Přejít na obsah


Fotka

Možnost omezit RSS kanál


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:21

Ahoj, sleduji fórum prostřednictvím RSS kanálu a byl jsem vždy s tímto přístupem spokojený, ale z podobného důvodu, jako se nedávno zpřísnila pravidla na tomto fóru, se použití tohoto přístupu k zajímavým informacím docela komplikuje (znepřehledňuje). Nebylo by možno nějak označovat flame diskuse, které by se z tohoto kanálu vyloučily? Samotné zamykání diskusí evidentně nepomáhá, protože je v zápětí otevřena další a ještě vášnivější. Takovéto nastavení by mohlo být buď něco jako opak 'sledovat diskusi', případně globální atribut, nastavený správcem, jakmile se něco vymkne z normálního diskutování (viz např. finálky.com, nebo obrazce a spousta dalších). Pokud se něco takového podaří, tak by se mi to líbilo. Další možnost je, jestli existuje čtečka RSS kanálu, která umí filtrovat. Já používám standardní IE a tam jsem nic takového nenašel. Díky za radu, nebo rozšíření možností tohoto fóra. Mirek PS: očekávám zde nějakou konkrétní použitelnou radu, nikoli flame o tom, jak se na geocaching.cz flamuje…
  • 0

#2 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 17:46

Jo, to by se mi taky líbilo.
Zatím to jde dělat např. pomocí Yahoo! Pipes nebo Feed Rinse.
  • 0

#3 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 19:48

Díky za podněty, Feed Rinse vypadal slibně, ale bohužel nezvládá češtinu do podmínek filtru. Yahoo češtinu zvládá, ale připadá mi to docela složité. Funguje mi to, nicméně ve výsledku nemám autora příspěvku a výsledný kanál má asi zpoždění proti zdroji.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama