

Osobne bych takovou s prominutim dementni podminku neplnil taky a klidne bych se zalogoval. Tak a ted do me :D
  • 0

#68 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 18:46

Naprostý stoprocentní souhlas s Medomyší a s paralelním vláknem s vyjádřením reviewerů.
  • 0

#69 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 19:13

Tak jsem si v rámci tréninku dojel na tu proklatou cache. Poslední kolizní stage jsem zrušil, finálku posunul na stage predtím a z té "zrušené" bude Reference point (nebo jak se to jmenuje). Vzdálenost byla tímto zvýšena na cca 200m a všichni budou spokojený. Navíc jsem udělal ještě další modifikace a finálka je umístěna v místech odkud jsou pořizovány historické snímky (v cache vložené) - což možná někteří ocení. Užil jsem si zřejmě letošní poslední vánici. Snad se teď celá série v pohodě schválí a vy budete moct vyrazit na lov ;)
  • 0
Vložený obrázek

#70 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 19:33

Trhac napsal/a:

Zegga napsala:
Podle sebe soudím Tebe, že?


Zatím jsem to bral lehce a s úsměvem :D, tak mě tady nenapadej, ano? Prošel jsem si teď nazpátek celé vlákno a vidím jediné - nastala určitá poměrně věcná diskuse, v níž jsme Zezze (skloňuje se to tak?) nedali za pravdu. A bylo vymalováno! :D


1) "Zatím jsem to bral lehce a s úsměvem :D, tak mě tady nenapadej, " - pouze jsem tě označil za žalobníčka a udavače, ale to se nepočítá když je to s úsměvem.

2) Zegga se ve třetím pádě neskloňuje.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#71 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 19:55

"zachovat se slušně k ostatním a neblokovat místo." Zajímavá formulace. Jen si dokážu představit toto pravidlo aplikované důsledně a atraktivní lokalitu prošpikovanou cedulkami na značkách a sloupech, štítky na stromech a nebo pípátky či blikátky vydávajícími učitou indicii. To bude krásné až každý strom či sloup bude nějakou mít. Pak prostě vyrazíme, proběhneme vybranou plochu rojnicí, zaznamenáme vše co zjistíme a pak v klídku kolektivně posedíme a roztřídíme zjištené podle listingů ke 30 keším nacpaným do pravidelné sítě o velikosti jedné strany 161m. A pak prostě dojdem posbírat do té samé lokality finálky. Nebo na jednom sloupu bude těch štítků 10. Kdo by je zakazoval, kolize není a nikdo si přeci místo neblokuje. Zatraceně, owneři se ani nedokázali domluvit, na jednom sloupu jsou tu štítky jenom tři, zato na všech je A =, jenže na jednom je 0, na druhém 6 a na třetím 87. Co si mám vybrat? Holt mají všichni tenhle sloup jako QtA a nikdo si v rámci "slušnosti"místo neblokuje. Opravdu si myslíš že QtA je tak jak tvrdíš? Tyghle situace totiž odporují zdravému rozumu, ale jsou plně v souladu s Tvým výkladem QtA.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#72 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:03

Jestli reaguješ na mě, tak já jsem "debatu" s tebou skončil. Já myslím, že každému je jasné, jak to v reálu funguje, kdo tu za každou cenu vnucuje ostatním svůj náhled. Plácáš nesmysly, každého napadáš, a toho já nemám chuť se účastnit. Dobrou noc.
  • 0

#73 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:07

Zegga napsal/a:
2) Zegga se ve třetím pádě neskloňuje.

Tak ja se pridam, ze Zeggaze nedavam za pravdu hlavne v tom, ze je nutne zaflejmovat kazdy vlakno. Babo blazniva, dej uz pokoj - autor vlakna uz svuj problem vyresil, tak se bez realizovat jinam. ;)

A k tematu - zaujalo me, ze packy_gis jel cache zakladat na kolobezce. Tak uz vim o trech kacerech s kolobezkou, bonzne se nekdo dalsi? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#74 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:32

hplus napsal/a:
Tak uz vim o trech kacerech s kolobezkou, bonzne se nekdo dalsi? B)

Někde jsem četl o:
11Gandalf
http://www.geocachin...58-45dbffaeb14f
enom lesti nekecal
  • 0

#75 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:34

MedoMys napsal/a:
Dobrou noc.

Tobě taky … ;)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#76 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:53

No, to bychom mohli udelat nejaky kolobezko-odlov :) Jen pro predstavu prikladam foto, jak jezdime na kolobezkach.
Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek

#77 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:06

Hplus to napsal moc pěkně... teda 600 výškových metrů na koloběžce to musí být záhul, obdivuji B) jo a nenech se otrávit - šťouralů a teoretiků-kecalů je tady neúrekom
  • 0

#78 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 22:30

Při rozvozu kešek jsem udělal celkově 2200m - 1100 nahoru a dolů :) Série je postavená tak, že se dá objet v kruhu na kole (50km a těch 2200m převýšení).
  • 0
Vložený obrázek

#79 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 0:21

BellaUH napsal/a:
Někde jsem četl o:
11Gandalf
http://www.geocachin...58-45dbffaeb14f
enom lesti nekecal

Myslim, ze nekecal... B)
http://www.geocachin...38763bc9edf

packy_gis napsal/a:
No, to bychom mohli udelat nejaky kolobezko-odlov :) Jen pro predstavu prikladam foto, jak jezdime na kolobezkach.

No, to jsou stroje! ;) Na spolecnej odlov bych se skoro bal, ja s tim teprve zacinam - to nevim, jak bych dopad. Zrovna ted o vikendu jsem si pri sjizdeni kopecku v Kralikach asi neco natahl a nemuzu moc chodit na levou nohu. Jeste ze na ni muzu stat a odrazet se pravou. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#80 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 8:45

Tak ja se zcela OT mimo tema vlakna prasknu laskou ke kolobezkam taky :D na Gandalfove jsem zacinal, pokud pominu jizdy na neznackovych strojich v dobach tvrdeho socializmu do cca 15 let, pak mam vypadek, pac nevim proc ale nekdo se mne snazil presvedcit ze kolo je lepsi, mno a ve 30 jsem si poridil MIBO Courage a po cca roce kdy jsem zjistil ze mne to drzi a bavi stejne jak v tech 15 jsem poridil neco lepsiho :D posledni vyrobenou od Svena :)
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama