Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#121 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 19:45

Arogant napsal/a:
Jen malá otázka, jsou to teda všechno mikra? Někde jsou v inventářích daný TB a GC.
A druhá, na mapce ČR tady z GC.cz (červeně tečkovaná) je to nějak rozeznatelné, nebo jen zhluk teček.

nic moc http://www.geocachin...yp=crkrajemesta
Chtělo by to aspoň ústecký kraj...
A všechno jsou filmovky
  • 0

#122 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:32

Tak se nám ta diskuse pěkně vyvíjí! Nejde tu jenom o nějaký obrazec nebo o "neslušná" slova, ale o kontext, v němž se použijí. Ve hře L. Kundery Ptákovina nakreslil despotický Ředitel (v r. 1969 ho Na Zábradlí nádherně hrál M. Kopecký) stejný obrazec ve sborovně na tabuli, a Kundera z toho udělal v r. 1966 tvrdou kritiku tehdejších totalitních poměrů. (Nedávno byla v TV nová inscenace, ale ta noblesa M. Kopeckého je zřejmě nedostižitelná) A možná, že Vás bude zajímat něco bližšího o tomto symbolu. Kopíruji z Tyden.cz: 'Děj Ptákoviny, kterou lze označit za komedii s prvky černého humoru, je jednoduchý. Na tabuli ve škole se objeví necudný piktogram znázorňující ženské pohlaví. Ke kosočtverci přibude rovnítko a slovo ředitel. Pri vyšetřování se "provalí" nejrůzněší vztahy a nepěkné souvislosti. Ptákovina je groteskní absurdní hra o moci a sexu ze školního prostředí. Poprvé byla uvedena v lednu 1969 v Liberci. Podle Smočka zatím není jisté, zda se někdy uvede v cizině, již také proto, že zahraniční diváci by zřejmě nepochopili význam kosočtverce. "Ten je jen naší českou specialitou, údajně z husitských dob. Husité si takto označovali domy osídlené ženami a hodné jejich specifické pozornosti," poznamenal.' A pro případ, že by byl owner nucen k archivaci, nabízím typické české řešení: Přestavbu na viz http://appl.l.sweb.c...ratka/Srdce.jpg Zítra si koupím repelent a vyrazím!B)
  • 0

#123 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:44

S474N napsal/a:
KaMo_cz: no to vis, nekdo fantaziruje a jinej zase lovi. Jeste toho par musis nalovit, abys mel na moje fantazie. ;)

a zase seš mimo. to není o tom, kdo má kolik naloveno, ale o tom kdo toho víc nakecá než najde. a to si ty svým příspěvkem k sérii kosočtverec dokázal vrchovatě ;)
  • 0

#124 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:56

KaMo_cz: abych to nahodou nemel odlovene driv nez ty, kecko. Uvidime koncem tydne, kdo je tady kecal, ju? :D
  • 0

#125 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:04

S474N napsal/a:
kostapanaj: no tak touhle serii bych zrovna nerekl, ze tam speje. Z te by si z hlediska zpracovani klidne i ostatni mohli brat vzor.

A zakoncim tvym podpisem: Hledáme - zakládáme - neremcáme (aspoň ne blbě) :D


Jj souhlasím s KaMo_cz. Mi se spíš řídíme, no však to máme v podpisu B)
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#126 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:13

mno a priste by mohl byt obrazek slozeny z ruznych druhu, treba smajlik kde oci budou Earthky, ramec kolem mysterky, a usmev bude tradicni :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#127 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:39

Koukám, že je překonáno sto úspěšných odlovů. To už owner dostal přes 2000 mejlů :)
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#128 mimo a momo

mimo a momo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:56

no kdo ty kešky neprojde at tu nepíše, ke každé je třeba zajímavej příběh nebo nebo událost,když vemu schovky a zaměření tak práce s tím bylo opravdu asi dost, symbol na mapě je v celku jasnej, no a???, jsme lidi a kačeři by v tom měli vidět první střelku kompasu a ne nic jiného:), šel jsem osmeho s dětma a celo serku odlovil, , kdo nezkusí neví, část lesa je fakt super, druhá je trocuhu náročnější ale čím déle dělám GC tak se mi zdá že víc lidí by chtělo samé drive in a podobné kešky,já jsem rád za tuhle serii, navíc je povedená tím že se sejde víc kačerů,mužou vyměnit cwg pokecat a podobně, silvermann třeba se mnou taky chvilku šel díky , doufám že to chvilku vydrží a přeju všem hezké chvíle strávené v divoké přírodě:)
  • 0

#129 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 8:04

Mám poznámku ke všem, které ten obrazec pohoršuje. Na sérii jsem upozornil kolegu kačera z Drážďan (je to jen za kopcem, blíže než třeba Liberec). Ptal se mě, co to znamená? Holt jiný kraj.
  • 0

#130 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 13:17

PLAJ family napsal/a:
Mám poznámku ke všem, které ten obrazec pohoršuje. Na sérii jsem upozornil kolegu kačera z Drážďan (je to jen za kopcem, blíže než třeba Liberec). Ptal se mě, co to znamená? Holt jiný kraj.

No prosím, a to je opravdu za humny... :DB) nechápu, co se pořád řeší.
  • 0

#131 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 6:54

Děkujeme učitelce Martě z Teplic za publicitu v MF DNES 14.5.2010 strana A4. Škoda, že neuvedla taky svůj nick :D Otcové učitelé z východních Čech B)
  • 0

#132 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 6:59

thx, to je cely ten clanek?
  • 0

brundi
 


#133 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:06

No já nevím, ale proč by měl ten obrázek pohoršovat děti, ty se ho přece naučily v mateřské školce a vesele ho kreslí na každém rohu.
  • 0

#134 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:10

Učitelka Marta je prostě borka! Má už i články v celostátních novinách! Gratulujeme učitelce Martě! Hlavně, že ve střední Evropě všichní ví, vo co gou (jak už tady zaznělo, mimo nás a našich východních bratov, to moc lidí ani netuší) ;););)
  • 0
Don't panic!

#135 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:13

Spíš jak dětem vysvětlit, že to není úplně normální ho kreslit na každém rohu. Ale možná jak pro koho. Ale už se k tomu ani nebudu vyjadřovat a posunovat tohle vlákno nahoru, protože to vypadá, že geocaching není už o ničem jiném.
  • 0

#136 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:23

Chtěl jsem ještě dodat, že je výborné, že se ten obrázek otiskl v novinách (celostátních), které čtou i nekačeři, takže si ho teď můžou prohlídnout i ostatní děti ve školách a školkách :D:D Ostatně, když je to už i v novinách veřejně, tak se to klidně může malovat a není na tom asi nic špatného, ne?B) Vidím v tom velký pokrok v potlačování pokrytectví! P.S. vypadá, to, že článek opravdu končí tak, jak vidíte, pokračování jsem nenašel a teď ty noviny nemám u sebe
  • 0

#137 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:27

A taky spousta lidí má ten obrázek na autě.
  • 0

#138 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:31

Být _edou_ tak ji zažaluju za porušení autorského zákona. _eda_ se s tím dělá, v potu tváře vykreslí při odlovu pěkný obrázek a paní učitelka Marta si ho bezostyšně použije a ani neuvede zdroj. ;)

Plné znění bude tu ve 12:00
http://zpravy.idnes....vaa&idc=1384430
  • 0
www.povetrnik.cz

#139 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 7:50

Tak to je uz na me moc. :D:D:D To snad nema nikde obdoby. Abych si stezoval v celostatnim deniku na nejaky obrazec vznikly z kesek, tak to bych musel na tom byt hodne spatne. Fakt by me zajimalo, co tim jako ucitelka Marta chce dokazat. Ceka snad vlnu kritiky z rad nekaceru? Ach jo. Takovou popularitu snad zmrzlino-lizal snad ani necekal. :D:D
  • 0

#140 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 8:12

Když se déle zadívám na obrázek těch 20 keší, normálně se mi zdá, že se mění a vystupuje z něj učitelka Marta! Zkuste to taky!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama