Přejít na obsah


Fotka

GeoGet-nelze se spojit se serverem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 19:47

Ahoj, po kompletním vymazání počítače, jsem si znovu stáhl GeoGet, ale ten se nespojí se serverem. Při načítání naskočí hláška NELZE SE SPOJIT SE SERVEREM, načte se jenom 64 B. Nevíte co stím. Díkeš.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:51

A co nastaveni firewallu? BTW internet ti jinak jede v pohode?
  • 0

#3 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:53

A vubec, s jakym serverem? To bude zrejme jen hlaska o tom, ze se nemuze dostat na net a zkontrolovat, zda neexistuje novejsi verze... Jinak na pouzivani GG neni zadny online spojeni se serverem vetsinou potreba ;)
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:01

Nastaveni proxy?
  • 0

#5 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:10

Připojení na net v pohodě, kabel 11Mb. Zhruba týden jsem se nemohl dostat na několik stránek,jinak vše chodilo normálně a na GeoGet jsem se dostal taky. Řešil jsem to s poskytovatelem internetu, všem známým stránky šli až se nakonec zjistil problém v počítači - ani na jiném připojení stránky nešli ( jednalo se jenom o 3 stránky ). Tak jsem počítač komplet vymazal, všechno nastahoval a když jsem stáhnul GG tak se nic nenečte. Při spuštění se vždy načetl seznam kešulí a teť to hlásí tu chybu servru. Naskočí GEOGET PRACUJE připojuji se k servru 110 a skočí hláška NELZE SE SPOJIT SE SERVEREM.
  • 0

#6 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:11

HaLuMa napsal/a:
Nastaveni proxy?


NATAVENÍ PROXY ?
  • 0

#7 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:12

Port 110 je POP3. Znamena to, ze GG se nemuze dostat na tebou nadefinovany emailserver pro stazeni PQ.
  • 0
-=JotT=-

#8 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:14

JotT napsal/a:
Port 110 je POP3. Znamena to, ze GG se nemuze dostat na tebou nadefinovany emailserver pro stazeni PQ.

A CO STÍM ?
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:28

Nemel by byt pred tim portem i nejaky nazev serveru? jmeno_serveru:110 Tedy jsi si jisty, ze mas spravne nakonfigurovane 'ziskavani dat' v nastaveni geogetu? Pokud nehces, aby se ti to pri spusteni snazilo stahnout PocketQuery z mailu, tak si to v tom nastaveni vypni.
  • 0

#10 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:29

podivej se do Tools->Settings->Getting Data a zkontroluj, zda nastaveni parametru v tehle zalozce odpovida tebou pozadovane skutecnosti.. Sorry za anglickou cestu napric menu, ale nepouzivam v GG ani jinem sw cestinu..
  • 0
-=JotT=-

#11 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:33

PROSTĚ TO NEJDE :(
  • 0

#12 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:39

Proste si precti navod. Nemam zrovna pocit, ze bys vedel, o co kraci. Zajimave cteni muze byt i toto.

  • 0

#13 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:48

V profilu jsem měl vygenerované statistiky a půl roku to běhalo bez problému až do té doby než jsem vymazal počítač. V sobotu jsem nahral nové GG a nejede to. Na netu jsem dokonce stáhnul starší verzi a po spuštění skočil dotaz na stažení nové verze a po souhlasu mi opět skočila hláška NELZE SPOJIT SE SERVREM. Prostě nešla stáhnout aktualizace.:(
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 22:21

Tak znova... jaka aktualizace? Co presne bylo na te hlasce?
  • 0

#15 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 22:34

taky to nechápu ... napřed jsem to pochopil jakože nemůžeš stáhnou geoget z internetu, ale pak nějak nechápu zda to je tak nebo nemůžeš stáhnout PQ z emailu či co .. ? zkus ten problém napsat jasněji
  • 0

#16 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 22:39

Jsi basic member, jak ziskavas data? popis presne co delas od zapnuti geogetu, po zobrazeni hlasky. co delas po zobrazeni? funguje geoget? jake funkce pouzivas? mas neco v databazi? ... ... ... Jestli chces pomoct, musis ze snazit taky.
  • 0

#17 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 16:57

Žádná data stáhnout nejdou, při náběhu GG naskočí toto.
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 17:12

Ta hlaska konci dvojteckou, a za ni se vypisuje jmeno serveru, se kterym se nelze spojit. Jinymi slovy, snazis se tahat pocketQuery ze tveho postovniho serveru, ale zadny sis nenastavil. pokud ti to dela samo po spusteni geogetu, pak sis v konfiguraci geogetu nastavil, aby to po spusteni automaticky tahalo PQ. To rozhodne neni vychozi nastaveni.
  • 0

#19 pavel6

pavel6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 18:00

A co se stím dá dělát. Před vymazání počítače jem měl předchozí verzi GG a chodilo to super bez jediného problému. Při instalaci předchozí verze si teda vůbec navybavuji, že bych nastavoval něco v konfiguraci GG. Při spuštění naskočilo GeoGet pracuje a načetl se seznam keší bez problému. Když už něco rozchodím tak zas naskočí další hláška. Po spuštění jenom problikne GeoGet pracuje a hned to zmizí a v nastavení mám zaškrtnuto Po spuštění : zobrazit seznam (výchozí filtr).
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 19:12

Tak zacni odpovidat na nase otazky! Bez toho se fakt neda radit. Treba tvoje posledni hlaska je z pokusu o zjisteni vysky nejake kesky, ale to se vola jen z explicitne spustenych skriptu, rozhodne ne samo. A protoze ani to nejde, tak patrne proste aplikace nema pristup do internetu. S tim opravdu nic udelat nemuzu! Je to ciste na tobe, abys zjistil, jestli pocitac ma vubec konektivitu do internetu, jestli neni potreba nakonfigurovat proxy, nebo jestli neni potreba aplikaci povolit na nejakem tebou pouzivanem firewallu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama