Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 11:18

Jarous1 napsal/a:
Taky mi to tak přijde... A už tu někdo dříve psal, že třeba některá kopírka má takto zkrášleno zapínací/vypínací tlačítko. To mohu potvrdit, už jsem kdysi něco takového viděl na vlastní oči a dokonce i zmáčkl B)


Proc nektera? Vzdyt to je symbol s mezinarodnim vyznamem - a ted nemyslim ten anatomicky ;)

Haluma: jo treba jeste udelat "chlupy", ze :):)
  • 0

#62 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 17:59

Chlapci já vás nechci nějak klamat ale dneska už děti ve třetí třídě vědí že píča vypadá úplně jinak.
  • 0

#63 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 18:27

Ale no tak, takhle se vyjadrovat o pani ucitelce! Fuj! :D
  • 0

#64 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 19:44

_eda_ napsal/a:
... I hope that one of the Czech reviewers will be able to give you all a full explanation shortly.


vysvetleni je snadne, je to v Dubi a nemecti turisti to maj na ukraceni chvile;)
  • 0

#65 hawwwran

hawwwran

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 20:20

Neberte to tak vážně. Je to prostě český symbol pro ženský reprodukční orgán, tedy nic vulgárního. Navíc jako výrazový prvek pro čechy naprosto zásadní, neodmyslytelný a jednoduchý. Nenapadá mne lepší vyjádření "tady byl čech". Sám jsem se takto vyjádřil v národním parku Erawan v Thajsku na svatební cestě, bez jakýchkoliv vulgárních úmyslů... a první jsem nebyl...

http://fotky.hawwwra...13_hwn_6091.jpg
  • 0
www.geotrackables.com - vlastní trackable items ZDARMA. Ukázka předmětu zde: http://cz.geotrackab...-leaf-6-15.html

Vložený obrázek

#66 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 9:18

po odchození tohoto diskutabilního obrazce se musím přidat k pozitivnímu hodnocení ... opravdu to není jen procházka růžovou zahradou a sezbírání lehkých bodů ... ale terén docela ... bažina, mračna komárů, vysoká tráva, ostružiní ... kdo chce kritizovat a neví co ať raději mlčí anebo ať tam zajede a přesvědčí se na vlastní kůži ... ownwer si dal opravdovou práci s jednotlivými stage i s listingy na rozdíl od spousty jiných odfláknutých ... takže mé hodnocení je za jedna s hvězdičkou ... já s různými obrazci problém nemám je to jen změť čar k sobě poskládaných a komu se to nelíbí ať si prohlíží třeba ČTYŘLÍSTEK ... :o))) ... každý obrazec se dá zneužít v jiný prospěch ... je to v jen lidech a propagandě ... tak nebuďte prudérní a negativně naladěni a vyražte tam, opravdu doporučuji ...
  • 0

#67 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 9:45

... já bych byl ještě pro vykreslení dalšího obrazce (lingus), někde poblíž, který byl odjakživa v jiných kulturách označován za symbol plodnosti (to jen pro případné námitky o nevhodnosti) :) ...
  • 0

#68 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 9:57

Včera jsem tuto sérii celou prošel a musím pochválit autora, stálo to za to a vůbec toho nelituji. Bylo to tu jak na eventu a těch CWG, co jsem smenil. Přeji dlouhé trvání.
  • 0

#69 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 22:05

Tak a je to :D
Vložený obrázek
  • 0

#70 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 22:27

Myslím , že po tomto víkandu tato tolik diskutovaná serie ukázala , že má právo na život , ať se to někomu líbí , nebo ne . Osobně se mi líbila tisíckrát víc , než šátrání za pomočenými okapy . PS: ani já nejsem , bohužel , jejím ownerem ;)
  • 0

#71 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 22:34

No bylo tam pekne narvano :D
  • 0

#72 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 1:14

Taky odloveno. A pokud jde o obrázek...našel jsem jeden na pračce, od výrobce. Co takhle ho zažalovat? :D
  • 0

#73 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 7:51

odloveno, pomalu jak na eventu, kolem furt nekdo, ale da se v pohodicce, a kdyz se malinko i hleda cesta, je to i children friendly. Prosli jsme ji celou s osmiletou dcerou za nejakou 2apul hodinku. Musim konstatovat, ze jako rade lidi zde, libila se mnohem vic nez microsky za po.canym okapem ve meste...
  • 0

brundi
 


#74 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 8:55

bluetracer napsal/a:
Do téhle diskuze jsem se zapojovat nechtěl, ale když už i reviewři sem píšou takovéhle věci

Geohorse Reviewer v sousedním, už zamčeném vlákně napsal:
Vzhledem k tomu, že obrázek má mezinárodní význam, nezbývá než si tady společně pogratulovat k "pozitivní" propagaci českého geocachingu v zámoří.


Tento obrázek nemá mezinárodní význam. Symbol kosočtverce s čárkou se v tomto významu používá pouze v ČR a na Slovensku. Nikde jinde na světě v něm nic vulgárního neshledávají, proto jim nedělá potíže používat jej třeba jako součást firemních log apod.
Jako třeba nizozemská veřejnoprávní televize Nederland1
http://www.nederland1.nl/
nebo bulharská First Investment Bank
http://www.fibank.bg/


Aby si se nepo.... já samo nejsem zcestovalej jak ty a je pravda, že takto vytržené z kontextu je to nepřesné. Nicméně jsem vycházel z toho, že nebyl třeba překlad, co to na mapě je. Takže ok... aby tvá dušička měla klid, význam to má pro okolní revs a lidi z GS a z toho jsem vycházel. Možná, že jsou zcestovalí oni, možná to nevypadalo jako čtvereček postavený na hranu, ale spíš to bylo ve spojení s tím nickem, ten je již změněn. Cache se dle reakcí líbí a to je dobře. Taže není ono to na finále už vlastně jedno nebo se tom bude mlejt ještě za rok?
  • 0
ICQ: 340776686

#75 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:07

Mise splněna. Pěkná procházka.

  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#76 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:08

Taky jsme se vydali na tuhle zaležitost a musím se přiklonit ke všem pozitivním hlasům. Velmi příjemná procházka po lese mezi bažinami a močály ted už znatelnými cestičkami, takže i bez nutnosti gumaku ovšem za nutnosti repelentu. Ale jinak naprostý souhlas s grupou krabiček v lese na rozdíl od některých nicneříkajících mikrošek na smrdutých nárožích. Nechte brouka žít!
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#77 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:10

Jen jeste poznamka ci dotaz...:D ci pejsek mi vcera ocural auto? Zlatozeleny renault;)
  • 0

brundi
 


#78 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:27

zlicinaci napsal/a:
Mise splněna. Pěkná procházka.


nice video :)
  • 0

#79 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:36

Také se mi tam moc líbilo - zajímavá podmáčená krajina. Sama bych se tam kvůli bodům nehnala, ale vzali mě kolegové a nakonec to byla super procházka plná veselých setkání a ještě jsem splnila v Teplicích o něco důležitější misi :-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#80 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:46

Je to luxuska, v patek vecer/v noci sme ji s tintinou dali. Tina dokonce mela holinky - coz se ukazalo jako skutecne velmi dobry tah, ja ve vysoikych naimpregnovanych pohorkach sice prezil bez uhony ale obcas jsem mel co delat nez jsem nasel potme tu spravnou cestu kudy dal. Bylo to tam sice jak na václavaku, takovych lidi v takove dzungli :-) ale pohoda, super listyngy, nektere sryse jsou fakt narocne, i pres suprove zamereni to obcas bez hintu neslo. Rozhodne bezvedna serka a autorovi preji at nedoladne jako smajlik a dlouho vydrzi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama