Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#221 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 19:48

No tý vole.....:o

tak co se z geocachingem stalo? Co to tu je? Lidi, vy jste se snad už všichni dočista pomátli, né? Tady se proti sobě stavíte, bojujete, nenávidíte a jiné, o co vám jako jde? Proč se na to nevykašlate?

Prosím vás, obě strany, přestaňte blbnout, přestaňte tu kecat o nesmyslech a jděte ven, dělejte hezké cache, lovte hezké cache, hledejte nové kamarády a hlavně se řiďte heslem:

Jaký si to uděláš, takový to máš!


a jaký si to udělal někdo jiný vám přeci může být úplně jedno

Že se všichni nestydíte!
  • 0

#222 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:09

Finalky.com

...představte si, že oběháte stovky cache a ani si ji nemůžete lognout...

Chudáčci ... je mi Vás líto,že jste se nemohli lognout.
A proč vlastně,když je všechno v nejlepším pořádku:o ?
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#223 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:10

Mau Loftin napsal/a:
No tý vole.....:o

tak co se z geocachingem stalo? Co to tu je? Lidi, vy jste se snad už všichni dočista pomátli, né? Tady se proti sobě stavíte, bojujete, nenávidíte a jiné, o co vám jako jde? Proč se na to nevykašlate?

Prosím vás, obě strany, přestaňte blbnout, přestaňte tu kecat o nesmyslech a jděte ven, dělejte hezké cache, lovte hezké cache, hledejte nové kamarády a hlavně se řiďte heslem:

Jaký si to uděláš, takový to máš!


a jaký si to udělal někdo jiný vám přeci může být úplně jedno

Že se všichni nestydíte!

Neboj to Ti dojde,až budeš mít první založenou.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#224 Kacer

Kacer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:30

:) Jste swině, ale my jsme větší? Finálky.com -> Finálky4FREE 20.6.2010 Více info zde. Mno, já s geocachingem stejně končím. Chci si koupit detektor kovů a hledat poklady, opravdové ;)
  • 0

#225 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:36

comparare napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:
No tý vole.....:o

tak co se z geocachingem stalo? Co to tu je? Lidi, vy jste se snad už všichni dočista pomátli, né? Tady se proti sobě stavíte, bojujete, nenávidíte a jiné, o co vám jako jde? Proč se na to nevykašlate?

Prosím vás, obě strany, přestaňte blbnout, přestaňte tu kecat o nesmyslech a jděte ven, dělejte hezké cache, lovte hezké cache, hledejte nové kamarády a hlavně se řiďte heslem:

Jaký si to uděláš, takový to máš!


a jaký si to udělal někdo jiný vám přeci může být úplně jedno

Že se všichni nestydíte!

Neboj to Ti dojde,až budeš mít první založenou.


Nebo udelas event, ktery je trosku na hrane :D
  • 0

#226 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:50

Qnik napsal/a:
Je to slušný. Včera jsem zkoušel jednu svou multinu, která se vypočítat nedá (sorry maaaco, ty jsi vyjímka a jistej sis nebyl). Ty lidi co to maj tak nějak znám - ty by to nedali. No a najednou dneska tam je..dobrej joke:-D

No nekecej :o (jistej jsem si celkem byl, ale potreboval jsem od nekoho slyset ze to je ono :) )

Jsem celkem pobouren, ze tam asi neni zadna z mych kesi, ale pro jistotu jsem se zapojil do Hackovi antikampane. Kazde € se hodi B)
  • 0

#227 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:57

comparare napsal/a:
.........
Neboj to Ti dojde,až budeš mít první založenou.


Ještě nedávno jsem se účastnil těchto debat a věcí tady na foru, ale nakonec mi došlo, že je to naprosto k ničemu, jen to působí rozbroje a gc to nijak a ničím neprospěje. Naštěstí jsem prozřel! A jsem mnohem šťastnější ;)

Řekni mi upřímně, čeho jste dosáhli? Akorát nasr.anosti kačerů, že proti sobě zbrojí, nic víc. - a to prosím obě strany diskuze!

Ať si každý loví jak chce, jak mu to dělá dobře. U své cache budu chtít, jen aby se líbila a někomu přinesla radost. A došel jsem k závěru, že je mi jedno, jak toho dosáhne, to je jeho boj, né můj.

Taky mi to přijde uhozený, pokud to někdo prodává, ale co, je to jejich věc a věc toho, kdo si to koupí. U své cache budu mít pravidla dobrovolná, tak jak si myslím, že bude z toho mít daná osoba nejlepší zážitek. Jak se zachová? .... jeho věc

Na své první pracuji, mám spoustu nápadů co by se snad mohli líbit, jen je to otázka času a píle......

Jen vám ale chci říct, že prostě těmito vyhrocenými diskuzemi ničeho nedosáhnete! Geocaching má být o radosti, tak ať se tu debatuje o zajímavých věcech nebo ať je forum jako poradna, né prostě odpad, kde se lidé hádají a proti někomu zbrojí. Ale asi do toho musí dozrát každý sám....

Jen vám prostě chci předat svojí zkušenost, že pokud tu přestanete kecat o ničem, budete šťastnější ;)

Ale dělejte si co chcete, každý štěstím svého strůjce!

Howgh, šťastný lov a zábavu s geocachingem!
  • 0

#228 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:06

Kacer napsal/a:
Mno, já s geocachingem stejně končím. Chci si koupit detektor kovů a hledat poklady, opravdové ;)


A nezapomeň si přečíst co říká zákon a kopání takových pokladů a ponechání si jich ve svém vlastnictví ;).
  • 0

#229 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:09

http://finalky.com/index.php?cmd=faq

...jen malá a asi nejzajímavější část...

finalky.com napsal/a:
Po hromadné diskuzi jsme se rozhodli, že tento projekt jen tak nehodíme do koše. Věnovali jsme tomu až moc času, energie a úsilí. A vlastně jste už za nás vymysleli, co s tím udělat. Ano, máme na mysli FINALKY4FREE aneb zveřejnění kompletního listu zdarma a pro všechny. Datum je stanoveno na 20.6.2010.


  • 0

#230 KacerLaMer

KacerLaMer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:24

barbieteam napsal/a:
Tím bude, myslím, problém vyřešen a vesmírné síly se pomalu vrátí do rovnováhy.


Myslel jsem, že jediné řešení je stáhnout finále keší autorů, kteří si to nepřejí. Ale vidím, že se původní situace s prodejem mohla ještě zhoršit.

Dá se o tom psát dlouho, ale je to zbytečný. Když to zkrátím, ze současného vývoje českého geocachingu je mi smutno.
  • 0

#231 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:58

Ále co, konečně budu moct lovit místo googlení a počítání a zjišťování, jak jsem tupej ;)
  • 0
Don't panic!

#232 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:59

Mau Loftin napsal/a:

comparare napsal/a:
.........
Neboj to Ti dojde,až budeš mít první založenou.


Ještě nedávno jsem se účastnil těchto debat a věcí tady na foru, ale nakonec mi došlo, že je to naprosto k ničemu, jen to působí rozbroje a gc to nijak a ničím neprospěje. Naštěstí jsem prozřel! A jsem mnohem šťastnější ;)

Řekni mi upřímně, čeho jste dosáhli? Akorát nasr.anosti kačerů, že proti sobě zbrojí, nic víc. - a to prosím obě strany diskuze!

Ať si každý loví jak chce, jak mu to dělá dobře. U své cache budu chtít, jen aby se líbila a někomu přinesla radost. A došel jsem k závěru, že je mi jedno, jak toho dosáhne, to je jeho boj, né můj.

Taky mi to přijde uhozený, pokud to někdo prodává, ale co, je to jejich věc a věc toho, kdo si to koupí. U své cache budu mít pravidla dobrovolná, tak jak si myslím, že bude z toho mít daná osoba nejlepší zážitek. Jak se zachová? .... jeho věc

Na své první pracuji, mám spoustu nápadů co by se snad mohli líbit, jen je to otázka času a píle......

Jen vám ale chci říct, že prostě těmito vyhrocenými diskuzemi ničeho nedosáhnete! Geocaching má být o radosti, tak ať se tu debatuje o zajímavých věcech nebo ať je forum jako poradna, né prostě odpad, kde se lidé hádají a proti někomu zbrojí. Ale asi do toho musí dozrát každý sám....

Jen vám prostě chci předat svojí zkušenost, že pokud tu přestanete kecat o ničem, budete šťastnější ;)

Ale dělejte si co chcete, každý štěstím svého strůjce!

Howgh, šťastný lov a zábavu s geocachingem!

Docela to vypadá, že ti brzy na GC.com účtu příbude 4,5k keší :D
  • 0
Vložený obrázek

#233 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 22:24

Tak jsem si přečetl ten FAQ a musím říct, že v pár bodech s nima souhlasím B) Geocaching byl asi opravdu v počátku o tom dostat lidi do přírody, najít krabičku s pokladem a mít z toho radost... a ne sedět dny u googlu a luštit, řešit, bádat a předhánět se v tom, kdo udělá složitější mysterku... Když se člověk dneska podívá na mapu, tak převažují mysterky a multiny. A když se podívám na multiny, tak jich je zajímavých fakt hodně málo.
  • 0

#234 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 22:32

sobikovi napsal/a:
Tak jsem si přečetl ten FAQ a musím říct, že v pár bodech s nima souhlasím B)

Geocaching byl asi opravdu v počátku o tom dostat lidi do přírody, najít krabičku s pokladem a mít z toho radost... a ne sedět dny u googlu a luštit, řešit, bádat a předhánět se v tom, kdo udělá složitější mysterku... Když se člověk dneska podívá na mapu, tak převažují mysterky a multiny. A když se podívám na multiny, tak jich je zajímavých fakt hodně málo.


Tak přijeď k nám, tady je to ráj multin s fyzickými stages! A když přijedeš po 20.6. tak jako bonus můžeš mít kombajn skoro 50 "modrých" tradiček od Dacha:D
  • 0
Retired slowcacher

#235 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 22:43

wmh napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Tak jsem si přečetl ten FAQ a musím říct, že v pár bodech s nima souhlasím B)

Geocaching byl asi opravdu v počátku o tom dostat lidi do přírody, najít krabičku s pokladem a mít z toho radost... a ne sedět dny u googlu a luštit, řešit, bádat a předhánět se v tom, kdo udělá složitější mysterku... Když se člověk dneska podívá na mapu, tak převažují mysterky a multiny. A když se podívám na multiny, tak jich je zajímavých fakt hodně málo.


Tak přijeď k nám, tady je to ráj multin s fyzickými stages! A když přijedeš po 20.6. tak jako bonus můžeš mít kombajn skoro 50 "modrých" tradiček od Dacha:D

Tak teď jsi mě, Wenny, o minutku předběhl ;)
Multiny, které jsem poslední dobou odlovil byly opravdu super a naprosto se sobíkama nesouhlasím (samosebou počítám ty nově vzniklé). Kterak je to v Práglu, to fakt nevím.....
Jenom chci dodat, že pravidla nastavil Grounspeak a my, prostí kačeři, na tom nemáme co měnit. V dnešní době není jistě problém založit si vlastní hru, kde schránky typu mystery nemají místo! To je ovšem pro nás, BF huntery, nepřijatelné :D. Proto prosím o ne tak příkrá slova na adresu ownerů multin a mystery keší - často je publikují i ve vašem (kačeřím) zájmu, což mohu vysvětlit soukromě, ne zde na fóru...
  • 0
Vložený obrázek

#236 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 22:44

No jestli to zveřejní, tak to bude sranda :D Mám tam taky svoje keše, ale jsem v klidu. Osobně lituji těch, kteří si zajdou jen pro bod a nechtějí poznat "pointu". Geocaching je hra a je jen na každém hráči, jakou si ji udělá... Jsou tady větší formáti ve sportu, kteří mají radost z výhry dopingem. Je to snad jinačí?
  • 0

#237 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 23:22

Nejsmutnější ale na tom všem je to, že vlastně mají pravdu.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#238 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 23:29

sobikovi napsal/a:
No jestli to zveřejní, tak to bude sranda :D Mám tam taky svoje keše, ale jsem v klidu. Osobně lituji těch, kteří si zajdou jen pro bod a nechtějí poznat "pointu". Geocaching je hra a je jen na každém hráči, jakou si ji udělá...

Jsou tady větší formáti ve sportu, kteří mají radost z výhry dopingem. Je to snad jinačí?

Dobrá, já to tedy maličko posunu. Např. po prohraném fotbálku jsem stvořil v alkoopojení přes noc kešuli První match, která pije všem krev :D a vyluštil ji jediný kačer (zřejmě kromě Finálky.com). To mě vůbec neštve, že je na indexu. Ale např. mystery série Karel May, které jsou určeny opravdu těm zkušeným z důvodu hustého terénu, který prostě každý nezvládne, to už mě sere. Některé z nich jsem připravoval i 2 roky. Proč by tedy měl kdokoli degradovat moji práci tím, že tady bude prezentovat - ač anonymě - své ego???
Proto vyzývám vás, devět anonymů, zrušte vaše stránky, owneři se ničím neprovinili, pouze dodrželi pravidla GC. Devalvujete tímto jejich práci a zřejmě z toho máte radost. Pokud zveřejníte svá jména (nicky), můžeme diskutovat, jinak jste pro mě obyčejní srabi :(
  • 0
Vložený obrázek

#239 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 23:41

kostapanaj napsal/a:
Nejsmutnější ale na tom všem je to, že vlastně mají pravdu.

A to myslíš vážně:o?
Samozřejmě nepíšu o copyrightu, ale ta etika, ta etika - kam jsme to došli :(! No nic, půjdu s dcerou na skautský tábor do Kouřimi, tam mi snad dají první lekci :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#240 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 1:07

sobikovi napsal/a:
Tak jsem si přečetl ten FAQ a musím říct, že v pár bodech s nima souhlasím B)

Geocaching byl asi opravdu v počátku o tom dostat lidi do přírody, najít krabičku s pokladem a mít z toho radost... a ne sedět dny u googlu a luštit, řešit, bádat a předhánět se v tom, kdo udělá složitější mysterku... Když se člověk dneska podívá na mapu, tak převažují mysterky a multiny. A když se podívám na multiny, tak jich je zajímavých fakt hodně málo.

A právě proto prodávají multyny i mysterky, které se neřeší doma :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama